زنان و جوانان

قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد : تولید ۱۰ هزار تن تریاک در افغانستان/ کشف ۵۲۰ تن مواد مخدر در ۸ ماه
قائم‌مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از افزایش سطح زیر کشت خشخاش در افغانستان خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود ۱۰ هزار تن تریاک در این کشور تولید شود.
بیانیه سازمان نظام روان‌شناسی : جایگاه روانشناسان هنگام زلزله تبیین شود
رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور از مسئولان حاضر در استان‌های زلزله‌زده خواست، ترتیبی اتخاذ کنند تا در کنار متخصصانی که در تیم مدیریت بحران حضور دارند، جایگاهی برای روان شناسان و مشاوران تعریف شود.
مشاور امور زنان وزیر ارشاد تاکید کرد : لزوم کنترل اینترنت و شبکه‌های مجازی در اختیار فرزندان برای عدم آسیب جدی
مشاور امور زنان وزیر ارشاد گفت: باید استفاده بیش از حد و مدیریت نشده نوجوانان و جوانان و حتی کودکان از اینترنت و شبکه‌های مجازی به شکلی مدیریت شود تا فرزندان در این فضا دچار آسیب‌های جدی و بحران نشوند.
سردرگمی معضلات جوانان در ساختارهای دولتی : وقت‌کشی معاونت امور جوانان به امید احیای «سازمان ملی جوانان»/ هنوز خبری از رسیدگی به معضلات جوانان نیست
معاون ساماندهی امور جوانان در وزارت ورزش و جوانان معتقد است برنامه مدونی در حوزه جوانان وجود ندارد، در این شرایط اصرار بر احیای «سازمان ملی جوانان» چه دلیلی دارد؟
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر: نرخ شیوع مصرف مواد مخدر در کشور 5.39 درصد است
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نرخ شیوع مصرف مواد مخدر در کشور 5.39 درصد است و مصرف تریاک همچنان در صدر مواد مخدر است.
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور خبر داد: ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره رایگان به آسیب دیدگان زلزله اخیر غرب کشور
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور اعلام کرد: از آنجایی که آسیب‌دیدگان این زلزله عمدتاً از خانواده‌های مستضعف هستند، به مدت یک سال، خدمات مشاوره و روانشناسی رایگان دریافت خواهند کرد.
جانشین مسئول بسیج جامعه زنان کشور به فارس خبر داد : هماهنگی سازمان بسیج برای خدمت‌رسانی بهتر بسیجیان به زلزله زدگان/ اعزام گروه‌های مشاوره و مددکاری به مناطق آسیب‌دیده از سوی این سازمان
جانشین مسئول بسیج جامعه زنان از انجام هماهنگی و توصیه‌های لازم جهت امدادرسانی و ساماندهی بسیجیان به زلزله زدگان و اعزام گروه های مشاوره و مددکاری به مناطق آسیب‌دیده از سوی این سازمان خبر داد.
رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره به فارس خبر داد : اعزام گروه‌های امداد روانشناسی به مناطق زلزله‌زده از فردا
رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره از اعزام گروه‌های روانشناس و مشاوره از روز آینده به مناطق زلزله‌زده خبر داد.
رئیس بسیج جامعه زنان: تمهیدات اسکان زنان و کودکان زلزله‌زده از سوی بسیج جامعه زنان/ اعزام گروه‌های مشاوره از سوی بسیج طلاب
رئیس بسیج جامعه زنان اعلام کرد: به دلیل برودت هوا در منطقه غرب کشور، فراهم آمدن شرایط اسکان شبانه زنان و کودکان از سوی بسیج زنان دنبال می‌شود.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده: «کم‌تحرکی» عامل اصلی بیماری‌ها در زنان ایرانی است
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، کم‌تحرکی را عامل اصلی بیماری‌ها در زنان ایرانی دانست و گفت: پیشنهاد می‌شود شهرداری‌ها با استفاده از فضای مدارس در ساعات تعطیلی، شرایط ورزش دختران و زنان را فراهم کنند.
معاون راهبری بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین‌: اسکان بیش از 300 نفر روزانه در موکب ویژه بانوان/ فعالیت 40 مبلغ در بیش از 25 موکب
لاله افتخاری از اسکان بیش از 300 نفر روزانه در موکب ویژه بانوان و فعالیت تبلیغی ترویجی 40 مبلغ در بیش از 25 موکب در ۲ شهر نجف و کربلا خبر داد.
معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد : کشف 18 تن انواع مواد مخدر در کشور با حدود ۷ هزار دستگیری در هفته دوم آبان
معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 18 تن و ‏‏24 کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته دوم آبان ماه در کشور خبر داد.
