رسانه

پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته
تصاویر سردار سلیمانی در مرز فلسطین و لبنان و ۳ سناریوی دولت برای افزایش نرخ حامل‌های انرژی؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۱ آذر
خیز دولت برای حذف ۲۰ میلیون یارانه‌بگیر پس از یک دوره توقف معنادار و نماینده شادگان خواستار عزل کلانتری شد؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
برگزاری نشست اقتصاد مطبوعات توسط پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات
سومین نشست از سلسله نشست‌های اقتصاد فرهنگ و هنر که به موضوع اقتصاد مطبوعات اختصاص دارد، چهارشنبه ساعت ۱۳ در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.
تقدیر و تجلیل از خبرگزاری فارس در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران
وحید ونایی خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران به عنوان خبرنگار فعال معرفی و از وی تقدیر و تجلیل شد.
پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته
دیدار علیرضا کریمی با رهبر معظم انقلاب؛ جنس خارجی نخرید و درگیری شدید مقابل سفارت آمریکا در لبنان؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۱۹ آذر
یک سوم مدیران با حقوق بالای ۴ میلیون تومان یارانه نقدی می‌گیرند و اعتراض نمایندگان به انتقادات رئیس‌جمهور از مسکن مهر؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
عضو شورای عالی فضای مجازی: روابط عمومی خلاق باید هدف متعالی داشته باشد/ روابط عمومی نباید بلندگو یا بوق تبلیغاتی سازمان باشند
عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه روابط عمومی و مدیریت نباید به عنوان بلندگوی یا بوق تبلیغاتی سازمان باشند گفت: روابط عمومی‌ها باید هدف متعالی داشته باشند.
دبیر کمیته علمی چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران مطرح کرد : لزوم انتقال روابط عمومی ساکت به روابط عمومی خلاق‌گو و رمزگشایی از جامعه
دبیر کمیته علمی چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران بر انتقال روابط عمومی ساکت به روابط عمومی خلاق‌گو و رمزگشایی به موقع از سخنان مطرح در جامعه و ارتباط روابط عمومی سنتی به سیستماتیک تاکید کرد.
دبیرکل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران عنوان کرد : لزوم به کارگیری خلاقیت، نوآوری و تمایز در اقدامات روابط عمومی‌ها برای دیده شدن در جامعه
دبیرکل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با تاکید بر اینکه باید خلاقیت، نوآوری و تمایز در اقدامات روابط عمومی‌ به کارگیری شود گفت: اگر روابط‌ عمومی‌ها وجه تمایز خود را در جامعه به خوبی اجرایی کنند بهتر دیده خواهند شد.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: لزوم توجه روابط عمومی‌ها برای بهبود افزایش راندمان سازمان/ خلاقیت‌هایمان را افزایش دهیم
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: روابط عمومی‌ها باید با توجه به سطوح مختلف ارتباطی و مخاطبان خود راندمان سازمان‌های خود را بهبود بخشیده و افزایش دهند.
معاون سازمان صدا و سیما : روابط عمومی‌ها دچار روزمرگی شده‌اند/ لزوم تمایز روابط عمومی‌ها از یکدیگر
معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما گفت: روابط عمومی‌ها امروز دچار روزمرگی شده‌اندو استانداردهای آمادگی آموزشی لازم را ندارند، لذا برای ورود به دنیای جدید نیاز به انگیزه خلاقانه دارند، در غیر این صورت خیلی موفق نخواهند شد.
در آیین افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران: رونمایی از جلد سوم کتاب «استانداردهای روابط عمومی» و «روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا»
همزمان با آیین افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران، جلد سوم کتاب «استانداردهای روابط عمومی» و «روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا» رونمایی شد.
دبیرکل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران تاکید کرد : لزوم به کارگیری خلاقیت، نوآوری و تمایز در اقدامات روابط عمومی‌ها برای دیده شدن در جامعه
دبیرکل کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با تاکید بر اینکه باید خلاقیت، نوآوری و تمایز در اقدامات روابط عمومی‌ به کارگیری شود،گفت: اگر روابط‌ عمومی‌ها وجه تمایز خود را در جامعه به خوبی اجرایی کنند بهتر دیده خواهند شد.
