امور زیر بنایی

گره اصلی برای توسعه راه ها محدودیت مالی است
اهواز – ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه گره اصلی برای توسعه راه های جاده و ریلی در تمام کشور از جمله خوزستان مشکلات اعتباری است گفت: باتوجه به شرایط خاص اقتصادی کشور منابع مالی تقلیل پیدا کرده است.
استاندار فارس:از سرمایه گذاری استقبال می کنیم
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت:از سرمایه ‌گذاری در هر نقطه استان استقبال و حمایت می‌کنیم چراکه سرمایه ‌گذاری موجب اشتغال و رونق اقتصادی و درنتیجه ارتقای امید و نشاط در جامعه می‌شود.
هدف از سفرهای شهرستانی توزیع عادلانه اعتبارات است
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: هدف از سفرهای شهرستانی توزیع عادلانه اعتبارات استانی در جهت توسعه پایدار شهرستان هاست که بر اساس کار کارشناسی و آمایش سرزمینی صورت می گیرد.
عزم مسئولان برای رفع مشکلات زیرساختی ملکشاهی جدی است
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: با توجه به مشکلات زیرساختی که در ملکشاهی وجود دارد، عزم جدی داریم تا این شهرستان در مسیر توسعه قرار و مشکلات زیرساختی آن رفع شود.
تمام راه های اصلی زنجان در حال ارتقا به بزرگراه است
زنجان - ایرنا - مدیرکل راه و شهر سازی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی ها، تمام راه های اصلی و شریانی در سطح استان زنجان در حال ارتقا به بزرگراه است.
طرح توسعه اقتصادی در روستاهای خراسان رضوی اجرا می شود
سبزوار- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خراسان رضوی گفت: بر اساس برنامه ششم توسعه هزار و 700 روستای این استان زیر پوشش اجرای طرح توسعه اقتصادی و اشتغالزایی قرار می گیرند.
خطوط ریلی خوزستان توسعه می یابند
اهواز - ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اتصال خط ریلی خوزستان به اصفهان و رفع گلوگاه در منطقه لرستان نیز در حال پیگیری هستند که تکمیل آنها نقش مهمی در توسعه استان دارد.
مدیریت مصرف، نیاز آب بخش های مختلف را جبران می کند
اهواز-ایرنا-وزیر نیرو ‌گفت: با روش های درست تر مصرف آب می توانیم با ذخیره آبی موجود ، به نیازهای بخش های مختلف شرب، کشاورزی و صنعت، پاسخ دهیم.
40 شهر خوزستان اعتباری برای طرح فاضلاب ندارند
اندیمشک - ایرنا - مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان گفت: 40 شهر خوزستان برای اجرای طرح فاضلاب ردیف اعتباری ندارند.
جاده پارس آباد - سربند چهار بانده می شود
اردبیل - ایرنا- فرماندار پارس آباد مغان گفت: امسال 20میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برای پروژه چهاربانده کردن مسیر پارس آباد به سربند پیش بینی شده است.
320 کیلومتر از شبکه توزیع آب دزفول فرسوده است
دزفول - ایرنا - مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان گفت:از 726 کیلومتر شبکه توزیع آب دزفول 320 کیلومتر آن فرسوده بوده و نیاز به بهسازی دارد.
همدان به خط ریلی زنجان - تبریز وصل می شود
همدان - ایرنا- نماینده مردم همدان در خانه ملت گفت: راه آهن همدان - تهران از طریق بیجار به خط ریلی زنجان - تبریز متصل می شود.
دولت 370 میلیارد ریال به زلزله زدگان خراسان شمالی کمک کرد
بجنورد- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی با اشاره به زلزله اردیبهشت ماه سال گذشته گفت: تاکنون 370 میلیارد ریال کمک بلاعوض به زلزله زدگان این استان پرداخت شده است.
تعدد پیام‌رسان‌ها مانع از انحصار در فضای مجازی می شود
تهران- ایرنا- یک محقق علوم ارتباطات ایجاد انحصار در یک پیام رسان را اشتباه توصیف کرد و گفت: تعدد و تکثر بخشیدن به پیام‌رسان‌ها، راهکاری برای رهایی از یکه تازی یک پیام رسان است در عین آنکه نباید این تعدد و تکثر نیز بیش از اندازه باشد.
