از همه جا

۷ نکته درباره شهادت قاسم سلیمانی
«باید این جنایت پاسخ داده شود؛ زود و قاطع و پشیمان‌کننده. ما طرفدار جنگ نیستیم و اتفاقا از همین منظر توصیه به پاسخ متقابل می‌کنیم که اگر صورت نگیرد، نشانه ضعف ما تلقی می‌شود و دشمن را برای حمله جری‌تر می‌کند. پاسخ درخور، پیام قدرت است و قدرت، بازدارنده از جنگ.»
واکنش سعید راد به شهادت سردار سلیمانی
«ما ملت ایران فراموشکار نیستیم. فراموش نکرده‌ایم که حکومت امریکا همان طایفه نامردی است که با حمله به هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس حدود سیصد نفر از هموطنانمان را کشتند و به پاس این جنایت به ژنرال‌هایشان درجه دادند.»
پیامدهای شهادت «سردار» از دید وزیر دولت اصلاحات
«ترور سردار سلیمانی، نتیجه‌ای به دور از محاسبات تروریست‌ها خواهد داشت. همبستگی بیش از پیش ایرانیان غیرتمند و احساس برادری و پیوند بیشتر آنها با ملت‌های منطقه، روح ایستادگی و مقاومت جمعی را تا اخراج امریکا و سایر قدرت‌های سلطه‌گر از منطقه افزایش خواهد داد.»
حاج‌قاسم همرزمانش را رها نکرد
«فرق بزرگ حاج‌قاسم با خیلی‌ها همین بود دیگه. تیم و دسته‌ای درست نکرده بود که همه مثل هم باشند. تیم و دسته ایشان همان بچه‌های جنگ بودند اتفاقا وقتی بچه‌ها دور هم جمع می‌شدند خیلی هم رفیق بودند و اصلا مهم نبود که بعد از جنگ چه گرایش سیاسی پیدا کردند.»
ترور سردار سلیمانی و لزوم غفلت‌نکردن از دشمن
«به‌ شهادت‌ رساندن مجاهدان ایرانی و عراقی در فرودگاه بغداد نشان داد که وجود حاج قاسم سلیمانی و نیروی قدس برای آمریکا و اسرائیل کابوسی دائمی بوده است که جز با حذف او نمی‌توانستند خیال راحتی داشته باشند. به نظر می‌رسد شهادت قاسم سلیمانی و یارانش اوضاع منطقه را پیچیده‌تر خواهد کرد و بر تنش‌ها در منطقه خاورمیانه خواهد افزود.»
یادداشت دولت‌آبادی درباره فرزند شایسته ایران
محمود دولت‌آبادی به مناسبت شهادت سردار سپهبد سلیمانی نوشت.
برای قاسم سلیمانی
بامداد جمعه دستگاه ترور دولتی ایالات متحده امریکا فرمان شهادت حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ابومهدی المهندس معاون حشدالشعبی عراق و چندین فرمانده محور مقاومت را صادر کرد. اقدامی مغایر تمام موازین و حقوق بین‌الملل که آشکارا یک دولت را صادرکننده و مجری فرمانی تروریستی معرفی می‌کند.
وقتی گزینه شورایعالی امنیت ملی، موضوع آن شد
مشایی در کنار هاشمی‌ ثمره و سعید جلیلی یکی از گزینه‌های پیشنهادی احمدی‌نژاد برای جایگزینی لاریجانی در شورای عالی امنیت ملی بود. احمدی‌نژاد با رئیس فعلی مجلس به اختلاف خورده بود و با استعفای او موافقت کرد اما در بین فهرست پیشنهادی او صرفا با سعید جلیلی موافقت شد.
هاشمی دهه ۶۰ با آنچه امروز می‌بینیم متفاوت است
علی‌اکبر معین‎فر در دوازدهمین روز از دی‌ ماه سال ۹۶ بر اثر بیماری کلیوی در خانه‌اش در تهران دار فانی را وداع گفت. او چهره هاشمی‌ رفسنجانی را هم در تاریخ انقلاب دوگانه می‌دانست: «یک نکته را نه درباره آقای هاشمی، بلکه در مورد بسیاری از انسان‌ها باید مد نظر داشته باشید. این که آدم‌ها در موقعیت‌ها و ظرف‌های زمانی مختلف نگاه و دیدگاه‌های متفاوتی دارند. بنابراین آقای هاشمی دهه ۶۰ با آن چه امروز می‌بینیم طبیعتا متفاوت است.»
قیاس غلط برجام و FATF
«آیا لغو قطعنامه‌های شورای امنیت که علیه ملت و کشور بود، خطرناک است؟!»
