اندیشه امام و رهبری

گزارش‌های کامل همایش نقش پژوهش در فرآیند قانون‌گذاری و سمینار صلح و ثبات در غرب آسیا و ...
افتتاح چند پروژه عمرانی توسط ارتش در سه نقطه محروم استان مرکزی، حکایت یک «صندلی طلسم شده»، احتمال استفاده از کارت سوخت اواسط دی ماه، هفتمین همایش نقش پژوهش در فرآیند قانون‌گذاری، گفت‌وگوی درون تمدنی؛ ایده کمال خرازی برای صلح و ثبات در منطقه، آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن، واکنش احمد خاتمی به انتصاب دامادش در سازمان برنامه و بودجه و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز دو شنبه، بیست و ششم آذر ماه ۱۳۹۷ است.
توضیحی برای یک مصوبه مجمع-آخرین خبر از حادثه چابهار-تعبیر جهانگیری از وضعیت دانشگاه‌ها و...
نامه نمایندگان غرب و جنوب غربی کشور به سران قوا درباره موضوع آب، جزییاتی از احتمالات چگونگی ورود مواد منفجره در حادثه چابهار، هشدار «مطهری» درباره بدعت مجمع تشخیص مصلحت نظام، توضیح انصاری درباره لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و ارتباطش با FATF، حضور سفیر ایران در وزارت خارجه پاکستان در پی حادثه‌ای تروریستی در مرز دو کشور، توضیح مجمع تشخیص درباره مصوبه اخیر پیرامون لایحه مبارزه با پولشویی و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز یک شنبه، بیست و پنجم آذر ماه ۱۳۹۷ است.
پیگیری منویات رهبری در سفر به قزوین نیازمند اتاق فکر است
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: پیگیری منویات مقام معظم رهبری در جریان سفر به استان نیازمند تشکیل اتاق فکر منسجم و دغدغه‌ مند است.
سفر رهبری به قزوین برای این دیار مملو از دستاورد بود
قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: سفر مقام معظم رهبری به قزوین برای این دیار کهن مملو از خیر و برکت و دستاوردهای مادی و معنوی بود.
توضیحی در مورد غیبت آیت الله شاهرودی-سفر ظریف به قطر-غصه باهنر برای دولت و مجلس و...
سفر ظریف به قطر، بررسی مشکلات اتباع ایرانی در مرزهای گرجستان، اسراییل در میان مخالفان اصلی ایران در FATF، توضیحات محسن رضایی درباره اختلاف مجلس و هیات‌عالی نظارت مجمع و شایعات مربوط به هاشمی شاهرودی، گزارش مرکز پژوهش‌ها درباره عملکرد پنج ماهه هدفمندی یارانه‌ها و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز شنبه ، بیست و چهارم آذرماه ۱۳۹۷ است.
امام جمعه کیش مردم را به هوشیاری در مقابل دشمن فراخواند
کیش - ایرنا - امام جمعه کیش نسبت به نقشه های شوم آمریکایی ها هشدار داد و همگان را به رصد رفتارها و هوشیاری در مقابل دشمن فراخواند.
چهارمین کنگره حزب ندای ایرانیان-واکنش‌ها به اظهارات پمپئو-حمایت مجدد ۸ کشور اروپایی از برجام
برگزاری چهارمین کنگره حزب ندای ایرانیان، سه سناریوی پیشنهادی مرکز پژوهش‌ها درباره نحوه افزایش قیمت بنزین، آخرین اخبار از پیگیری مشکلات پیش‌آمده برای تردد ایرانیان در گرجستان، حمایت مجدد هشت کشور اروپایی از برجام، استقبال وزارت خارجه از توافقات اولیه میان یمنی‌ها، احتمال توافق عراق با آمریکا برای معاف شدن از تحریم های ضدایرانی، مرور مهمترین خبرهای حقوقی و قضایی در هفته‌ گذشته، واکنش مقامات وزارت خارجه ایران به اظهارات اخیر پمپئو و نتانیاهو، تکذیب فوت وحید صیادی نصیری در زندان و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز پنج شنبه و جمعه، بیست و دوم و بیست و سوم آذرماه ۱۳۹۷ است.
ملت ولایتمدار ایران درمقابل دشمنان عقب نشینی نمی کند
کرج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: ملت ولایتمدار ایران در مقابل دشمنان عقب نشینی نمی کند زیرا تکیه گاهش اسلام ناب محمدی (ص) است.
محورهای خطبه های نمازجمعه شهرهای استان بوشهر
بوشهر- ایرنا- امامان جمعه شهرهای استان بوشهر در خطبه های نماز این هفته بر هوشیاری مسوولان در مقابل زیاده خواهی های دشمن،تعامل و تقویت وحدت حوزه و دانشگاه،تعیین تکلیف سند مالکیت منازل کنگانی ها، تسهیل ازدواج ،ترویج فرهنگ صرفه جویی ،پرهیز از اسراف تاکید کردند.
محاصره اقتصادی دشمن را باید به جریان استکبارستیزی تبدیل کرد
مشهد- ایرنا- امام جمعه مشهد گفت: دشمن از چند جهت قصد جنگ اقتصادی با نظام و کشور را دارد و از بعد اقتصادی سفره و معیشت مردم را هدف گرفته که باید این محاصره اقتصادی را به یک جریان استکبارستیزی تبدیل کنیم.
معاهده های اقتصادی غرب ابزاری برای رصد اطلاعاتی است
بوشهر- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: FATF و سایر معاهده های اقتصادی بیگانگان ابزاری برای رصد اطلاعات اقتصادی و مدیریت سیاسی و اقتصادی کشورهاست.