اجرای فاز دوم شبکه فاضلاب اندیمشک آغاز شد
اندیمشک - ایرنا - فاز دوم شبکه فاضلاب شهر اندیمشک عصر پنجشنبه با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو با برگزاری آئینی آغاز شد.
شهرداری یزد هزار میلیارد تومان قرارداد عمرانی منعقد کرد
یزد - ایرنا - رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری یزد گفت: این نهاد در سال 1396، هزار میلیارد تومان قرارداد سرمایه گذاری برای اجرای طرح های عمران شهری با سرمایه گذاران منعقد کرد .
جمعیت شهری با رشد شتابان به 74 درصد رسیده است
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: با رشد شتابان در 2 و یا 3 دهه گذشته جمعیت شهری ایران هم اکنون به 74 درصد رسیده است.
1235 طرح مخابراتی در کرمانشاه به بهره برداری رسید
قصرشیرین - ایرنا - یک هزار و 235 طرح مخابراتی با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار کرمانشاه روز پنجشنبه در این استان به بهره برداری رسید.
طرح جامع آبرسانی دزفول وارد گام اجرایی شد
دزفول - ایرنا - فاز نخست طرح جامع آبرسانی دزفول روز پنجشنبه با حضور وزیر نیرو وارد گام اجرایی شد.
جامعه کارگری بروجرد پویا و شاداب است
بروجرد - ایرنا - معاون استاندارلرستان و فرمانداربروجرد گفت: جامعه کارگری بروجرد جوان، پویا و شاداب است که توجه به آن درهمه زمینه ها نتیجه مطلوبی خواهد داشت.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

نگاه بوروکراتیک پاسخگوی بدهی‌های شهرداری تهران نیست
مدیرکل دفتر شهردار تهران گفت: با توجه به حجم بدهی های موجود، دیگر نگاه بوروکراتیک پاسخگوی بدهی های شهرداری تهران نیست و باید با خلاقیت و حمایت از ظرفیت های موجود برای تغییر شرایط تلاش کرد.
هوای تهران در محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، طی روز جاری وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس خواهد بود.
قوانین جدید مالیاتی در مناطق آزاد
رییس کل سازمان امور مالیاتی با اشاره به تکمیل نظام اطلاعات مالیاتی، از رصدو وصول مالیات فعالان اقتصادی مناطق آزاد کشور خبر داد و گفت: این فعالان با ارایه اظهارنامه از معافیت مالیاتی برخوردار می شوند.
مرعشی: سپاه دژ مستحکم برای دفاع از نظام است
بجنورد- ایرنا- سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی به سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اشاره کرد و گفت: ما همواره دوستدار سپاه هستیم و این نهاد را دژ مستحکم برای دفاع از نظام می دانیم.
ناکامی سازمان‌ها در تشخیص به‌موقع تهدیدهای سایبری
قابلیت تشخیص و بازسازی حملات سایبری هنوز در اکثر سازمان‌ها نیازمند تلاش بسیار است، طبق نظرسنجی‌های انجام شده کمتر از نیمی از سازمان‌ها قادر به شناسایی یک حادثه مهم امنیتی سایبری بعد از گذشت یک ساعت از حمله بوده‌اند و حتی در بیش از دو سوم از موارد، سازمان‌ها گفتند که حتی اگر یک حادثه عمده را هم شناسایی کنند، قادر به پاسخگویی در همان زمان نیستند.
وزیر اقتصاد: اجازه خروج ارز از کشور را نخواهیم داد
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه اجازه نخواهیم داد که ارز از کشور خارج شود ، گفت : به گونه ای سیاست گذاری خواهیم کرد که واحدهای تولیدی ارز را به کشور وارد کنند.