روایت مادر غزاله از ساعتی پس از قتل دخترش
مادری که صبح دیروز پای چوبه دار، درست وقتی که قرار بود انتظارش به پایان برسد، به قاتل تنها دخترش مهلت یک‌ماهه داد. زن جوانی که کشته‌شدن دخترش او را از پا انداخته است. صدایش، بغضش و اشک‌هایش خبر از دردی عمیق و بی‌درمان می‌دهد. از ته دل اشک می‌ریزد. گه‌گاهی نفسش می‌گیرد و صدایش می‌لرزد. ۶‌سال است که تنها حسرت زندگی‌اش، شنیدن صدای «مامان» از زبان تنها دخترش شده است.
همه مخاطبان پیامک‌های سازماندهی‌شده
از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران تا نمایندگان مجلس و اعضای شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت، در سال‌های اخیر هدف دریافت پیامک‌های تهدیدآمیز یا غیر تهدیدآمیز اما سازماندهی‌شده‌ای بوده‌اند که گاه منبع آن مشخص نشده یا اگر معلوم شده، مشخص نیست چه برخوردی با آن شده است که متوقف نمی‌شود.
وریا علیه استرا
«اگر واقعا آندره‌آ نیاید، بیش از هر چیز باید به حال پنج امتیاز سوخته سه بازی آخر و فرصت ارزشمندی که از دست رفت، تاسف خورد.»
آشتی در دوحه؟
«انصاری‌فرد کالدرون را نیاورده و به‌ نظر می‌رسد حاضر نیست تمام‌قد پشت گزینه‌ای بایستد که عرب و نبی انتخابش کرده‌اند. گیریم که کالدرون هم به ایران بازگشت. پرسپولیس با برنامه‌ای که در زمستان به تونل وحشت شبیه است لیگ و لیگ قهرمان آسیا را شروع می‌کند و اگر شکستی انتظار این تیم را بکشد، فرصت برای تسویه‌حساب فراهم است. کالدرون به‌خوبی می‌داند اگر نیم‌فصل دوم را هم مثل نیم‌فصل اول شروع کند، هستند کسانی در باشگاه که این‌ بار به او رحم نخواهند کرد.»
پولش را بدهید ترافیک درست کنیم
آیا احیای سرویس ادارات می‌تواند گرهی از ترافیک و آلودگی هوا باز کند؟
زندگی زیرزمینی معتادان در برخی از مناطق تهران
در این خانه با کلید باز نمی‌شود. با زنگ زدن و کوبیدن به در هم نمی‌توانی راهی به درون خانه باز کنی. اینجا فقط به زبان آوردن کلمه رمز، شاه کلید ورود به خانه است. اول باید بخوبی اطراف را زیر نظر بگیری تا مبادا کسی متوجه کلمه رمز شود. نوع زدن زنگ در هم متفاوت است.
صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه
سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با در دیدار هزاران نفر از پرستاران سراسر کشور در روز پرستار تیتر یک بیشتر روزنامه‌های صبح پنجشنبه است. رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار در واکنش به گفته‌های اخیر مقام‌های آمریکایی اعلام کردند: «کشور را به سمت جنگ نمی‌بریم اما در مقابل تحمیل با قدرت می‌ایستیم.»
۵ روش خانگی برای مقابله با بوی بد پا
بوی بد پا شرایطی است که هر فردی می تواند گاهی اوقات در زندگی خود آن را تجربه کند. این شرایط می تواند به واسطه فعالیت برخی انواع باکتری که همراه با عرق و گرد و خاک در تماس با پوست قرار می گیرند و بدون هیچ گونه هشدار قبلی شکل بگیرد.
تعطیلات زمستانی چه تاثیری در حل بحران آلودگی هوا دارد؟
وزیر میراث فرهنگی و گردشگری از احتمال اجرا شدن تعطیلات زمستانه در سال آینده خبر داده است.
کتاب‌سازی استادان دانشگاه
برخی از استادان دانشگاه نمره‌های پایان ترم دانشجویان را به تهیه مقاله‌ها و ترجمه‌هایی وابسته می‌کنند که بعد آن را به‌عنوان کتاب به نام خودشان به چاپ می رسانند.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

چند نکته مهم در خرید کیسه‌زباله و کیسه‌فریزر
شاید خرید کیسه زباله یا کیسه فریزر بسیار ساده به نظر برسد و شما تا به حال هنگام خرید این محصول به تنها چیزی که فکر نکرده‌اید انتخاب محصولی با ویژگی‌های خاص باشد.
