از همه جا

دموکراسی آمریکایی کجاست؟
«خیلی‌ها تعجب کردند که چرا ترامپ بر بمباران مراکز فرهنگی ایران تأکید کرده است؟ عملی که حتی هیتلر هم انجام نمی‌داد زیرا مخالف تمام قوانین بین‌المللی است. فقط داعش و طالبان با افتخار چنین می‌کردند. آیا او نمی‌فهمد؟ قطعا چنین نیست. او اصرار دارد که به جهان بگوید با یک فرد ویژه مواجه هستید که هیچ قانونی برایش اهمیت ندارد، جز خودش. دموکراسی آمریکایی کجاست؟ نه برای دفاع از ایران بلکه برای دفاع از حیثیت خودشان؟»
ترامپ شبیه کدام بَدمن عرصه ادبیات است؟
رئیس‌جمهوری آمریکا این روزها منفورترین چهره سیاسی جهان برای ما ایرانی‌هاست.
فرمانده بی‌بدیل
«سردار سلیمانی دفاع در خارج از مرزها را برای کشورگشایی و سلطه بر کشورها انجام نمی‌داد، سردار، دفاع در خارج مرزهای ایران را برای رفع دست‌اندازی آمریکا در آن کشورها می‌کرد، هر جا آمریکا بود، او هم بود اما نه برای حمله بلکه برای دفاع. همین تفاوت هم موجب شده است او محبوبیت غیر قابل انکاری داشته باشد.»
خواهیم شکست دست سیلی‌زن را
«ما سیلی خوردیم. غافلگیرانه و ناجوانمردانه هم سیلی خوردیم. مغز علیل ترامپ و توهم هالیوودی زمامداران‌ آمریکا قادر به درک غرور ایرانی‌ها نیست. ما اجازه نمی‌دهیم آمریکایی‌ها به هویت و شخصیتمان توهین و تجاوز کنند و بدون پاسخ از صحنه بیرون بروند. این خون به این راحتی شسته نمی‌شود... بگومگوهای درون‌خانه‌ای وجود داشته و در آینده هم خواهد بود اما ما ایرانیان مانند یک خانواده بزرگ پشت هم خواهیم بود، ما دستی را که به برادر بزرگ‌ترمان سیلی زد، خواهیم شکست.»
انتقام نظامی جای خود، این‌طور هم می‌شود انتقام گرفت
«انتقام نظامی جای خود. می‌شود با خوب کردن حال مردم هم از آمریکا انتقام گرفت. با کمی تدبیر و مدیریت می‌شود وضعیت اقتصاد ایران را به وضعیت مطلوب رساند.»
آن چه در تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی دیدم
«مردم واقعی، برای تجلیل از یک سرباز واقعی که عاقبت به خیر شد، سنگ تمام گذاشتند. گِله‌های درون خانه فراموش نمی‌شود، محفوظ تا روزی که شر «تروریست کت‌وشلوارپوش» از این سرزمین دور شود.»
رمزگشایی از توییتِ دیوانه‌وارِ ترامپ
تکرار تهدید حمله به مراکز فرهنگی این پرسش را پدید می آورد که منظور قاتل سردار سلیمانی از این لحن چیست؟
وحدتی از جنس روزهای نخست انقلاب‌
وحدتی که ما ایرانی‏‌ها از صبح جمعه و با خبر به شهادت رسیدن سردار سلیمانی دیده‌ایم و دیروز نیز به اوج خود رسیده بود، وحدتی از جنس همان روزهای نخست پیروزی انقلاب است. روزهایی که زن و مرد و پیر و جوان از هر گروه و با هر طرز فکر و اعتقادی دست به دست هم داده بودند، تا این انقلاب پا بر جا بماند.
اتحاد ملی، میراث حاج‌قاسم
«اکنون باید خدا را بابت وحدت ایجاد شده از خون شهید سردار سلیمانی شاکر باشیم و به یاد بیاوریم که تا همین هفته‌های قبل چه میزان نگرانی بابت تضعیف وحدت داشتیم تا بدانیم پی نبردن به اهمیت اتحاد کنونی و تلاش برای حفظ آن، کفران نعمتی است که از خون یک شهید بزرگوار حاصل شده است؛ کفرانی که در شرایط دورخیز استکبار جهانی برای کسب کوچک‌ترین فرصت جهت ضربه زدن به ما، نتیجه‌اش دردآور و حتی غیر قابل جبران خواهد بود.»
