از همه جا

تهدید به قطع حقوق مدیران متخلف
شاید باورش سخت باشد، اما تازه ۱۰ سال است در ایران حقوق کارکنان مزدبگیر بیت‌المال مستقیما از خزانه‌داری کشور پرداخت می‌شود و احتمال ارائه اطلاعات غلط درباره تعداد کارکنان دستگاه‌های بودجه‌بگیر کاهش یافته است. بااین‌حال هنوز تا مرحله‌ای که بتوان گفت حقوق و دستمزدهای پرداخت‌شده از خزانه کشور «شفاف» است، فاصله‌ای بسیار وجود دارد.
دوربین های مداربسته راز تصادف ساختگی را فاش کرد​
مرد میانسال و همدستش که برای انتقامجویی  در یک تصادف ساختگی فردی را به قتل رسانده بودند، جزئیات این صحنه را بازسازی کردند.
سلیمی نمین: اصلاح‌طلبان از غفلت مردم استفاده کردند
عباس سلیمی نمین گفت: نیروهایی که جریان اصلاح طلبان به مجلس گسیل داشت نه تنها مایه فخر این جریان نیست  بلکه مایه تنزل شان و منزلت سیاسی آن ها نیز شده است. به نظر من این پیام شفافی است که باید دریافت کنند. این جریان یک سری افرادی را به مجلس فرستاد که منزلت آن ها نازل تر از حضور در مجلس است منتها از غفلت و بی اطلاعی مردم استفاده کرده و این ها را به مجلس فرستادند.
آقای دکتر! «اطفال» بزرگ شده اند!
تصویر ماندگار از علی‌اکبر ولایتی در مناظره های تلویزیونی، رویارویی غافلگیرانه اش با سعید جلیلی بود. ولایتی حتی بیشتر از روحانی و عارف، منتقد شیوه مذاکرات سعید جلیلی بود. او جلیلی را متهم کرد که مذاکرات را با «کلاس فلسفه» اشتباه گرفته است!
دفاع  آخرین سفیر شاه در آمریکا از برجام و حمله به ترامپ
"اردشیر زاهدی"، آخرین سفیر حکومت سابق ایران در آمریکا و داماد شاه مخلوع با درج یک آگهی در روزنامه نیویورک تایمز به شدت از سیاست دولت ترامپ در قبال ایران انتقاد کرده است.
انتقاد شدید «جمهوری اسلامی» از سخنان اخیر ولایتی
روزنامه جمهوری اسلامی در نوشتاری به سخنان اخیر علی‌اکبر ولایتی واکنش نشان داد و به شدت از این سخنان انتقاد کرد.
آقای احمدی‌نژاد! رفراندوم برجام برگزار شده؛ سه بار!
کاش آقای دکتر بگوید اگر همین حالا از برجام اروپایی هم خارج شویم و دولت را دودستی به ایشان بسپارند و پرونده را هم باز جناب سعید جلیلی زیر بغل بزند، چه گلی می خواهند به سر ما بزنند؟
حرکت خزنده ضد خرمشهر!
برخی جریان‌ها در کشور سعی می‌کنند تا تفکر ضد ملی را ترویج کنند که مسئولان باید جلوی آن‌ها بایستند.
خط و نشان اصولگرایان برای لاریجانی
مخالفان دولت بعد از انتخابات هیأت رئیسه مجلس، علی لاریجانی را مدیون خود خوانده و خواستار تغییر رویکرد سیاسی او شده‌اند.
مسافر نیست...
یکی از رانندگان، اتوبوس‌داری را مثل شغل حمامی‌های قدیمی توصیف می‌کند و می‌گوید: «دو راه بیشتر نداریم یا این که تبدیلش کنیم به سونا و جکوزی یا دل‌مان را به دو نفر شلخته و یک دوش سرپایی ۵ تومانی خوش کنیم.»
مواظب ۱۴۰۰ باشیم
فقط باید مواظب سال ١٤٠٠ باشیم. سالی که می‌تواند درخت دیگری از بذر ناامیدی و یأسی که می‌کاریم بیرون بیاید. بهتر است اگر در عالم واقع هم نمی‌شود توی ذهن‌مان توی ماشین زمان بنشینیم و به گذشته و آینده سفر کنیم.
