رسانه

پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته
وزیر خارجه سوئد هم قربانی آزار جنسی قرار گرفته است و محدودیت خاتمی جدید نیست؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۸مهر
آمریکا به دنبال تشکیل واحدهای نظامی جدید جهت مقابله با ایران و آیا جذب دختر نماینده مجلس بدون رانت بوده است؟ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته
رهبر انقلاب: بلاهت ترامپ ما را از مکر آمریکا غافل نکند؛ و باشگاه پرسپولیس برای بازی با الهلال بیانیه داد؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۶مهر
گونه جدید دلقک‌های ماهواره‌ای رسید و توهم «خُرزوخانی» دار و دسته نجفی! از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
برگزاری رویداد «فرصت‌هایی با پای پیاده: نوآوری در اربعین» در فرهنگسرای رسانه
رویداد «فرصت‌هایی با پای پیاده: نوآوری در اربعین» به مدت ۴ روز از امروز تا شنبه ۲۹ مهر در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.
آغاز جانمایی فهرست ذخیره نمایشگاه مطبوعات از ساعت ۱۰ تا ۱۶
ستاد برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، چهارشنبه 26 مهر از ساعت 10 تا 16 را برای جانمایی الکترونیک از طریق وبسایت نمایشگاه اعلام کرد.
برگزاری سومین نشست عصرانه سواد رسانه ای با عنوان «ترامپ علیه ترامپ»
سومین نشست عصرانه سواد رسانه‌ای فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی با موضوع نقش رسانه‌ها و سواد رسانه‎ای در انعکاس سخنان اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا، چهارشنبه ۲۶ مهر برگزار می‌شود.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۵مهر
پشیمانی و عذرخواهی آقای قرائتی از برخوردش با «آقای دوربینی» و نوبخت: چرا عده‌ای گرا می‌دهند منابع مالی کم داریم؟ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
تسهیلات ویژه برای بازدیدکنندگان از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال
مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال از ارائه تسهیلات ویژه به بازدیدکنندگان یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال خبر داد.
با عنوان «میثاق» : گردهمایی سپاه محمد رسول الله (ص) با سخنرانی سرداران سلامی و کوثری
گردهمایی عظیم رزمندگان سپاه تهران بزرگ چهارشنبه با سخنرانی جانشینان فرمانده کل سپاه و قرارگاه ثارالله در حسینیه فاطمه الزهرا (س) برگزار می‌شود.
رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد: برگزاری کارگاه‌های ویژه در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال مصلای تهران
رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد گفت: یکی از بخش‌های جنبی یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال مصلای تهران برگزاری کارگاه‌های ویژه برای فعالان این بخش و همچنین نشست‌های تخصصی در مورد بخش‌های مختلف نمایشگاه است.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۳مهر
صالحی: برجام به هم بخورد اجرای پروتکل الحاقی هم متوقف می‌شود و واکنش وزیر نفت به استخدام دختر نماینده مجلس؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
برگزاری 80 نشست تخصصی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال
قائم مقام یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال گفت: بیش از 80 کارگاه و نشست تخصصی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود.
غیبت ابهام انگیز ۶ روزنامه سراسری در نمایشگاه مطبوعات/ دلیل رفتار اعتراضی چیست؟
شرکت نکردن ابهام انگیز 6 روزنامه در نمایشگاه مطبوعات امسال با انتشار فهرست نهایی رسانه‌های حاضر در این نمایشگاه نشان دهنده اعتراض مستتر آنهاست.
۲۱ عضو هیأت منصفه دادگاه مطبوعات انتخاب شدند
با پایان دوره زمانی هیأت منصفه قبلی دادگاه مطبوعات،۲۱ عضو جدید این هیأت منصفه انتخاب و معرفی شد.
رونمایی ۳ کتاب همزمان با برگزاری چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران
همزمان با برگزاری چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران ۳ کتاب رونمایی خواهد شد.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۱مهر
ترامپ: پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنم و طلسم استقلال در آزادی با شفر هم نشکست؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۱۹مهر
آقای نماینده چرا از جاسوس‌ها و اپوزیسیون حمایت می‌کنی؟ و شکایت اردلان سرفراز علیه سه خواننده داخلی به نتیجه رسید! از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۱۸مهر
ظریف: آمریکایی‌ها با تحریم سپاه در چشم مردم ایران منفورتر می‌شوند و حذف شرط داشتن کارت پایان خدمت برای اخذ گواهینامه؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
در دیدار معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد با هیات رسانه‌ای آفریقای جنوبی مطرح شد : تاکید بر تقویت روابط تهران و پرتوریا از طریق دیپلماسی فرهنگی/ بررسی نقش ملت‌ها در توسعه مناسبات
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار هیأت رسانه‌ای آفریقای جنوبی بر توسعه روابط ۲ کشور از طریق دیپلماسی فرهنگی تاکید کرد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اجتماعی

زنان و جوانان
زنان و جوانان
حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی
شهری
شهری
رفاه و تعاون
رفاه و تعاون
باشگاه شبانه
باشگاه شبانه
خواندنی ها
خواندنی ها
دنیای ارتباطات
دنیای ارتباطات
حقوقی قضایی
حقوقی قضایی
خانواده
خانواده
محیط زیست
محیط زیست
جوانان و خانواده
جوانان و خانواده
عمومی
عمومی
سلامت
سلامت
آموزش و پرورش
آموزش و پرورش
رسانه
رسانه
سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان خبر داد : تعیین دبیران ۱۰ کمیته انجمن روزنامه نگاران مسلمان
عکاسان خبری و خبرنگاران برای محکومیت جنایت علیه مسلمانان میانمار تجمع می‌کنند
معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد: مجوز تاسیس رسانه به نهادهای عمومی در قانون جدید مطبوعات نمی‌دهیم/ بیمه بودن ۱۴ هزار نفر از اصحاب رسانه
انتشار اسامی رسانه‌های بیست‌و‎سومین نمایشگاه مطبوعات
پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته
غیبت ابهام انگیز ۶ روزنامه سراسری در نمایشگاه مطبوعات/ دلیل رفتار اعتراضی چیست؟
15 آبان ماه آخرین مهلت ارسال آثار به چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد اعلام کرد : توقف فعالیت کانال‌های تلگرامی تبلیغی فاقد مجوز به زودی/ رخ دادن ۴۶ درصد جرائم در محیط تلگرام
خبرنگار شهیدی که عشق به امام حسین شهادتش را رقم زد
یادداشت/ وحید ونایی : خواب غفلت رسانه‌ها در مسئله روهینگیا و بودایی که کاش نبود