شهری

تصویب ۲۹ ماده از برنامه پنج ساله سوم شهر تهران
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در نوبت عصر یکصد و سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، ۲۳ ماده دیگر از برنامه پنج ساله سوم شهر تهران را به تصویب رساندند تا به این ترتیب امروز در این جلسه ۲۹ ماده از این برنامه به تصویب رسیده باشد.
برنامه های هفته هوای پاک با شعار ˮ هوای پاک، مسئولان، مردمˮ اعلام شد
جهت وحدت رویه برگزاری برنامه‌های هفته هوای پاک، اطلاع رسانی و جلب مشارکت شهروندان، دستور العمل اجرای برنامه‌های هفته به مناطق 22 گانه ابلاغ شد.
حاشیه و متن «پولی شدن معابر» - کاهش 10 درجه‌ای دما در کشور
تفاهم وزراء برای بازگرداندن کودکان بازمانده از تحصیل به مدارس، حاشیه و متن پولی شدن معابر، وضعیت پولی "درمان" در لایحه بودجه ۹۸، ازدواج؛ مشکلی با هزار درمان بی‌نتیجه و... از جمله مهم‌ترین خبرهای تحریریه اجتماعی ایسنا در روز یکشنبه ۲۳ دی ماه است.
نقش شهرداری‌ها در دیپلماسی شهری باید پررنگ‌تر شود
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان اینکه دیپلماسی شهری که شهرداری‌ها بازیگر اصلی آن و مکمل دیپلماسی رسمی کشور هستند امروزه از اهمیت زیادی در عرصه روابط بین الملل برخوردار است، گفت: نقش شهرداری‌ها در این عرصه پر رنگ است.
وجود ۱۰ هزار نیروی مازاد در شهرداری تهران
معاون منابع انسانی شهرداری تهران با تاکید بر این که ۱۰هزار نیروی مازاد در شهرداری تهران وجود دارد، گفت: باید به ازی هر شش نفر که از شهرداری تهران خارج می شوند تنها باید یک نفر نیرو جذب شود.
حقیقت مترو کرج را به مردم بگویید
عضو شورای شهر کرج گفت: مردم حق دارند بدانند که قطار شهری کرج چه زمانی به بهره برداری می‌رسد.
انتقاد سالاری به ایجاد 13 ساختار جدید در برنامه سوم توسعه شهرداری تهران
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران نسبت به ایجاد 13 ساختار جدید در شهرداری تهران که در برنامه پنج ساله سوم به آن اشاره شده است، انتقاد کرد.
پناه آوردن کارتن‌خواب‌ها به گرمخانه‌ها با سردتر شدن هوا
ناظر گرمخانه‌های شهرداری کرج با بیان اینکه امسال هیچ گزارشی مبنی بر مرگ کارتن خوابی بر اثر سرما نداشته‌ایم، گفت:کارتن خواب‌های کرج می‌دانند که درهای این گرمخانه به روی آنها باز است و به محض سرد شدن هوا خود را به این مرکز می‌رسانند.
راه‌اندازی اولین پایگاه اصلی اورژانس هوایی تهران در بوستان ولایت
شهردار منطقه 19 از راه‌اندازی اولین پایگاه اصلی اورژانس هوایی پایتخت در آینده نزدیک در بوستان بزرگ ولایت خبر داد.
هاشمی: برنامه‌ای برای اخذ عوارض از معابر نداریم
رئیس شورای شهر تهران در مورد پولی شدن معابر و بزرگراه‌ها واکنش نشان داد.
تصویب چهار ماده از برنامه 5 ساله سوم شهر تهران
اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز در جریان بررسی جزئیات برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران چهار ماده دیگر این برنامه را پس از بحث و بررسی به تصویب رسانند.
کلیات برنامه سوم توسعه شهرداری تهران تصویب شد
کلیات و احکام برنامه سوم توسعه شهرداری تهران به تصویب رسید.