منشور خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی منتشر شد
دبیرخانه چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران، منشور خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی را منتشر کرد.
رئیس مؤسسه فرهنگی اکو : روابط عمومی خلاق راه میانبر برای رسیدن به مقصد است
رئیس مؤسسه فرهنگی اکو روابط عمومی خلاق را راه میانبر راه رسیدن به مقصد عنوان کرد و گفت: روابط عمومی با ویژگی‌های خلاق و همراه با هنر می‌تواند گام‌های روبه جلو در جهت اقتصاد فرهنگی، هنر، و خلاقیت بردارد.
گزارش فارس از اهداف پشت‌پرده یک ویدئوی تلگرامی : چالش گربه و مجید/ هدف خنده نیست!/ بعد از جواد، جعفر و غضنفر، نوبت مجید است
هرقدر استقبال مردم از ویدئوهای تلگرامی بیشتر می‌شود، سازندگان آن با دادن تنوع و نمک بیشتر به قضیه، بساط خنده بیشتری را برای بینندگان فراهم می‌کنند.
پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته
برای گرفتن حقمان به FIFA و CAS مراجعه می‌کنیم و ولیعهد عربستان خریدار نقاشی «داوینچی» با قیمت بی‌سابقه ۴۵۰ میلیون دلار؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۱۷ آذر
دستپاچگی خودروسازان ایرانی برای تولید مشترک با فرانسوی‌ها و اکثر هنرمندان اجاره‌نشین هستند؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
حسین انتظامی خبر داد : کتاب «چگونه با خبرنگاران مصاحبه کنیم؟» منتشر شد
معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتر خود از انتشار کتاب کاربردی «چگونه با خبرنگاران مصاحبه کنیم؟» خبر داد.
سخنرانان علمی چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران اعلام شد
دبیر کمیته علمی چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران، سخنرانان علمی این کنفرانس را اعلام کرد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی
دنیای ارتباطات
دنیای ارتباطات
حقوقی قضایی
حقوقی قضایی
خانواده
خانواده
رسانه
رسانه
زنان و جوانان
زنان و جوانان
شهری
شهری
رفاه و تعاون
رفاه و تعاون
باشگاه شبانه
باشگاه شبانه
خواندنی ها
خواندنی ها
محیط زیست
محیط زیست
جوانان و خانواده
جوانان و خانواده
عمومی
عمومی
سلامت
سلامت
آموزش و پرورش
آموزش و پرورش

آخرین اخبار

سیستم پرداخت با موبایل گدایان در چین
اگر هنوز هم شک دارید که دستگاه‌های تلفن همراه همه جای زندگی ما را گرفته اند، این مطلب باعث می‌شود مطمئن شوید: گوشی‌های هوشمند و کدهای کیو آر (QR) ابزاری برای تجارت گداهای چینی شده اند.
بهترین چراغانی‌های کریسمس را کجا ببینیم؟
این‌ها همان تزئینات و دکوراسیون معمولی کریسمس نیستند که همه جا می‌بینید، فکر کنید یک درخت کریسمس ۲۴ متری یک پیست اسکی روی یخ را روشن کند و LED‌ها آنقدر خیره کننده باشند که یک رکورد جهانی واقعی را ثبت کنند.
وقتی بازار رکود است، سرمایه گذاران چه می‌کنند؟
بازار سهام می‌تواند یک مکان خطرناک باشد. در یک چشم به هم زدن هم می‌شود ثروتمند شد و در همین زمان نیز می‌شود از عرش به فرش آمد. اغلب سرمایه‌گذاران بورس افرادی کله‌شق هستند و انتظار دارند که بازار همیشه در حال رشد باشد، اما در این بین افراد محافظه‌کار نیز کم نیستند.
پرفروش‌ترین آثار سینمایی جهان
پرفروش ترین فیلم های تاریخ را می شناسید؟ منظور جدول همیشگی که در اکثر سایت ها و مجله‌ها می‌بینیم نیست؛ با احتساب نوسانات قیمت در طول تاریخ، درواقع کدام ها پرفروش ترین هستند؟ همیشه دانستنِ ترین‌ها در هر صنعتی برای ما جذابیت دارد، در سینما هم همین‌گونه است.