محاسبه صورت‌حساب مشترکان دائمی آنلاین می‌شود- اختلال چندروزه در خدماتی مانند خرید شارژ آنلاین
با ارتقای سامانه جامع خدمات مشتریان اپراتور اول در راستای ارائه خدمات گسترده از جمله یکپارچه‌سازی سیستم صورت‌حساب مشترکان دائمی و اعتباری و آنلاین شدن این فرآیند، ممکن است مشترکان در روزهای آینده اختلالاتی در تغییر بسته‌ها و یا افزایش اعتبار خود داشته باشند.
برف بهاری حدود 116 میلیارد تومان به باغداران آملی خسارت زد
ساری- ایرنا - مدیرجهاد کشاورزی آمل گفت که برف اوایل هفته جاری بیش از 115 میلیارد و 635 میلیون تومان به باغداران بخش لاریجان این شهرستان خسارت زد.
سکه در هفته گذشته ۷۰ هزار تومان گران شد
در هفته ای که گذشت قیمت سکه روند افزایشی پیدا کرد. این در حالی بود که در هفته پیش از آن به دنبال تعدیل نرخ دلار و تعیین قیمت ۴۲۰۰ تومانی برای آن به عنوان ارز تک نرخی، قیمت سکه از حدود دو میلیون تومان با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده بود اما مجددا در هفته گذشته شیب صعودی پیدا کرد.
ای‌تی‌آر و ایرباس آری، بویینگ در هاله‌ای از ابهام
با گذشت یک ماه از سال ۱۳۹۷، هنوز هواپیمای جدیدی به ناوگان ایران‌ایر اضافه نشده است و در شرایطی که برخی گمانه‌زنی‌ها در ورود هواپیماهای جدید تردید ایجاد می‌کنند، مدیرعامل هما می‌گوید که در آینده نزدیک حداقل دو هواپیما وارد ناوگان ایران خواهند شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

طرز تهیه ذرت آب پز با سس کره‌ای
با اومدن بهار ذرت های شیرین، آبدار، نرم و تازه هم به بازار میان که بهتون پیشنهاد میکنیم اصلا از خریدنشون و نوش جون کردنشون غافل نشین که طعمشون محشره.
والدین عزیز! مراقب نوجوان عاشق پیشه تان باشید
نوجوانی فصل تراوش احساسات غلیظ و بروز فوران عواطفه. بچه ها در این سن از نظر عواطف بسیار اشباع میشن به طوری که روی همه ی زندگیشون تاثیر گذاره. نوع رفتارشون با خونواده، محل تحصیل و البته گاهی با جنس مخالف.
فلفل قرمز و سفید و سیاه چه تفاوتی دارند؟
بین فلفل‌های قرمز و سیاه و سفید، تفاوت‌هایی وجود دارد و هر کدام خواص گوناگونی دارند که بهتر است قبل از استفاده در وعده‌های غذایی تان، از تفاوت فلفل سیاه و قرمز و سفید با خبر شوید.
نکات کوتاه و کاربردی برای یک آرایش جذاب و طبیعی
آرایش طبیعی و جذابی که باعث زیباتر شدن صورتتان شود را باید چگونه انجام دهید؟ نکات کوتاه و کاربردی این سبک آرایش را بیاموزید.
10 دلیل برای اینکه نوشابه نخوریم
همانطور که همه مان می‌دانیم، شکر زیاد می تواند به سلولیت تبدیل شود که ظاهر خوبی برای ما نخواهد ساخت، و مهم‌تر از آن خلاصی از آن هم سخت است.
گره اصلی برای توسعه راه ها محدودیت مالی است
استاندار فارس:از سرمایه گذاری استقبال می کنیم
هدف از سفرهای شهرستانی توزیع عادلانه اعتبارات است
عزم مسئولان برای رفع مشکلات زیرساختی ملکشاهی جدی است
تمام راه های اصلی زنجان در حال ارتقا به بزرگراه است
طرح توسعه اقتصادی در روستاهای خراسان رضوی اجرا می شود
خطوط ریلی خوزستان توسعه می یابند
مدیریت مصرف، نیاز آب بخش های مختلف را جبران می کند
40 شهر خوزستان اعتباری برای طرح فاضلاب ندارند
جاده پارس آباد - سربند چهار بانده می شود