از همه جا

صدور کیفرخواست پرونده بیمارستان سینا پس از ۴دهه
با گذشت بیش از ۴۱ سال از مرگ ۱۱ زن و مرد در حادثه ریزش سقف بیمارستان سینای تهران سرانجام کیفرخواست این پرونده از سوی بازپرس دادسرای جنایی تهران صادر شد.
جهیزیه‌هایی با ماست‌بند برقی و ...
«برخی رسوم عجیب و بی‌فایده خرید جهیزیه در این روزها و توجه به این رسوم نه تنها نفعی برای زندگی ما ندارد که باعث هدر رفتن پول ما و البته اعصاب‌خردی و کلافگی ما می‌شود.»
اگر روحانی رییس‌جمهور نبود با FATF چه می‌کردید؟
«اگر یک اصولگرا در انتخابات ۱۴۰۰ فاتح میدان رقابت شد و ردای ریاست جمهوری را به تن کرد و بعد از استقرار کامل در پاستور، این لایحه را دوباره به جریان انداخت، نظر شما چه خواهد بود؟»
تهران کارگران را پس زد
هزینه مسکن کارگران ‏در قیاس با دیگر هزینه‌های آنها به‌خوبی نشان می‌دهد که درآمد کارگران برای ادامه زندگی آنها در پایتخت ‏کفاف نمی‌دهد و بسیاری‌ از آنها برای زندگی به حاشیه تهران رفته یا به شهرهای دیگر مهاجرت کرده‌اند. ‏
روایتی از ساعت‌های یک کارتن‌خواب‌ تزریقی
«ما یه روز به جایی می‌رسیم که دیگه زدن و نزدن فرقی نداره. انگار یه جورایی با زندگی بی‌حساب میشی. اولین سوزن رو که دادی زیر پوست، همون لحظه باختی. مهم نیست دیگه چقدر. قمارباز رو دیدی؟ وقتی می‌بازه، دیگه سر عدد و رقم باختش با وجدانش چونه نمی‌زنه. اون روزی که ننه بابام زنده بودن، یه جو شرم اینو داشتم که تو محلی که بابام پیش‌نماز مسجدش بود، رد ندم. اونا که مردن، دیگه هیچی مهم نبود. سال‌هاست دیگه هیچی مهم نیست جز کلنجار سر این که چطور یه روز بیشتر نفس بکشم.»
چرا استراماچونی و کالدرون فرار را ترجیح دادند؟
گویا اراده‌ای درون هر دو باشگاه وجود دارد تا مربی‌های موفق خارجی سرخابی را فراری بدهد. باید دید سرانجام این جنگ داخلی چه بلایی سر دو باشگاه محبوب پایتخت می‌آورد. هواداران تجربه‌ای مشابه خوردن گل به خودی عمدی در دقایق پایانی را تجربه می‌کنند.
گرانی سبک زندگی ‌ما را عوض کرده است
«نمی‌دانم شما برای هزینه‌های زندگی و سبد خانوار و سفره غذایی‌تان چطور برنامه‌ریزی می‌کنید و این روزها ناچار به صرفه‌جویی یا حذف چه کالاهایی شده‌اید اما به هرحال همه ما مجبوریم دخل و خرج‌مان را با وسواس بیشتری محاسبه و کنترل کنیم تا لااقل آخر ماه درنمانیم. در این کشمکش مدام لابد عادت‌هایی هم از سرتان افتاده و عادت‌های تازه‌ای پیدا کرده‌اید. اما هر چه هست سبک زندگی ما تغییرات بزرگی کرده است. قبول دارید؟»
یک قهرمان پوست‌کلفت و یک خط تیره
شاید بهترین توصیف در مورد مربی آرژانتینی، استفاده از عبارت «پوست‌کلفت» باشد. او از ۶ بازی اول سه مسابقه را باخت، هرگز بین هواداران تیمش به مشروعیت مورد انتظار دست نیافت، با مدیریت باشگاه دچار چالش شد و حداکثر تماشاگر حاضر در استادیوم برای مسابقات تیمش در حوالی عدد ۴۰ هزار نفر متوقف ماند اما در نهایت تیمش را با سه امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم، قهرمان نیم‌فصل کرد. شگفتا که هنوز کالدرون به اندازه کف شایستگی‌هایش هم تحسین نمی‌شود!
سبک جدید سانسور در صداوسیما!
پخش مصاحبه یک نماینده مجلس در برنامه «هرکی شما بگین» شبکه اول سیما که اجرای آن را مهران رجبی بر عهده دارد ، خبرساز شده است.