نگاهی نو به برنامه ریزی شهرداری در برنامه پنج ساله سوم
معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران با تاکید بر این که در برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران نگاهی نو به شهرداری تهران وجود دارد، گفت: در تدوین این برنامه اصلاح ساختاری شهرداری تهران مدنظر قرار گرفته است.
آغاز فاز دوم ساماندهی درختان خیابان ولیعصر(عج)
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران گفت: جهت تداوم برنامه‌های ساماندهی و احیای درختان خیابان ولیعصر (عج) فاز دوم این پروژه با کاشت 1100 اصله درخت چنار مرغوب 8 تا 12 ساله با بن بیش از 45 سانتیمتر طی هفته جاری آغاز می‌شود.
دردسر ˮهیولای چربˮ در سیستم فاضلاب انگلیس
سیستم فاضلاب انگلیس مورد حمله هیولاهای چرب قرار گرفته است.
ارائه پیش‌نویس بودجه 98 شهرداری تا پایان دی
رئیس کمیته برنامه بودجه شورای شهر تهران از ارائه پیش‌نویس بودجه 98شهرداری تا آخر دی ماه به شورا خبر داد.
آخرین خبرها از پلاسکوی جدید و تغییرات طرح ترافیک
اداره اخبار اجتماعی ایسنا امروز خبرهایی از حذف دروس پیش‌نیاز، شروط پلیس برای تغییر در طرح ترافیک، هشدار در مورد آنفلوآنزا، آخرین وضعیت پلاسکو و ... را منتشر کرده است.
بررسی برنامه سوم توسعه شهر تهران در صحن شورای شهر تا اول بهمن ماه
قائم‌مقام معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران از تعامل نزدیک کمیته‌های تدوین برنامه‌ سوم توسعه شهر تهران، با کمیته‌ها و کمیسیون‌های تخصصی شورای اسلامی شهر تهران خبر داد و گفت: بخش عمده‌ای از احکام پیشنهادی در ویراست دوم برنامه، به تایید اعضا و کارشناسان کمیته‌های تخصصی شورای شهر رسیده است.
همکاری شرکت شهر سالم با وزارت بهداشت در طرح غربالگری افراد بالای 30 سال
مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در دیدار و گفتگو با معاون وزیر بهداشت، برای همکاری در طرح غربالگری افراد بالای 30 سال با وزارت بهداشت، اعلام آمادگی کرد.
ابلاغ دستورالعمل علایم افقی راهنمایی و رانندگی و تبلیغاتی در هفته‌های آتی
رییس شورای عالی ترافیک کشور گفت: قرار است برای اولین بار بر روی دستورالعمل‌های علایم افقی راهنمایی و رانندگی شهری، علایم تبلیغاتی و تابلوها کار شود که به زودی این دستورالعمل ابلاغ خواهد شد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اجتماعی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

افزایش حق مسکن کارگران فردا نهایی می‌شود
معاون امور روابط کار وزیر کار گفت: افزایش حق مسکن در نشست دوشنبه شورای عالی کار، به عنوان یک مزیت جنبی مزد، نهایی می‌شود.
طرح مجلس برای اختصاص بنزین به ازای هر ایرانی
سخنگوی کمیسیون انرژی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات طرح نمایندگان درباره اختصاص بنزین به ازای هر ایرانی توضیحاتی داد.
تحقیق و تفحص از بانک شهر تصویب شد
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب تفحص از بانک شهر در کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.
آخرین قیمت سکه، طلا و ارز در آخرین روز دی ماه
امروز نرخ خرید دلار در بانک‌ها و معامله دلار در بازار آزاد نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشته و ثبات نسبی داشت. اما قیمت سکه طرح قدیم با اندکی کاهش نسبت به روز گذشته همراه بود.