کیف زنانه، بازیگر مکمل نقش اول خانم ها
در دنیای امروز کیف زنانه نقش پررنگی در شکل گرفتن استایل یک خانم دارد.
قصد خرید فرش برای عید نوروز را دارید؟
به ماه‌های آخر سال که نزدیک می‌شویم، فکر خرید رفتن و نو کردن وسایل خانه به ذهن همه می‌رسد.
ویدئو - ابعاد تازه‌ خسارت سیل در هرمزگان و سیستان و بلوچستان
با پایان یافتن بارش‌های سیل‌آسا در استان‌های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، بوشهر و بخش‌هایی از فارس، ابعاد تازه‌ای از خسارت‌ها مشخص شده است. این بارش‌ها که از ۲۰ دی ماه آغاز شد، و تقریبا تا اواسط هفته پیش ادامه داشت، میلیاردها تومان به زمین‌های کشاورزی، زیرساخت‌ها و منازل مسکونی خسارت وارد کرده است.
ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان ایران در قهرمانی آسیا
کادر فنی تیم ملی کوهستان اسامی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ تایلند را اعلام کرد.
زبردست پس از پایان همکاری با فدراسیون والیبال : برایم شرط گذاشتند
سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال بانوان پس از کناره‌گیری از سمت خود گفت: برایم شرط گذاشتند که یا در هیات تهران کار کنم یا اینکه در فدراسیون باشم.
بازتاب پیوستن گرامی‌پور به لیگ بسکتبال آرژانتین در سایت FIBA
خبر پیوستن سنتر دو رگه تیم ملی ایران به لیگ بسکتبال آرژانتین، در سایت فدراسیون جهانی نیز بازتاب داشت.
شکست نزدیک هندبال ایران مقابل بحرین- صعود به عنوان تیم دوم
تیم ملی هندبال ایران با شکست در دومین بازی خود از رقابت‌های قهرمانی آسیا به عنوان تیم دوم به یک چهارم نهایی مسابقات صعود کرد.
عکس روز- پرتاب ۳ امتیازی آتشفشان!
خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا
حذف احسان‌پور و امامی از تورنمنت ایتالیا- پایان کار آزادکاران ایران با ۲ طلا
با حذف احسان‌پور و امامی از تورنمنت کشتی آزاد ایتالیا، تیم ۴ نفره ایران با کسب ۲ مدال طلا به کار خود پایان داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

استیلی بیشتر «بازنده» بوده تا «ناجی»
چرا یک «اخراجی» در رأس کادر فنی تیم امید قرار گرفت؟ واژه‌ «اخراج» در کنار نام استیلی به‌عنوان سرمربی نهادینه شده و انتصاب یک «اخراجی» برای تیم امید، فقط باعث شد تا حسرت ۴۴ ساله به ۴۸ ساله افزایش پیدا کند. اما آیا این نتیجه ضعیف باعث می‌شود تا استیلی نیز تصمیم به بازنشستگی بگیرد یا خیر؟»
۴ توصیه برای خرید تور ارزان کیش
جزیره زیبای کیش یکی از سه مقصد گردشگری اول کشور است.
رکورد فوق‌العاده بنفیکا در لیگ پرتغال
تیم فوتبال بنفیکا یک سال است که تمام دیدارهای خارج از خانه خود در لیگ پرتغال را با برد به پایان رسانده است.
انصاری‌فرد: به خاطر حیثیت و آبروی ایران زیر بار بازی در کشور ثالث نمی‌رویم
مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید اگر الان با خواسته AFC مبنی بر سلب حق میزبانی تیم‌های ایرانی مخالفت نکنند، زمینه اعمال محرومیت‌ در سایر رشته‌های دیگر فراهم می‌شود.
حمیدوای: تبعات انصراف از لیگ قهرمانان را پیش‌بینی کرده‌ایم- ۹۰ دقیقه در بوشهر فحش شنیدیم
مالک باشگاه شهرخودرو نتیجه جلسه با مدیران نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا درباره سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی را اعلام کرد.
انتقاد شدید مسیح مهاجری از چند «بلندگودار»
همه مدعیان تقویت شدند به جز استقلال!
مهاجرت داروخانه‌ها به مناطق مرفه شهرها
ویلاسازی با مجوز مرغداری!
استیلی بیشتر «بازنده» بوده تا «ناجی»
تحلیل شرط عجیب برای سرمربی تیم ملی
ای کاش پلاسکو جعبه سیاه داشت
شورای نگهبان پاسخی‌ دارد؟
چرا انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال مهم است؟
پاسخ علی ربیعی به کدخدایی