آیا هنرمندان جای روشنفکران را خواهند گرفت؟
«دقیقاً کاری که در یک دوره، روشنفکران و مبارزان سیاسی می‌کردند امروز هنرمندان و هنرهایی چون گرافیک، نقاشی، تئاتر و... انجام می‌دهند؛ یعنی هنرهایی که در جامعه‌شناسی هنر با عنوان «هنرهای غیر مشروع» خوانده می‌شوند. این هنرهای غیر مشروع امروزه خیابان‌ها را تصرف کرده‌اند و به رسانه‌ای برای شورش‌ها و مطالبات مردم بدل شده‌اند.»
بحث درباره FATF کارمتخصصان است یا ائمه جمعه؟
بیش از سه سال است که مسأله لایحه FATF و الحاق به کنوانسیون پالرمو در مجلس و محافل سیاسی مطرح شده است.
حکومت و دولت به سخن مردم گوش دهند
اهل «اردکان» است، شاید دلیل ناگزیرش از اندیشیدن به سیاست، خاصیت زادگاهش باشد. همواره از سیاسی بودن پرهیز دارد اما در عین حال معتقد است که هر سخنی باید نسبتش را با سیاست روشن کند.
میراث تاج؛ پرونده‌های باز و پروژه‌های ناتمام
شایعاتی که در روزهای گذشته به واسطه بستری شدن مهدی تاج در بیمارستان منتشر و البته با تکذیب‌هایی مواجه شد، دیروز رنگ واقعیت به خود گرفت. روابط عمومی فدراسیون فوتبال به صورت رسمی خبر از استعفای مهدی تاج از سمت ریاست فدراسیون داد.
نامعادله فرسودگی و آلودگی
«یکی از عللی که راننده‌ها و تعمیرکاران اتوبوس‌های درون شهری برای درجا کار کردن عنوان می‌کنند، فرسودگی اتوبوس‌هاست. آنها می‌گویند احتمال این که یک ‌اتوبوس فرسوده خاموش در لحظه حرکت، روشن نشود بسیار بالاست.»
مهاجری: از مجلس یازدهم مدرس بیرون نمی‌آید
«شما نمی‌توانید به آدم ۱۴۰ سانتیمتری بگویید کاپیتان تیم بسکتبال شود. او می‌تواند در مسابقه دیگری شرکت کند و در آنجا موفق شود. نیروی سیاسی بی‌سابقه و شناخته نشده یعنی کسی که به درد مجلس نمی‌خورد؛ البته می‌تواند تاجر و کاسب باشد یا حتی در دانشگاه درس بدهد. با داوطلبانی که من در این دوره دیدم، از مجلس یازدهم نه مدرس درمی‌آید و نه «در رأس امور بودن مجلس».»
بحث داغ «جسارت»
صحبت‌های‌ هاشمی و جوابیه حناچی حالا عاملی شده تا صحبت از مدیر «جسور» یا «قانون‌مدار» مطرح شود ‏و این که شهری مانند تهران با این حجم از جمعیت و مشکلات بیش از هر چیز به چه مدیری نیاز دارد.
افشای ابعاد تازه از ‌بازداشتگاه کهریزک
«بر اساس آن چه در گزارش نشریه حزب‌الله مطرح شده است، مشخص شده سعید مرتضوی در ماجرای کهریزک نه‌فقط به افکار عمومی و نمایندگان مجلس بلکه حتی به رهبری نیز درباره شرایط کهریزک دروغ گفته است که این امر نیز خود مستوجب بازخواست است. شاید وقت آن رسیده باشد که حداقل برای گزارش خلاف واقع خود به مقام معظم رهبری، محاکمه و بازخواست شود.»
خزر تمام شد
بی‌حوصله‌تر از آن است که درباره ذخایر صید و حال‌ و روز صیادها حرف‌های زیادی به زبان آورد. خیلی خلاصه می‌گوید خزر دیگر مرد. خزر تمام شد...
لطف بزرگ استراماچونی به دولت روحانی
«اگر حسن روحانی بخواهد از یک نفر به خاطر خدمات ویژه‌اش در انتهای پاییز و آغاز زمستان ۹۸ تقدیر کند، هیچکس جز «استراماچونی» سرمربی تیم فوتبال استقلال شایسته آن نیست. در واقع کاری که این مربی ایتالیایی برای دولت روحانی انجام داد، هیچ یک از وزرایش نتوانستند انجام دهند؛ ساده‌سازی مفاهیم!»
نیم‌فصل پرتلاطم پرسپولیس در سه پرده
«به جای قضاوت‌های شتاب‌زده، بهتر است به مربیان تازه‌وارد فرصت بدهیم تا اگر چیزی در چنته دارند، آن را ارائه بدهند. کالدرون این فرصت را به سختی به دست آورد و فعلا از آن خوب استفاده کرده است.»
