دولت

تسهیلات جبرانی دولت برای خسارات حوادث غیرمترقبه پنج استان
تهران - ایرنا - هیات وزیران در جلسه ای به ریاست رییس جمهوری با اختصاص اعتبار و کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات و بازسازی اماکن مسکونی و تاسیسات زیربنایی خسارت دیده ناشی از سیل و توفان در استان های تهران، زنجان، قم، گلستان و آذربایجان شرقی موافقت کرد.
استانی ‌شدن انتخابات آری یا نه؟
روزنامه کیمیای وطن در ستون سرمقاله امروز خود مطلبی را با عنوان ' استانی ‌شدن انتخابات آری یا نه؟' به قلم مظفر حاجیان منتشر کرد.
اعتبار دور دوم سفر رییس جمهور به گلستان بیشتر از دور اول است
گرگان - ایرنا - رییس دفتر ریاست جمهوری گفت که اعتبار سفر فردای رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان گلستان بیشتر از دور اول سفر در سال 93 است.
استاندار: شکاف توسعه یافتگی گلستان را با سرعت جبران می کنیم
گرگان – ایرنا – استاندار گلستان با اشاره به عقب ماندگی تاریخی استان در حوزه تخصیص منابع مالی و توسعه یافتگی در استان گفت: با اتحاد بخش دولتی و صنعتگران، شکاف توسعه یافتگی را با سرعت بیشتری جبران خواهیم کرد.
اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در پنج استان کشور
در جلسه امروز، اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در پنج استان کشور در هیئت دولت تصویب شد.
تسهیلات جبرانی دولت برای خسارات حوادث غیرمترقبه پنج استان
تهران - ایرنا - هیات وزیران در جلسه ای به ریاست رئیس جمهوری با اختصاص اعتبار و کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات و بازسازی اماکن مسکونی و تاسیسات زیربنایی خسارت دیده ناشی از سیل و توفان در استان های تهران، زنجان، قم، گلستان و آذربایجان شرقی موافقت کرد.
17هزار میلیارد تومان برای اشتغال زایی در روستاها اختصاص یافت
تهران - ایرنا - استاندار تهران گفت: دولت تدبیر و امید با کمک مجلس شورای اسلامی، برای نخستین بار در کشور، رقمی بالغ بر یک و نیم میلیارد دلار (حدود 17 هزار میلیارد تومان) از محل صندوق ذخیره ارزی را برای توسعه اشتغال روستایی اختصاص داده که این مهم در ادوار گذشته بی‌سابقه بوده است.
17هزار میلیارد تومان برای اشتغال زایی در روستاها اختصاص یافت
استاندار تهران گفت: دولت تدبیر و امید با کمک مجلس شورای اسلامی، برای نخستین بار در کشور، رقمی بالغ بر 1 و نیم میلیارد دلار (حدود 17 هزار میلیارد تومان) را از محل صندوق ذخیره ارزی برای توسعه اشتغال روستایی اختصاص داده که این مهم در ادوار گذشته بی‌سابقه بوده است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی منصوب شد
بجنورد- ایرنا- با پیشنهاد استاندار و با حکم وزیر کشور، «ولی الله حیاتی» به عنوان معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی منصوب کرد.
60 پروژه همزمان با دهه فجر در دهلران بهره برداری می شود
ایلام- ایرنا- فرماندار دهلران گفت: به منظور گرمیداشت ایام الله دهه فجر 60 پروژه و طرح عمرانی، اقتصادی و خدماتی در این شهرستان بهره برداری یا کلنگ زنی می شود.
دولت در بودجه 98 نگاهی ویژه به بخش خصوصی دارد
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در بودجه 98 به بخش خصوصی نگاه سرمایه گذاری دارد، گفت: دولت نگاه ویژه ای به واگذاری پروژه های عمرانی به بخش خصوصی و ایجاد انگیزه و اعتمادسازی با این بخش دارد.
مرکز پژوهش های مجلس ومدیریت صنعتی تفاهمنامه همکاری امضا کردند
تهران- ایرنا- تفاهمنامه همکاری مشترکی بین مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و سازمان مدیریت صنعتی با هدف ارتقای عملکرد و کارکرد علمی و کارشناسی دو مجموعه به امضا رسید.
اعتبار قابل توجهی برای عمران و آبادان استان گلستان اختصاص خواهد یافت
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: در جریان سفر استانی به استان گلستان ضمن بررسی و ایجاد هماهنگی‌های ضروری در روند تکمیل پروژه‌های سفر قبلی کاروان تدبیر و امید، برای نیازمندی‌ها و مطالبات جدید استان نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.
نماینده ویژه رئیس جمهوری: گلستان نمونه وحدت ملی است
گرگان - ایرنا - نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت که امروز استان گلستان نمونه و الگوی وحدت ملی در کشور به شمار می رود.
نماینده ویژه رییس جمهور: گلستان نمونه وحدت ملی است
گرگان - ایرنا - نماینده ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: امروز استان گلستان نمونه و الگوی وحدت ملی در کشور به شمار می رود.
راه آهن کردستان در بودجه سال آینده 1500 میلیارد ریال اعتبار دارد
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: اعتبار در نظر گرفته شده برای راه آهن همدان - سنندج در بودجه سال 98 به یک هزار و 500 میلیارد ریال افزایش یافته است.
از نماد دوستی ایران و لهستان در ورشو دیدن کنید
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولتمردان لهستانی از نماد دوستی ایران ولهستان در ورشو دیدن کنند.
رییس دفتر رییس جمهور وارد گرگان شد
گرگان - ایرنا - محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری عصر امروز یکشنبه از طریق فرودگاه گرگان وارد استان گلستان شد.
