اندیشه امام و رهبری

تبدیل انقلاب اسلامی به تمدن اسلامی با رفع نواقص ساختاری امکانپذیر است
کرمان - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به بیانیه رهبر معظم انقلاب گفت: برای پیشرفت کشور و تبدیل انقلاب اسلامی به تمدن اسلامی برطرف کردن نواقص از ساختارها، رویکردها و عملکردها متناسب با بیانیه مقام معظم رهبری تحت عنوان گام بزرگ دوم انقلاب، یک اصل است.
بیانیه «گام دوم انقلاب» بینیش عمیق رهبری را نشان داد
ارومیه – ایرنا – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه بیانیه «گام دوم انقلاب» نشان از آگاهی، بینش و عظمت رهبری دارد، گفت: این بیانیه دستاوردهای نظام را به طور واضح و شفاف تشریح کرد.
محور خطبه های نماز جمعه در استان بوشهر
بوشهر-ایرنا- خطیبان نماز جمعه در استان بوشهر برتلاش مضاعف مسوولان برای حل مشکلات مردم، قدردانی از حضور حماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن، محکومیت اقدام تروریستی در شهادت رزمندگان دفاع از حریم وطن،تبیین بیانیه گام دوم رهبری ،بیان ضعف دشمن در کنفرانس ورشو و اتحاد و همدلی تاکید کردند.
کنفرانس ضدایرانی ورشو بیانگر شکست آمریکا در منطقه است
بوشهر- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: برگزاری کنفرانس ضد انسانی و ایرانی ورشو در لهستان نشان از شکست آمریکا درمنطقه است.
مسئولان با انگیزه های اول انقلاب در برابر دشمن ایستادگی کنند
تهران - ایرنا- معاون ارتباطات بین الملل دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: مردم و مسئولان برای مقابله با توطئه های دشمنان باید با همان انگیزه هایی وارد میدان شوند که در شکل گیری نهضت انقلابی بر رژیم ستم شاهی به پیروزی رسیدند.
رهبر انقلاب درگذشت اخوی و برخی بستگان آقای دهقان را تسلیت گفتند
تهران - ایرنا - رهبر انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت اخوی و برخی بستگان آقای حسین دهقان را تسلیت گفتند.
بیانیه «گام دوم انقلاب» به سبک زندگی توجه ویژه ای دارد
همدان- ایرنا- مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در بیانیه راهبردی و مهم رهبر معظم انقلاب با عنوان «گام دوم انقلاب» بر سبک زندگی توجه ویژه ای شده است.
دستگاه های مسئول بر این جنایت تمرکز و موضوع را با جدیت دنبال کنند
تهران - ایرنا - حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند و خطاب به دستگاه های مسئول تاکید کردند با تمرکز بر این جنایت که ارتباط عاملان آن با سازمان های جاسوسی برخی کشورها مسلّم است، موضوع را با جدیت دندنبال کنند.
دستگاه های مسئول بر این جنایت تمرکز و موضوع را با جدیت دنبال کنند
ایرنا - حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند و خطاب به دستگاه های مسئول تاکید کردند با تمرکز بر این جنایت که ارتباط عاملان آن با سازمان های جاسوسی برخی کشورها مسلّم است، موضوع را با جدیت دنبال کنند.
بازتاب بیانیه رهبری خطاب به جوانان در مطبوعات شیراز
شیراز- ایرنا- روزنامه های چاپ شیراز در شماره های روز پنجشنبه از سخنان رهبر معظم خطاب به جوانان در چهل سالگی انقلاب، تیترهایی عمدتا سیاسی و اقتصادی انتخاب کرده اند.
دستگاه های مسئول بر این جنایت تمرکز و موضوع را با جدیت دنبال کنند
تهران - ایرنا - حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند و خطاب به دستگاه های مسئول تاکید کردند با تمرکز بر این جنایت که ارتباط عاملان آن با سازمان های جاسوسی برخی کشورها مسلّم است، موضوع را با جدیت دنبال کنند.
مخاطب اصلی سند راهبردی رهبر انقلاب جوانان هستند
کرج - ایرنا - رئیس بسیج دانش آموزی استان البرز با اشاره به انتشار راهبردی مقام معظم رهبری، گفت: مخاطب اصلی رهبر انقلاب در این سند جوانان هستند.