قطعه‌سازان واردکننده قطعات شدند
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی گفت: تعدادی از شرکت‌های قطعه‌ساز داخلی، تحت عناوین مختلف با واردات قطعات، زمینه‌ساز اخراج و بیکاری موقت 260 هزار کارگر از صنایع خودروسازی و شرکت‌های زیرمجموعه این صنعت شدند.
گعده‌های حاشیه‌ جلسه‌ علنی امروز مجلس
جلسه‌ی علنی امروز مجلس، حاشیه‌هایی را در پی داشت.
اَبَرماه امشب مهمان آسمان ایران می‌شود
امشب آسمان ایران مهمان دو پدیده زیبای خسوف و اولین اَبَرماه بهمن خواهد بود که قسمتی از این پدیده نیز در اصفهان قابل مشاهده است.
زیباکلام: مردم صدا و سیما را قبول ندارند
صادق زیباکلام در مورد پخش مستند وزارت اطلاعات درباره اسماعیل بخشی از تلویزیون در توئیتی نوشت: «مشکل اساسی صدا وسیما آنست که هنوز متوجه نشده سالهاست مردم میان روایت آن تشکیلات با درآمدهای چند هزار میلیاردی اش(۴۰۰۰میلیارد تومان بودجه پیشنهادی آن در سال۹۸است) ازیکسو و روایت بانو سپیده قلیان و آقای اسماعیل بخشی بادرامدهایی که ماههاست نگرفته اند از سویی دیگر،دومی را قبول دارند.»
سوءاستفاده از سامانه «همتا» برای قاچاق موبایل
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از صدور حکم ۱۴ میلیاردی برای فرد سوءاستفاده کننده از سامانه همتا برای ریجستری گوشی تلفن همراه خبر داد.
توکلی: ادغام و انحلال دانشگاه‌ها متوقف شود
رئیس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای خطاب به رئیس مجلس و نمایندگان خواستار جلوگیری از دادن حق ادغام و انحلال دانشگاه های موفق و معتبر کشور، توسط دولت شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پیشکسوتان در بدرقه پیکر سلیم نیساری
مراسم تشییع پیکر سلیم نیساری آغاز شد.
سرودهایی در رثای ام الشهدا:ˮتا فاطمه زنده‌ست علی خانه‌نشین نیستˮ
مجموعه اشعار آیینی ویژه شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها منتشر شد.
معاندها از راه سینما وارد نمی‌شوند
ایرج تقی پور گفت:کسانی که معاند هستند از راه سینما وارد نمی شوند. با سینما هیچ جای دنیا نه می شود انقلاب کرد و نه می شود جلوی انقلابی را گرفت.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین منصوب شد
قزوین - ایرنا - علیرضا خزائلی روز یکشنبه با صدور حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین منصوب شد.
اجرای پایلوت طرح پیشگیری اولیه از اعتیاد در مناطق آسیب خیز ۴ استان
معاون توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه قصد داریم طرح‌های پیشگیری را با هماهنگی خیریه‌ها و موسسات مردم نهاد در مناطق آسیب خیز پیش ببریم بر ضرورت ورود خیرین به حیطه پیشگیری تاکید کرد.
سمنانی‌ها علاقه‌ای به ازدواج کردن ندارند؟
تصویب احکام ایمنی و مدیریت بحران برنامه توسعه شهرداری تهران
درسی که از پلاسکو نگرفتیم
مهلت ارائه جداول کمی و منابع مالی برنامه سوم شهرداری تهران پایان شهریور ۹۸
ساکنان این خانه‌ها در کرج با هول و ولا می‌خوابند
حضور خانواده‌های شهدای پلاسکو در محل حادثه در دومین سالگرد
شهرداری تهران تا 20 سال آینده نیاز به افزایش پست مدیریتی ندارد
رد پیشنهاد اضافه شدن نام ری و تجریش به برنامه سوم شهرداری تهران
وجود تمام امکانات در شهرداری تهران برای امداد هوایی
پایان بررسی برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران