امور زیر بنایی

سیاست‌ دولت تبدیل مسکن از کالای سرمایه‌ای به مصرفی است
قزوین-ایرنا- معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: سیاست‌ دولت تبدیل مسکن از کالای سرمایه‌ای به مصرفی است تا اهداف دولت در تامین نیاز خانه اولی ها و افراد نیازمند مرتفع و سرمایه گذاران از این بازار خارج شوند.
مشکل کمبود آب آشامیدنی شهرهای سرفاریاب، دیشموک و سوق مرتفع می شود
یاسوج - ایرنا- معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: مشکل کمبود آب آشامیدنی در شهرهای سوق، سرفاریاب و دیشموک براساس اولویت مرتفع خواهد شد.
اختصاص 400 میلیارد ریال برای تکمیل طرح فاضلاب شهری ملکان
تبریز - ایرنا - فرماندار ملکان گفت: امسال 400 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح فاضلاب ملکان اختصاص یافته است.‎
مدرسه سازی بنیاد برکت در مناطق محروم لرستان
خرم آباد - ایرنا - نماینده‌ مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از رایزنی‌ و مشارکت بنیاد برکت برای ساخت مدرسه در مناطق محروم این شهرستان‌ها خبر داد.
غبار در شهرهای بزرگ صنعتی ادامه دارد
تهران - ایرنا - با تداوم شرایط پایداری نسبی جو درغالب مناطق کشور، تا اواخر هفته جاری تداوم غبار و آلودگی در شهرهای بزرگ و صنعتی بوِیژه تبریز، ارومیه ، تهران، کرج، اصفهان، اراک و مشهد ادامه خواهد داشت.
آبرسانی به روستاهای کرمان نیازمند کمک خیرین است
کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان با بیان اینکه پروژه های آبرسانی در 513 روستای این استان در حال اجراست گفت: با وجود پنج هزار و 170 روستای فاقد آب آشامیدنی در کرمان، انتظار داریم که خیران بومی برای آبرسانی به برخی روستاها وارد عمل شوند.
12کیلومتر محور بجنورد-جنگل گلستان تا پایان امسال بهره برداری می شود
بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی گفت: تا پایان مسال 12 کیلومتر از محور بجنورد-جنگل گلستان به صورت چهار خطه زیر بار ترافیک می رود.
با تصویب مجلس لایروبی اروندرود در چهارگام در قالب برنامه ششم توسعه انجام می شود
دزفول - ایرنا - نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: لایروبی رودخانه اروند با تصویب مجلس شورای اسلامی در چهار گام در قالب برنامه ششم توسعه انجام می شود.
معاون وزیر راه: از افزایش سریع قیمت بازار مسکن استقبال نمی کنیم
قزوین - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به رشد تدریجی بازار مسکن، از افزایش سریع قیمت آن در بازار استقبال نمی کنیم.
افزایش 2 برابری جابه جایی مس از طریق راه آهن هرمزگان
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل راه آهن هرمزگان گفت: 505 هزار و 714 تن مس بوسیله 8هزار و 613 دستگاه واگن از ابتدای سالجاری تاکنون جابه جا شده که در همسنجی با پارسال افزایش 2 برابری داشته است.
معاون وزیر راه: از افزایش سریع قیمت بازار مسکن استقبال نمی کنیم
قزوین - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به رشد تدریجی بازار مسکن، از افزایش سریع قیمت آن در بازار استقبال نمی کنیم.
18مجتمع آبرسانی در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست
یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 18 مجتمع آبرسانی روستایی با پیشرفت فیزیکی 70 درصد در نقاط مختلف این استان در حال اجرا است.
فرماندار: ساماندهی ساکنان قلعه سیمون یکی از اقدامات مهم دولت در اسلامشهر است
تهران- ایرنا- فرماندار اسلامشهر گفت: ساماندهی ساکنان قلعه سیمون یکی از اقدامات مهم دولت تدبیر و امید در این شهرستان است.
تردد نوبه ای در تونل 4جاده کرج- چالوس
کرج- ایرنا- مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد: به سبب اجرای عملیات عمرانی در تونل شماره 4 جاده کرج- چالوس تردد خودرو ها در این محدوده به صورت نوبه ای خواهد بود.
تمام اعتبارات امسال سفر رئیس جمهوری به قزوین تخصیص پیدا کرد
قزوین - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: تمامی پنج هزار و 400 میلیارد ریال اعتبار مصوبه سفر رئیس جمهوری به این استان که قرار بود تا پایان سال جاری اختصاص یابد، تخصیص یافت.
تکالیف دولت درباره سواحل مکران و استان های محدوده دفاع مقدس
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف به استقرار و احداث زیرساخت های نظامی، فرهنگی، رفاهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سواحل مکران کرد.
فرماندار: عوارض جبران خسارت آسفالت به شهرداری بافق پرداخت شود
یزد- ایرنا- فرماندار بافق ضمن تقدیر از فعالیت شرکت گاز استان یزد در سرعت بخشی به پروژه علمک گذاری، خواستار پرداخت عوارض جبران خسارت آسفالت به شهرداری این شهر شد.
بخشی از فرودگاه سمنان با حضور رئیس جمهوری بهمن 95 افتتاح می شود
سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور استانداری سمنان گفت: با تکمیل عملیات عمرانی، باند فرودگاه سمنان طبق برنامه‌ریزی، در بهمن 95 با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری افتتاح می‌شود.
60 میلیارد ریال برای اجرای عملیات آبخیزداری خراسان شمالی مصوب شد
بجنورد- ایرنا- معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: امسال 50 میلیارد و 937 میلیون ریال برای اجرای عملیات آبخیزداری در این استان شمال شرق کشور مصوب شد.
افزایش صادرات غیرنفتی کلید توسعه اقتصادی
یاسوج- ایرنا- افزایش میزان صادرات غیرنفتی زمینه ساز ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، رونق تولید، کاهش وابستگی و توسعه اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد است.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اقتصادی

اقتصاد کلان
اقتصاد کلان
عمومی
عمومی
صنعت ، تجارت و کشاورزی
صنعت ، تجارت و کشاورزی
نبض بازار
نبض بازار
امور زیر بنایی
امور زیر بنایی
تولید و تجارت
تولید و تجارت
ارتباطات و فناوری اطلاعات
ارتباطات و فناوری اطلاعات
اقتصاد و انرژی
اقتصاد و انرژی
راه و شهرسازی
راه و شهرسازی
اقتصاد بین الملل
اقتصاد بین الملل
بورس‌،‌بانک و بیمه
بورس‌،‌بانک و بیمه
عمران و اشتغال
عمران و اشتغال

پر بازدید ترین اخبار امروز