از «احضار» تا «آن»؛ خود را برای ترسیدن آماده کنید!
با اینكه سالانه ده‌ها نمونه فیلم نازل و سطح پایین در ژانر وحشت ساخته می‌شود‌ اما این ژانر همیشه مشتری‌های ثابت خودش را داشته و اگر بازارش بیش از آنكه هست، پر‌رونق نشده در عوض افت مخاطب چندانی هم نداشته است....
«اِنزوا»؛ یک فیلمفارسی با طعم خیانت و سرگرمی
پرویز سه روز از زندان مرخصی گرفته تا کارهای کفن و دفن زنش را انجام دهد و دوتا بچه اش را به کسی بسپارد. پیش از این اما دیده ایم که زهره، زن معصوم و تکیده اش، هنگام برگشتن به خانه از دست تعقیب کننده ای که نمی بینیمش فرار می کند و در این فرار پر هراس ناغافل ماشینی زیرش می گیرد...
بازیگری ساره بیات، گرفتار در کاراکترهای تکراری
این خاصیت سینمای روتین و محافظه کار است که بازیگران را به کلیشه بدل می کند اما جایگاه خلاقیت بازیگر در رهایی از این کلیشه پردازی چیست؟ آیا بازیگر نمی تواند خودش طوری انتخاب کند که از این کلیشه سازی ها رهایی یابد و از آن مهمتر طوری در جهت ایفای نقش پیش برود که تکراری ترین تیپ را هم با رنگی از تازگی ایفا کند؟
فیلم: نحوه چیدن کتاب‌ها در کتابخانه
اگر در خانه کتابخانه ای دارید اما نمی دانید کتاب هایتان را چگونه در آن بچینید، ما در اینجا ویدیویی را برایتان آورده ایم که به شما 7 مدل چیدمان کتاب ها در کتابخانه را آموزش می دهد.
بازسازی خانه در ۵۰ روز، خونه مادربزرگه هزار تا قصه داره!
وقتی وارد خانه می‌شوید تلفیقی از دو رنگ خنثی و آرامش‌بخش نظرتان را جلب می‌کند. خانه‌ای در مهرشهر کرج که کارهای بازسازی و دکوراسیون آن را نوه‌ای برای مادربزرگ خود انجام داده است.
چربی زدایی به شرط چاقو!
یکی از مشکلات بسیاری از افراد در جوامع امروزی، ابتلا به چاقی های موضعی و تجمع چربی در بخش های خاصی از بدن، به دلیل تغییر شیوه زندگی و کاهش میزان فعالیت های بدنی روزانه است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

این گیاه را هرگز در خانه خود نگه ندارید!
گیاه خودکشی نام گیاهی در استرالیا است. زخم از خار این گیاه به قدری دردناک و برای سالها ماندگار است که افراد را به فکر خودکشی برای خلاصی از دست این درد می‌اندازد.
آغاز ثبت نام پنجمین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای رسانه
سرپرست روزنامه فرهیختگان در گفت‌وگو با فارس: لزوم همنشینی عقلا و بزرگان عرصه رسانه جهت حمایت اساسی از خبرنگاران
حدود ۶۰۰ رسانه برای حضور در بیست و سوم نمایشگاه مطبوعات اعلام حضور کردند
امضا تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج رسانه و دانشگاه آزاد برای ارتقا سواد رسانه‌‌ای
رئیس سازمان سینمایی وزارت ارشاد تاکید کرد : لزوم آگاهی بخشی حضور در دنیای مجازی سالم، ایمن و مفید
ابوالحسن فیروزآبادی: پیام رسان‌های خارجی اگر با سیاست هایمان همراهی نکنند محدود می‌شوند
مسؤول کارگروه روایتگری کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین: اعزام ۸۰ راوی واقعه کربلا در اربعین/ ۲۱۸۶ برنامه در سال گذشته توسط ۱۷۰ راوی اجرا شد
پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۱۰ آذر
آغاز فراخوان سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر/ مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آذر
سوگواره «مهر محرم» به دهمین سال رسید/ ۳ ساله شدن تمرکز این سوگواره بر بخش رسانه‌های دیجیتال