بحران اساسی جناح‌های سیاسی ایران
بی‌تردید جناح‌های سیاسی کشور برای انطباق با شرایط تازه جامعه در بحران‌ اساسی به سر می‌برند و به‌ نوعی همه آنان حتی دولت روحانی گرفتار تز سه‌گانه آلبرت هیرشمن هستند: «انحراف، مخاطره و بیهودگی».
شمخانی: با درخواست دولت قانونی سوریه در سوریه حاضریم
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: با درخواست دولت قانونی سوریه و برای کمک مستشاری به این کشور برای مبارزه با تروریسم حضوری محدود در سوریه داریم.
چطور تقاص عهدشکنی آمریکا را از دولت می‌خواهند؟
اجازه دهید به متولیان خود خوانده بند میم وصیت نامه امام که مخالفت با دولت در این ساحت را مستند به آن بند می‌کنند، با یاد آوری ماجرای این تذهبون، بگوییم در برابر سیره روشن و مضبوط و مستند امام چه حرفی دارند؟ امام می‌فرمودند هرچه فریاد دارید برسر آمریکا بکشید. کلام روشن و معیار است پس چطور برخی تقاص عهدشکنی آمریکا را از دولت خودمان می‌خواهند بگیرند؟
واکنش زیباکلام به «ناز سلبریتی‌ها»
برخی از سلبریتی‌ها و بازیگرانی که در انتخابات ۹۶ از رییس جمهور کنونی حمایت کرده بودند، دعوت رییس جمهور برای حضور در مراسم افطاری او را رد کرده و این رد دعوت را رسانه‌ای کردند. صادق زیباکلام ضمن تاکید بر این که آنها در پذیرش و رد هر دعوتی مختار هستند، گفت: «دیگر همه می‌دانند که دیوار ریاست جمهوری خیلی کوتاه است و به عنوان تنها نهاد انتخابی می‌شود قشنگ زد توی سرش ولی آیا به نهادهای انتصابی هم می‌توانند با این جسارت و شهامت و افتخار نه بگویند؟»
محسن چاوشی، آقای شایعه
هیچ بعید نیست این‌ بار هم خبر ممنوعیت محسن چاوشی را بازارگرمی بنامند یا حاشیه‌سازی سایت‌ها و رسانه‌های مجازی.
نمایندگان فوتبال‌دوست!
حتی اگر در جام جهانی به دروازه اسپانیا هم گل‌های پرشمار بزنیم، فقط شیپور پیکار را به صدا درآورده‌ایم؛ پیکاری که در آن و بی‌سازوبرگ به آوردگاهی خواهیم رفت که شیپورش حتی توان فراخوانی برای ادامه پیکار را نخواهد داشت.
چه کسی کی‌روش را فراری داد؟
کی‌روش دیر یا زود از ایران می رود و فرق بود و نبودش به سرعت مشخص شود اما برای آن روزها لازم است بدانیم چه کسی او را فراری داد؟
حافظه‌های  پر شده
نماینده سابق مجلس نوشت: «بسیاری از ما نسل اولی‌های انقلاب دچار همین آفت پرشدگی حافظه‌مان شده‌ایم. ذهن‌مان پر است از همان باورها، ایده‌ها و راه‌حل‌های دم‌دستی و راه‌حل‌های منسوخ‌ شده را برای مسائل مستحدثه به کار می‌بریم و از اهرم هندل برای خودروهای دیجیتالی و هوشمند استفاده می‌کنیم. بیشتر افراد نسل ما با واقعیات آن چه در جهان اتفاق افتاده، آشنا نیستند که در فرایند تحولات برق‌آسای جهان آنچه مشاهده و لمس می‌شود، در مقابل جهان مجازی مشتی از خروار است.»
خانه های ایرانی با اجاره‌های دلاری!
بعضی مالکان تهرانی اجاره خانه‌هایشان را به ارزهای خارجی تعیین و دریافت می کنند.
>> > ... 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220  ... < << 

گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

چند نکته مهم در خرید کیسه‌زباله و کیسه‌فریزر
شاید خرید کیسه زباله یا کیسه فریزر بسیار ساده به نظر برسد و شما تا به حال هنگام خرید این محصول به تنها چیزی که فکر نکرده‌اید انتخاب محصولی با ویژگی‌های خاص باشد.
کیف زنانه، بازیگر مکمل نقش اول خانم ها
در دنیای امروز کیف زنانه نقش پررنگی در شکل گرفتن استایل یک خانم دارد.