معاون ساماندهی امور جوانان در نشست شورای اداری ورزش و جوانان استان قزوین: لزوم توجه به رشد کیفی تشکل‌های جوانان/ بحران‌های ایجادشده در کشور نشان از عدم توجه به جوانان است
معاون ساماندهی امور جوانان بابیان اینکه تشکل‌های جوانان باید به سمت رشد کیفی بروند، تصریح کرد: باید توانمندسازی، حرفه مندی و باورمندی و مسائل اعتقادی را در میان جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد تقویت کنیم.
در سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی عنوان شد : مدیریت منابع انسانی تنها راه کاهش نرخ بیکاری جوانان
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی گفت: برای تحقق اهداف توسعه اجتماعی و اقتصاد مقاومتی و برای کاهش بیکاری، رشد سالانه اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان تدبیری جز مدیریت منابع انسانی وجود ندارد.
مدیرکل حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر: لازم الاجرا بودن الحاق یک ماده به قانون مبارزه با موادمخدر از ۲۳ آبان/ مجازات‌ها کیفی سازی شده است
مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: با اجرای قانون جدید مبارزه با مواد مخدر، شاهد افزایش قاچاق مواد مخدر و روان‌گردان‌ها، افزایش جمعیت کیفری و زندانیان جرایم مواد مخدر خواهیم بود.
عراقچی در همایش بین‌المللی نقش زنان و خانواده در ایجاد صلح عنوان کرد : مأموریت وزارت امور خارجه در توانمندسازی زنان ایرانی برای حضور مؤثر در عرصه‌های بین‌المللی/ تا چند سال آینده مردان باید در کشور از حقوق‌شان دفاع کنند!
معاون وزیر امور خارجه گفت: در گذار به هدف توسعه پایدار، زنان نه تنها به عنوان نیروی محرکه حمایت از مدیریت مناسب محیط زیست، بلکه در نقش متقاضی شکل بهتری از زندگی توأم با صلح و آرامش ظاهر شده‌اند.
برگزاری نشست‌های تخصصی و برنامه‌های فرهنگی برای بانوان در کربلا و نجف
کارگروه بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین با اولویت برپایی سلسله نشست‌های علمی و تخصصی به ارائه برنامه‌های مختلف در ۲ شهر نجف و کربلا پرداخته است.
معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد : کشف 18 تن انواع مواد مخدر در کشور در هفته نخست آبان ماه
معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 18 تن و ‏‏91 کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته نخست آبان ماه در کشور خبر داد.
فراخوان نخستین جشنواره مد و رسانه منتشر شد
فراخوان نخستین جشنواره مد و رسانه از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منتشر شد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی
شهری
شهری
رفاه و تعاون
رفاه و تعاون
زنان و جوانان
زنان و جوانان
باشگاه شبانه
باشگاه شبانه
خواندنی ها
خواندنی ها
دنیای ارتباطات
دنیای ارتباطات
حقوقی قضایی
حقوقی قضایی
خانواده
خانواده
رسانه
رسانه
محیط زیست
محیط زیست
جوانان و خانواده
جوانان و خانواده
عمومی
عمومی
سلامت
سلامت
آموزش و پرورش
آموزش و پرورش

آخرین اخبار

بزرگترین پناهگاه خصوصی جنگ هسته‌ای
پناهگاه هسته‌ای مشهور بروس بیچ ۱۰۰۰ مترمربع وسعت دارد و از ۴۲ اتوبوس مدرسه با روکش بتن تشکیل شده که در عمق ۴.۳ متری زمین دفن شده اند.
حیواناتی که زنده زنده خورده می‌شوند!
آدم‌ها دو دسته اند؛ دسته‌ای که دوست دارند به چیزهایی که با آن آشنا هستند بچسبند، همان غذاهای همیشگی را از همان جاهای همیشگی سفارش دهند و دسته‌ای دیگر که عاشق ماجراجویی و امتحان کردن چیز‌ها و غذاهای جدید هستند.
اینجا جزیره شیطان است
محکومان خطرناک فرانسوی برای «حبس با اعمال شاقه» به یکی از وحشتناک ترین جزایر دنیا تبعید می شدند.
۵ روش متقاعد کننده‌ی تبلیغات موبایلی
بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده مردم نه تنها از تبلیغات موبایلی خسته نیستند، بلکه پذیرای آن نیز هستند.