بهترین رژیم غذایی برای سلامت روان چیست؟
یک رژیم غذایی خاص که بهترین گزینه برای سلامت روان در نظر گرفته شود، وجود ندارد اما به نظر می رسد برخی الگوهای غذا خوردن بهتر از بقیه هستند.
چرا علی دایی گزینه جذابی است؟
چرا دایی همواره یکی از برندهای نقل‌وانتقالات در بین تیم‌های لیگ‌ برتری و از معدود مربیانی است که در کنار امیر قلعه‌نویی هیچ‌وقت بدون تیم نبوده؟
عجیب‌ترین حیاکن، رهاکن تاریخ!
پستی اینستاگرامی حمل بر احتمال عدم بازگشت کالدرون به ایران شد اما اتفاق عجیب در بخش کامنت‌ها رخ داد؛ جایی که انبوهی از مخاطبان بعد از معرفی خود به عنوان هوادار پرسپولیس، با کلمات تند و رکیک خواهان برنگشتن این مربی شدند؛ بساط عجیب‌ترین «حیاکن، رهاکن!» تاریخ که به شکلی باورنکردنی علیه مربی قهرمان نیم‌فصل و حاضر در نیمه‌ نهایی جام حذفی پهن شد.
مشاوران ترامپ در امور ایران؛ مغزهای کوچک زنگ‌زده
صحبت‌ها و رفتار ترامپ در قبال ایران نشان می‌دهد که او مشاوران خوبی در قبال کشور ما ندارد و تصمیم‌هایش بر اساس تحلیل‌ها و نظرهای یک سری مغزهای کوچک زنگ‌زده است.
جغـرافیــای یک مــــــــــرد
۶۳ سال زندگی حاج قاسم سلیمانی چگونه گذشت؟ او چه دورانی را پشت سر گذاشت و چگونه محبوب‌ترین فرمانده نظامی ایران شد؟
«کاک‌مسعود، فقط امشب شهر را نگه‌ دار!»
حاج قاسم به من گفت: من فردا صبح بعد از نماز صبح اربیل هستم. به او گفتم فردا دیر است همین حالا بیایید! حاجی گفت: کاک مسعود فقط امشب شهر را نگهدار!
کتاب‌هایی که درباره سردار سلیمانی منتشر شده‌اند
برای آشنایی بیشتر با زندگی و زمانه حاج قاسم سلیمانی به چیزی بیشتر از یادداشت‌های کوتاه نیاز است و بی‌شک مطالعه کتاب‌هایی که درباره ایشان منتشر شده، یکی از بهترین راه‌ها به‌منظور شناخت عمیق حاج قاسم است.
نمی توانیم خویشتنداری کنیم
اکنون ایران باید اقدام موثری انجام دهد. هدف قرار دادن مراکز نظامی یا هر مرکز دیگری اما مهم این است که موثر باشد. یعنی طرف آمریکایی را به تجدید نظر وادار کند تا به جای این که دامنه بحران را افزایش دهد نسبت به وضعیتی که پیش آمده، نگاه درستی داشته باشد.
عکس| عظمت حضور ملت ایران؛ میلیون‌ها ایرانی خون‌خواه حاج قاسم
میلیون‌ها ایرانی امروز به خون‌خواهی حاج قاسم در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی حضور یافتند.
راز سرداری که چهره بین المللی مقاومت شد
آمریکایی ها نه با یک ملت جعلی و ساخته شده و جزیره‌ای از اقوام گسسته بلکه با ملتی حقیقی با تاریخ و ایده و احساس و آرمانهای مشترک روبرو هستند.
مدعیان جریان آزاد اطلاعات سانسورچیان واقعی فضای مجازی‌ هستند
عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه سانسورچیان فضای مجازی از جمله اینستاگرام، خود را حامیان جریان آزاد اطلاعات می دانند، گفت: باید تصمیم جدی در برخورد مقتدرانه با این شبکه اتخاذ شود.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

چند نکته مهم در خرید کیسه‌زباله و کیسه‌فریزر
شاید خرید کیسه زباله یا کیسه فریزر بسیار ساده به نظر برسد و شما تا به حال هنگام خرید این محصول به تنها چیزی که فکر نکرده‌اید انتخاب محصولی با ویژگی‌های خاص باشد.
کیف زنانه، بازیگر مکمل نقش اول خانم ها
در دنیای امروز کیف زنانه نقش پررنگی در شکل گرفتن استایل یک خانم دارد.