قصد خرید فرش برای عید نوروز را دارید؟
به ماه‌های آخر سال که نزدیک می‌شویم، فکر خرید رفتن و نو کردن وسایل خانه به ذهن همه می‌رسد.
ویدئو - ابعاد تازه‌ خسارت سیل در هرمزگان و سیستان و بلوچستان
با پایان یافتن بارش‌های سیل‌آسا در استان‌های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، بوشهر و بخش‌هایی از فارس، ابعاد تازه‌ای از خسارت‌ها مشخص شده است. این بارش‌ها که از ۲۰ دی ماه آغاز شد، و تقریبا تا اواسط هفته پیش ادامه داشت، میلیاردها تومان به زمین‌های کشاورزی، زیرساخت‌ها و منازل مسکونی خسارت وارد کرده است.
ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان ایران در قهرمانی آسیا
کادر فنی تیم ملی کوهستان اسامی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ تایلند را اعلام کرد.
زبردست پس از پایان همکاری با فدراسیون والیبال : برایم شرط گذاشتند
سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال بانوان پس از کناره‌گیری از سمت خود گفت: برایم شرط گذاشتند که یا در هیات تهران کار کنم یا اینکه در فدراسیون باشم.
بازتاب پیوستن گرامی‌پور به لیگ بسکتبال آرژانتین در سایت FIBA
خبر پیوستن سنتر دو رگه تیم ملی ایران به لیگ بسکتبال آرژانتین، در سایت فدراسیون جهانی نیز بازتاب داشت.
شکست نزدیک هندبال ایران مقابل بحرین- صعود به عنوان تیم دوم
تیم ملی هندبال ایران با شکست در دومین بازی خود از رقابت‌های قهرمانی آسیا به عنوان تیم دوم به یک چهارم نهایی مسابقات صعود کرد.
عکس روز- پرتاب ۳ امتیازی آتشفشان!
خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا
حذف احسان‌پور و امامی از تورنمنت ایتالیا- پایان کار آزادکاران ایران با ۲ طلا
با حذف احسان‌پور و امامی از تورنمنت کشتی آزاد ایتالیا، تیم ۴ نفره ایران با کسب ۲ مدال طلا به کار خود پایان داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

استیلی بیشتر «بازنده» بوده تا «ناجی»
چرا یک «اخراجی» در رأس کادر فنی تیم امید قرار گرفت؟ واژه‌ «اخراج» در کنار نام استیلی به‌عنوان سرمربی نهادینه شده و انتصاب یک «اخراجی» برای تیم امید، فقط باعث شد تا حسرت ۴۴ ساله به ۴۸ ساله افزایش پیدا کند. اما آیا این نتیجه ضعیف باعث می‌شود تا استیلی نیز تصمیم به بازنشستگی بگیرد یا خیر؟»
۴ توصیه برای خرید تور ارزان کیش
جزیره زیبای کیش یکی از سه مقصد گردشگری اول کشور است.
رکورد فوق‌العاده بنفیکا در لیگ پرتغال
تیم فوتبال بنفیکا یک سال است که تمام دیدارهای خارج از خانه خود در لیگ پرتغال را با برد به پایان رسانده است.
انصاری‌فرد: به خاطر حیثیت و آبروی ایران زیر بار بازی در کشور ثالث نمی‌رویم
مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید اگر الان با خواسته AFC مبنی بر سلب حق میزبانی تیم‌های ایرانی مخالفت نکنند، زمینه اعمال محرومیت‌ در سایر رشته‌های دیگر فراهم می‌شود.
حمیدوای: تبعات انصراف از لیگ قهرمانان را پیش‌بینی کرده‌ایم- ۹۰ دقیقه در بوشهر فحش شنیدیم
مالک باشگاه شهرخودرو نتیجه جلسه با مدیران نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا درباره سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی را اعلام کرد.
انتقاد شدید مسیح مهاجری از چند «بلندگودار»
همه مدعیان تقویت شدند به جز استقلال!
مهاجرت داروخانه‌ها به مناطق مرفه شهرها
ویلاسازی با مجوز مرغداری!
استیلی بیشتر «بازنده» بوده تا «ناجی»
تحلیل شرط عجیب برای سرمربی تیم ملی
ای کاش پلاسکو جعبه سیاه داشت
شورای نگهبان پاسخی‌ دارد؟
چرا انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال مهم است؟
پاسخ علی ربیعی به کدخدایی