محورهایی از بیانیه مهم رهبر انقلاب به مناسبت 40 سالگی انقلاب
تهران-ایرنا-حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی 22 بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند.
آخرین اخبار و نظرات درباره نشست ورشو- اجرای اولین روز عفو گسترده و...
فسخ قرارداد واگذاری شرکت آلومینیوم المهدی پس از بازدید اعضای کمیسیون اصل ۹۰، الحاق زیردریایی فاتح به ناوگان نیروی دریایی ارتش، توجیه پمپئو برای حضور نیافتن وزیران اروپایی در نشست ضد ایرانی ورشو، صدور رای دیوان لاهه درباره پرونده شکایت ایران از آمریکا، صدور رای پرونده بانک پارسیان، انتقاد مکارم‌شیرازی از شعارهای برخی افراد تندرو در راهپیمایی ۲۲ بهمن و… از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز چهار شنبه، بیست و چهارم بهمن ماه ۱۳۹۷ است.
انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که یک چلّه‌ پُرافتخار را بدون خیانت به آرمانهایش پشت سر نهاد
به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند و با تأکید بر امید واقع‌بینانه به آینده و نقش بی‌بدیل جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمانها، خطاب به جوانان و آینده‌سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را در ۷ سرفصل اساسی بیان کردند.
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای مهم به‌مناسبت چهل‌سالگی انقلاب با جوانان ایران سخن گفتند
تهران - ایرنا - حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی 22 بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند
انتشار  بیانیه مهم و راهبردی حضرت آیت الله‌خامنه‌ای تا ساعاتی دیگر
به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از حیات، رهبر انقلاب بیانیه‌ای مهم و راهبردی صادر کردند .
بیانیه مهم رهبرانقلاب تا ساعتی دیگر منتشر می شود
تهران - ایرنا - بیانیه مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی بمناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب تا ساعتی دیگر منتشر می شود.
پاسخ قاطع ظریف به آمریکایی ها-شرایط قرار گرفتن در عفو گسترده-آخرین وضعیت زندان قرچک
تکذیب افزایش حقوق کارکنان سپاه در بهمن و اسفند ماه، پیشنهاد ظریف برای تجارت ایران و لبنان با "لیره"، سومین جلسه دادگاه محیط زیستی‌های متهم به جاسوسی، چه افرادی مشمول عفو گسترده می‌شوند؟، پاسخ قاطع «ظریف» به توئیت پر از خشم و عصبانیت «ترامپ»، آخرین وضعیت زندان قرچک و… از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز سه شنبه، بیست و سوم بهمن ماه ۱۳۹۷ است.
پیام رهبری؛ به زودی-اخباری از نشست ورشو-ادعای پمپئو درباره فرزندان مقامات ایرانی و...
گزارش ایسنا از متن و حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷، صدور پیام مهم و راهبردی رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛ به زودی، افتتاح بزرگترین پروژه عمرانی جنوب کشور در شیراز، در خواست فراکسیون زنان برای در دستور کار قرار گرفتن طرح مقابله با کودک همسری، ادعای پمپئو درباره حضور فرزندان برخی از مقامات ایران در آمریکا، اخباری از نشست ورشو، سفر ظریف به بیروت و… از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روزهای یکشنبه و دوشنبه، بیست و یکم و بیست و دوم بهمن ماه ۱۳۹۷ است.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

چگونه بدون آرایش زیبا باشیم؟
آیا هر روز ساعت ها وقت خود را در مقابل آینه می گذرانید و برای زیباتر کردن تان تلاش می کنید؟ آرایش یکی از شیوه های جذابیت صورت است اما تنها راه حل نیست. شما با چهره بدون آرایش و طبیعی خود هم می توانید به زیبایی هر چه تمام تر بدرخشید. کافی ست برخی نکات را که در ادامه برایتان آورده ایم، رعایت کنید.
روش جذب فالوور واقعی در اینستاگرام
از آنجایی که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بصری است و در آن محتوای تصویری و ویدئویی حرف اول را می‌زند باید صفحه شما در این شبکه کاربری چشم‌نواز و مخاطب‌پسند باشد. به عبارت دیگر پروفایل شما در اینستاگرام عملاً نقش وب‌سایت، کارت ویزیت و ویترین فروشگاه مجازی شما را ایفا می‌کند.