حسرت ما و افتخار «اوبر»
یکی از خسروشانی ها در آمریکا، مدیرعامل بزرگ ترین تاکسی آنلاین جهان شده است و روزگار جدیدی در روزهای 48 سالگی اش، طلوع کرده است.
گفت و گو با «سروش صحتِ» کتاب باز و نویسنده
سروش صحت را بیشتر به عنوان کارگردان سریال های طنز موفق تلویزیونی می شناسیم. کارگردانی که بدون مقدمه چینی خاص، همراه با چاشنی فانتزی، مخاطب را سرگرم سریال هایش می کند و لا به لای کمدی، انتقاد هم می کند.
روح الله خالقی، موسیقیدانِ روشنفکر
«روح الله خالقی» اگر همان «ای ایران» را هم ساخته بود؛ در موسیقی ایران جاودانه بود؛ سرودی که در 27 مهر 1323 خورشیدی برای اولین بار در تالار دبستان نظامی اجرا شد
جديدترين فيلم هاى سينمايى دنيا اينجاست (66)
کیث کیمبل، از وب‌سایت متاکریتیک هر هفته آخرین اخبار، آپدیت ها، تریلرها و مطالب مربوط به فیلم های سینمایی که قرار است در طول ماه های آینده روی پرده سینماهای دنیا بروند را گردآوری و منتشر می کند.
ساختن کتابخانه‌‌ای با شخصیت خانه شما!
خریدن کتابخانه سخت است؛ آنقدر سخت که گاهی ساخت یک کتابخانه ساده در خانه از آن ارزان‌تر و تمیزتر درمی‌آید. کتابخانه‌های سری‌ساز بازاری، معمولا همیشه یک جای کارشان مي‌لنگد و حتی اگر بهترین مواد را به کار برده باشند، باز هم می‌شود ایرادی از آنها گرفت.
استفاده از کنتراست در طراحی داخلی دکوراسیون
طراحان دکوراسیون به خوبی می دانند که تاثیر اولین حضور در یک اتاق چقدر می تواند در شکل گیری نگرش ما نسبت به دکوراسیون آن مهم باشد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

17 شاهزاده شکنجه شده سعودی راهی بیمارستان شدند
تارنمای خبری «میدل ایست آی» آمریکا جمعه شب با اعلام این که 17 شاهزاده بازداشت شده سعودی بستری شده اند، گزارش کرد: «متعب» پسر ملک عبدالله پادشاه پیشین عربستان به همراه پنج شاهزاده دیگر، 24 ساعت پس از بازداشت و بر اثر شکنجه و ضرب و شتم راهی بیمارستان شده است.
دیدار مجدد احمدی نژاد با بقایی در بست نشینی
کانال تلگرامی دولت بهار ضمن انتشار تصاویر حضور دوباره احمدی‎نژاد و مشایی در حرم حضرت عبدالعظیم و دیدارشان با بقایی و جوانفکر، مدعی حمله سازماندهی شده نیروهای لباس شخصی به بست نشینان و ضرب و شتم آنها شد.
ابتکار اعلام کرد : آمادگی کامل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برای همکاری با آموزش و پرورش
در نشست نقد و بررسی طرح افزایش سن ازدواج مطرح شد : طرح افزایش سن ازدواج مطابق با سیاست‌های مجامع غربی/ سطح تحریکات جامعه را کاهش دهیم
عراقچی در همایش بین‌المللی نقش زنان و خانواده در ایجاد صلح عنوان کرد : مأموریت وزارت امور خارجه در توانمندسازی زنان ایرانی برای حضور مؤثر در عرصه‌های بین‌المللی/ تا چند سال آینده مردان باید در کشور از حقوق‌شان دفاع کنند!
نشست کارشناسی تهران با موضوع توسعه پایدار و اشتغالزایی در مناطق در معرض خطر برگزار شد
معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد : کشف 18 تن انواع مواد مخدر در کشور با حدود ۷ هزار دستگیری در هفته دوم آبان
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور مطرح کرد: افکار فمینیستی تهدید جدی‌ برای جامعه بانوان
در نشست بررسی محتوای سند آموزشی ۲۰۳۰ با تأکید بر مسائل جنسیتی مطرح شد : جریان‌های خاموش در سند ۲۰۳۰ دیده نشده/ نیازمند یک حرکت ضد هژمونی غرب هستیم
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد : امضا سند همکاری مشترک بین ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان روانشناسی کشور
گزارش فارس از مدیر در سایه معاونت امور زنان : سکان فرماندهی در دست «ابتکار» است یا «ابتهاج»؟
رئیس بسیج جامعه زنان در گفت‌وگو با فارس: عدم به‌کارگیری فعالین فتنه در مسند امور خط قرمز نظام است