دولت پذیرای نقد منصفانە همراە با ارائه راهکار است
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: مجموعه دولت در این استان برای تغییر و بهبود شرایط کردستان، پذیرای نقدهای منصفانه همراه با ارائه راهکارهای قابل اجرا و عملیاتی است.
اعتبارات حوزه رسانه در بودجه 3.5 درصد افزایش داشته است
تهران-ایرنا- مرکز پژوهش های مجلس در بررسی بودجه سال 1398 در حوزه رسانه و ارتباطات جمعی در گزارشی نوشت: اعتبارات جاری و عمرانی حوزه رسانه و ارتباطات جمعی نسبت به سال 97، حدود 3.5 درصد افزایش داشته است.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

توضیح درباره قیمت‌های جدید محصولات سایپا
شرکت خودروسازی سایپا توضیحاتی در خصوص قیمت جدید محصولات این شرکت ارائه کرد.
افزایش حق مسکن کارگران فردا نهایی می‌شود
معاون امور روابط کار وزیر کار گفت: افزایش حق مسکن در نشست دوشنبه شورای عالی کار، به عنوان یک مزیت جنبی مزد، نهایی می‌شود.
طرح مجلس برای اختصاص بنزین به ازای هر ایرانی
سخنگوی کمیسیون انرژی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات طرح نمایندگان درباره اختصاص بنزین به ازای هر ایرانی توضیحاتی داد.
تحقیق و تفحص از بانک شهر تصویب شد
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب تفحص از بانک شهر در کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.
آخرین قیمت سکه، طلا و ارز در آخرین روز دی ماه
امروز نرخ خرید دلار در بانک‌ها و معامله دلار در بازار آزاد نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشته و ثبات نسبی داشت. اما قیمت سکه طرح قدیم با اندکی کاهش نسبت به روز گذشته همراه بود.
قطعه‌سازان واردکننده قطعات شدند
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی گفت: تعدادی از شرکت‌های قطعه‌ساز داخلی، تحت عناوین مختلف با واردات قطعات، زمینه‌ساز اخراج و بیکاری موقت 260 هزار کارگر از صنایع خودروسازی و شرکت‌های زیرمجموعه این صنعت شدند.
گعده‌های حاشیه‌ جلسه‌ علنی امروز مجلس
جلسه‌ی علنی امروز مجلس، حاشیه‌هایی را در پی داشت.
اَبَرماه امشب مهمان آسمان ایران می‌شود
امشب آسمان ایران مهمان دو پدیده زیبای خسوف و اولین اَبَرماه بهمن خواهد بود که قسمتی از این پدیده نیز در اصفهان قابل مشاهده است.
زیباکلام: مردم صدا و سیما را قبول ندارند
صادق زیباکلام در مورد پخش مستند وزارت اطلاعات درباره اسماعیل بخشی از تلویزیون در توئیتی نوشت: «مشکل اساسی صدا وسیما آنست که هنوز متوجه نشده سالهاست مردم میان روایت آن تشکیلات با درآمدهای چند هزار میلیاردی اش(۴۰۰۰میلیارد تومان بودجه پیشنهادی آن در سال۹۸است) ازیکسو و روایت بانو سپیده قلیان و آقای اسماعیل بخشی بادرامدهایی که ماههاست نگرفته اند از سویی دیگر،دومی را قبول دارند.»
سوءاستفاده از سامانه «همتا» برای قاچاق موبایل
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از صدور حکم ۱۴ میلیاردی برای فرد سوءاستفاده کننده از سامانه همتا برای ریجستری گوشی تلفن همراه خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پیشکسوتان در بدرقه پیکر سلیم نیساری
مراسم تشییع پیکر سلیم نیساری آغاز شد.
سرودهایی در رثای ام الشهدا:ˮتا فاطمه زنده‌ست علی خانه‌نشین نیستˮ
مجموعه اشعار آیینی ویژه شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها منتشر شد.
معاندها از راه سینما وارد نمی‌شوند
ایرج تقی پور گفت:کسانی که معاند هستند از راه سینما وارد نمی شوند. با سینما هیچ جای دنیا نه می شود انقلاب کرد و نه می شود جلوی انقلابی را گرفت.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین منصوب شد
قزوین - ایرنا - علیرضا خزائلی روز یکشنبه با صدور حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین منصوب شد.
اجرای پایلوت طرح پیشگیری اولیه از اعتیاد در مناطق آسیب خیز ۴ استان
معاون توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه قصد داریم طرح‌های پیشگیری را با هماهنگی خیریه‌ها و موسسات مردم نهاد در مناطق آسیب خیز پیش ببریم بر ضرورت ورود خیرین به حیطه پیشگیری تاکید کرد.
خجسته: از دولت انتظار داشتیم که در بودجه 98 معیشت مردم را شفاف ببیند
سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها از رایزنی برای تغییر بودجه اجتناب کنند
دستگاه ها از رایزنی های دوباره برای تغییر بودجه اجتناب کنند
خطاب و عتاب استاندار به مدیرکل غایب در جلسه
لایحه پالرمو به کمیسیون های مجمع تشخیص ارجاع شد
فرماندار: تعطیلی ادارات سیروان صحت ندارد
واعظی در مراسم ترحیم اعتمادیان مجاهد انقلابی حضور یافت
روحانی درگذشت پدر شهیدان کریمی هویه را تسلیت گفت
وزارت کشور دخالتی در تعیین محل اقامت اجباری محکومان ندارد
ایران خواهان روابط دوستانه با همه کشورهای همسایه و منطقه است