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

چند نکته مهم در خرید کیسه‌زباله و کیسه‌فریزر
شاید خرید کیسه زباله یا کیسه فریزر بسیار ساده به نظر برسد و شما تا به حال هنگام خرید این محصول به تنها چیزی که فکر نکرده‌اید انتخاب محصولی با ویژگی‌های خاص باشد.
کیف زنانه، بازیگر مکمل نقش اول خانم ها
در دنیای امروز کیف زنانه نقش پررنگی در شکل گرفتن استایل یک خانم دارد.
قصد خرید فرش برای عید نوروز را دارید؟
به ماه‌های آخر سال که نزدیک می‌شویم، فکر خرید رفتن و نو کردن وسایل خانه به ذهن همه می‌رسد.
ویدئو - ابعاد تازه‌ خسارت سیل در هرمزگان و سیستان و بلوچستان
با پایان یافتن بارش‌های سیل‌آسا در استان‌های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، بوشهر و بخش‌هایی از فارس، ابعاد تازه‌ای از خسارت‌ها مشخص شده است. این بارش‌ها که از ۲۰ دی ماه آغاز شد، و تقریبا تا اواسط هفته پیش ادامه داشت، میلیاردها تومان به زمین‌های کشاورزی، زیرساخت‌ها و منازل مسکونی خسارت وارد کرده است.
ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان ایران در قهرمانی آسیا
کادر فنی تیم ملی کوهستان اسامی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ تایلند را اعلام کرد.
زبردست پس از پایان همکاری با فدراسیون والیبال : برایم شرط گذاشتند
سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال بانوان پس از کناره‌گیری از سمت خود گفت: برایم شرط گذاشتند که یا در هیات تهران کار کنم یا اینکه در فدراسیون باشم.
بازتاب پیوستن گرامی‌پور به لیگ بسکتبال آرژانتین در سایت FIBA
خبر پیوستن سنتر دو رگه تیم ملی ایران به لیگ بسکتبال آرژانتین، در سایت فدراسیون جهانی نیز بازتاب داشت.
شکست نزدیک هندبال ایران مقابل بحرین- صعود به عنوان تیم دوم
تیم ملی هندبال ایران با شکست در دومین بازی خود از رقابت‌های قهرمانی آسیا به عنوان تیم دوم به یک چهارم نهایی مسابقات صعود کرد.
عکس روز- پرتاب ۳ امتیازی آتشفشان!
خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا
حذف احسان‌پور و امامی از تورنمنت ایتالیا- پایان کار آزادکاران ایران با ۲ طلا
با حذف احسان‌پور و امامی از تورنمنت کشتی آزاد ایتالیا، تیم ۴ نفره ایران با کسب ۲ مدال طلا به کار خود پایان داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

استیلی بیشتر «بازنده» بوده تا «ناجی»
چرا یک «اخراجی» در رأس کادر فنی تیم امید قرار گرفت؟ واژه‌ «اخراج» در کنار نام استیلی به‌عنوان سرمربی نهادینه شده و انتصاب یک «اخراجی» برای تیم امید، فقط باعث شد تا حسرت ۴۴ ساله به ۴۸ ساله افزایش پیدا کند. اما آیا این نتیجه ضعیف باعث می‌شود تا استیلی نیز تصمیم به بازنشستگی بگیرد یا خیر؟»
۴ توصیه برای خرید تور ارزان کیش
جزیره زیبای کیش یکی از سه مقصد گردشگری اول کشور است.
رکورد فوق‌العاده بنفیکا در لیگ پرتغال
تیم فوتبال بنفیکا یک سال است که تمام دیدارهای خارج از خانه خود در لیگ پرتغال را با برد به پایان رسانده است.
انصاری‌فرد: به خاطر حیثیت و آبروی ایران زیر بار بازی در کشور ثالث نمی‌رویم
مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید اگر الان با خواسته AFC مبنی بر سلب حق میزبانی تیم‌های ایرانی مخالفت نکنند، زمینه اعمال محرومیت‌ در سایر رشته‌های دیگر فراهم می‌شود.
حمیدوای: تبعات انصراف از لیگ قهرمانان را پیش‌بینی کرده‌ایم- ۹۰ دقیقه در بوشهر فحش شنیدیم
مالک باشگاه شهرخودرو نتیجه جلسه با مدیران نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا درباره سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی را اعلام کرد.
انتقاد شدید مسیح مهاجری از چند «بلندگودار»
همه مدعیان تقویت شدند به جز استقلال!
مهاجرت داروخانه‌ها به مناطق مرفه شهرها
ویلاسازی با مجوز مرغداری!
استیلی بیشتر «بازنده» بوده تا «ناجی»
تحلیل شرط عجیب برای سرمربی تیم ملی
ای کاش پلاسکو جعبه سیاه داشت
شورای نگهبان پاسخی‌ دارد؟
چرا انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال مهم است؟
پاسخ علی ربیعی به کدخدایی