مرفاوی: شفر به نظر کمیته فنی اهمیت نمی‌دهد
سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد از روندی که بین برخی تیم‌ها شکل گرفته و منجر به صدور بیانیه‌ها علیه داوری شده است گفت: وینفرد شفر به نظر کمیته فنی اهمیت نمی‌دهد.
موضع برانکو برای تمدید قرارداد بشار مشخص شد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نظر نهایی خود را درباره ادامه همکاری با هافبک ملی پوش عراقی تیمش ارائه کرد.
اوسپینا: امیدوارم نتایج خوبی با کی‌روش بگیریم
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کلمبیا اظهار امیدواری کرد این تیم با کارلوس کی‌روش نتایج خوبی بگیرد.
اینفانتینو: ۴۸ تیمی شدن جام جهانی امکان دارد
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد که همچنان برگزار شدن جام جهانی 2022 قطر با 48 تیم در دست بررسی است.
دروازه‌بان رقیب قطری پرسپولیس مصدوم شد
دروازه بان اصلی السد قطر به خاطر مصدومیت بازی امروز تیمش مقابل الخور را از دست داد.
آلگری: از لحاظ بدنی پیشرفت کردیم
سرمربی یوونتوس پس از پیروزی مقابل فروزینونه گفت: با چشم پوشی از بازی ما با پارما در این فصل در سری آ عملکرد خوبی را داشتیم.
توصیه سرمربی سابق تراکتورسازی به گرت بیل
جان توشاک درباره بهبود شرایط گرت بیل و احتمال بازگشت به دوران مربیگری به صحبت پرداخت.
کواچ: جلوی لیورپول نباید اشتباه کنیم
سرمربی بایرن مونیخ با وجود برتری تیمش در بوندسلیگا از اشتباهات مداوم مدافعانش انتقاد کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آمار اولیه ثبت‌نام در کنکور ۹۸
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۸ از ۲۴ بهمن ۹۷ آغاز شده است و تاکنون حدود ۱۲۷ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.
بازیکنان خارجی لیگ برتر؛ ۶ درصدی‌های گرانقیمت!
پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی فوتبال ایران بسته شد و تیم‌های حاضر در لیگ برتر، درگیر مسابقات فشرده خود شدند.
عکس یادگاری ژنرال با دوقلو‌های افسانه‌ای
گذر زمان و زندگی فوتبالی متفاوت در طی دو سه سال اخیر باعث شده تا دیگر تشخیص دوقلوهای افسانه ای فوتبال ایران کار سختی نباشد.
زندگی هنری سوسن تسلیمی؛ گیله زن تکرارنشدنی
سوسن تسلیمی تعداد انگشت شماری بازی در سینمای ایران داشته است، اما همین آثار به قدری قابل توجه و تامل بوده اند که نام او را برای همیشه در سینما جاودان ساخته اند.
راز پربیننده بودن سریال «لحظه گرگ و میش»
بازیگر نقش پدربزرگ خانواده در سریال "لحظه گرگ و میش" درباره راز جذب مخاطب این مجموعه تلویزیونی سخن گفت.
تبدیل انقلاب اسلامی به تمدن اسلامی با رفع نواقص ساختاری امکانپذیر است
بیانیه «گام دوم انقلاب» بینیش عمیق رهبری را نشان داد
محور خطبه های نماز جمعه در استان بوشهر
کنفرانس ضدایرانی ورشو بیانگر شکست آمریکا در منطقه است
مسئولان با انگیزه های اول انقلاب در برابر دشمن ایستادگی کنند
رهبر انقلاب درگذشت اخوی و برخی بستگان آقای دهقان را تسلیت گفتند
بیانیه «گام دوم انقلاب» به سبک زندگی توجه ویژه ای دارد
دستگاه های مسئول بر این جنایت تمرکز و موضوع را با جدیت دنبال کنند
دستگاه های مسئول بر این جنایت تمرکز و موضوع را با جدیت دنبال کنند
بازتاب بیانیه رهبری خطاب به جوانان در مطبوعات شیراز