قصد خرید فرش برای عید نوروز را دارید؟
به ماه‌های آخر سال که نزدیک می‌شویم، فکر خرید رفتن و نو کردن وسایل خانه به ذهن همه می‌رسد.
ویدئو - ابعاد تازه‌ خسارت سیل در هرمزگان و سیستان و بلوچستان
با پایان یافتن بارش‌های سیل‌آسا در استان‌های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، بوشهر و بخش‌هایی از فارس، ابعاد تازه‌ای از خسارت‌ها مشخص شده است. این بارش‌ها که از ۲۰ دی ماه آغاز شد، و تقریبا تا اواسط هفته پیش ادامه داشت، میلیاردها تومان به زمین‌های کشاورزی، زیرساخت‌ها و منازل مسکونی خسارت وارد کرده است.
ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان ایران در قهرمانی آسیا
کادر فنی تیم ملی کوهستان اسامی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ تایلند را اعلام کرد.
زبردست پس از پایان همکاری با فدراسیون والیبال : برایم شرط گذاشتند
سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال بانوان پس از کناره‌گیری از سمت خود گفت: برایم شرط گذاشتند که یا در هیات تهران کار کنم یا اینکه در فدراسیون باشم.
بازتاب پیوستن گرامی‌پور به لیگ بسکتبال آرژانتین در سایت FIBA
خبر پیوستن سنتر دو رگه تیم ملی ایران به لیگ بسکتبال آرژانتین، در سایت فدراسیون جهانی نیز بازتاب داشت.
شکست نزدیک هندبال ایران مقابل بحرین- صعود به عنوان تیم دوم
تیم ملی هندبال ایران با شکست در دومین بازی خود از رقابت‌های قهرمانی آسیا به عنوان تیم دوم به یک چهارم نهایی مسابقات صعود کرد.
عکس روز- پرتاب ۳ امتیازی آتشفشان!
خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا
حذف احسان‌پور و امامی از تورنمنت ایتالیا- پایان کار آزادکاران ایران با ۲ طلا
با حذف احسان‌پور و امامی از تورنمنت کشتی آزاد ایتالیا، تیم ۴ نفره ایران با کسب ۲ مدال طلا به کار خود پایان داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

استیلی بیشتر «بازنده» بوده تا «ناجی»
چرا یک «اخراجی» در رأس کادر فنی تیم امید قرار گرفت؟ واژه‌ «اخراج» در کنار نام استیلی به‌عنوان سرمربی نهادینه شده و انتصاب یک «اخراجی» برای تیم امید، فقط باعث شد تا حسرت ۴۴ ساله به ۴۸ ساله افزایش پیدا کند. اما آیا این نتیجه ضعیف باعث می‌شود تا استیلی نیز تصمیم به بازنشستگی بگیرد یا خیر؟»
۴ توصیه برای خرید تور ارزان کیش
جزیره زیبای کیش یکی از سه مقصد گردشگری اول کشور است.
رکورد فوق‌العاده بنفیکا در لیگ پرتغال
تیم فوتبال بنفیکا یک سال است که تمام دیدارهای خارج از خانه خود در لیگ پرتغال را با برد به پایان رسانده است.
انصاری‌فرد: به خاطر حیثیت و آبروی ایران زیر بار بازی در کشور ثالث نمی‌رویم
مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید اگر الان با خواسته AFC مبنی بر سلب حق میزبانی تیم‌های ایرانی مخالفت نکنند، زمینه اعمال محرومیت‌ در سایر رشته‌های دیگر فراهم می‌شود.
حمیدوای: تبعات انصراف از لیگ قهرمانان را پیش‌بینی کرده‌ایم- ۹۰ دقیقه در بوشهر فحش شنیدیم
مالک باشگاه شهرخودرو نتیجه جلسه با مدیران نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا درباره سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی را اعلام کرد.
انتقاد شدید مسیح مهاجری از چند «بلندگودار»
همه مدعیان تقویت شدند به جز استقلال!
مهاجرت داروخانه‌ها به مناطق مرفه شهرها
ویلاسازی با مجوز مرغداری!
استیلی بیشتر «بازنده» بوده تا «ناجی»
تحلیل شرط عجیب برای سرمربی تیم ملی
ای کاش پلاسکو جعبه سیاه داشت
شورای نگهبان پاسخی‌ دارد؟
چرا انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال مهم است؟
پاسخ علی ربیعی به کدخدایی