ائمه جمعه خراسان رضوی: جنگ اقتصادی دشمن راه به جایی نمی برد
مشهد - ایرنا - امامان جمعه خراسان رضوی اعلام کردند: جنگ اقتصادی دشمنان علیه کشورمان راه به جایی نخواهد برد و در نهایت پیروز این میدان سخت، ملت سرافراز ایران اسلامی خواهند بود.
تحریم های دشمنان را باید بی خاصیت کنیم
تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: همانگونه که در حوزه تسلیحاتی توانستیم تحریم‌ها را به فرصت مبدل و آنها را بی خاصیت کنیم، در حوزه‌های اقتصادی نیز باید با عمل تکلیف مدارانه و هدفمند به این مهم دست یابیم.
روایت رهبر انقلاب از نقش برآب شدن حیله دشمن
تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از خانواده های شهدا به تلاش آمریکا برای کشاندن مردم به خیابان ها با نام «تابستان داغ» اشاره و تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تابستان امسال یکی از بهترین تابستانها بود.
وعده۲هفته‌ای اروپا برایSPV-تاکید بر اصلاح قانون انتخابات-پیشنهادی برای اصلاحیه قانون بازنشستگان
وعده ۲ هفته‌ای اروپا برای راه‌اندازی سازوکار مالی با ایران، دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم با رهبرانقلاب اسلامی، پیشنهادی برای اصلاحیه قانون بازنشستگان، آخرین نظرات در مورد FATF، تاکید جنتی بر ضرورت توجه نمایندگان مجلس به شأن و جایگاه خود و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز چهار شنبه، بیست و یکم آذرماه ۱۳۹۷ است.
ملت ایران بیداری خود را حفظ کند
تهران - ایرنا رهبر معظم انقلاب بر لزوم حفظ بیداری ملت ایران تاکید کردند و فرمودند:این که آمریکایی‌ها گفتند در سال۹۷ چنین و چنان می‌کنیم، ممکن است فریب باشد؛ ممکن است در سال ۹۷ جنجال کنند و نقشه را برای سال ۹۸ کشیده باشند. البته ما قوی‌تر هستیم . آن‌ها تا حالا کاری نتوانسته‌اند بکنند و بعد از این هم نمی‌توانند غلطی کنند.
دیدار خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم با رهبر انقلاب
تهران - ایرنا - جمعی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
احتمال اصلاحات در بودجه ۹۸-یک نظر قضایی در مورد اینستاگرام-ایران، بزرگترین پناهجوپذیر جهان و...
رهنمود رهبری درباره بودجه ۹۸، دستگیری بخش اعظمی از عوامل حادثه تروریستی چابهار، واکنش یک نماینده نسبت به شیوه قیمت‌گذاری چهار محصول ایران‌خودرو، بررسی افزایش قیمت خودرو در کمیسیون اصل ۹۰، شهادت بیش از ۳۰ هزار جوان عراقی در جنگ با داعش، لغو هزینه ویزا میان کردستان و سلیمانیه عراق، علما، اساتید و دانشجویان خواهان فیلترینگ اینستاگرام و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز سه شنبه، بیستم آذرماه ۱۳۹۷ است.
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای خراسان جنوبی
بیرجند - ایرنا - بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌ اندرکاران کنگره‌ شهدای استان خراسان جنوبی که در تاریخ 14 آبان 97 برگزار شده بود، صبح امروز (سه‌شنبه) در محل برگزاری این همایش در حسینیه‌ جماران بیرجند منتشر شد.
گسترش رویش‌های انقلاب موجب شکست دشمن در تهاجم به معنویات می شود
بیرجند - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

افغانستان اقدام پاکستان در پیگیری روند صلح را ستود
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه افغانستان اقدام عملی پاکستان برای زمینه سازی نشست دوم طالبان با آمریکا در راستای پیگیری روند صلح در این کشور را تأیید و مورد ستایش قرار داد.
تعرفه گمرکی بین اندونزی و اروپا برای یکهزار کالا حذف شد
کوالالامپور- ایرنا- دولت اندونزی پس از هشت سال مذاکره سرانجام با چهار کشور عضو اتحادیه تجارت آزاد اروپا یک قرارداد گسترده اقتصادی با هدف افزایش تجارت و سرمایه گذاری کشورهای اروپایی در این کشور جنوب شرق آسیا امضا کرد که براساس آن یک هزار قلم کالا از فهرست تعرفه های گمرکی میان دو طرف حذف می شوند.
افزایش تنش لفظی بین فرماندهان نظامی هند و پاکستان
اسلام آباد - ایرنا - پس از سخنان فرمانده ارتش هند در خصوص ناآرامی های اخیر در کشمیر با موضوع اینکه در صورت سنگ باران معترضان، جواب هر سنگ را با گلوله خواهیم داد، سخنگوی ارتش پاکستان به این سخنان واکنش تند نشان داد.
تپه باستانی هگمتانه
همدان را پایتخت تاریخ و تمدن ایران نامیده اند. تپه باستانی هگمتانه در مرکز شهر همدان واقع است و از مکان‌های دیدنی و تاریخی همدان بشمار می‌رود. بسیاری از باستان شناسان تپه هگمتانه را وسیع‌ترین تپه باستانی ایران دانسته و آن را بقایای ابنیه کاسی، مادی، هخامنشی و بعد از آن می‌دانند.
وزارت دفاع افغانستان از تشدید عملیات علیه طالبان خبر داد
تهران - ایرنا - وزارت دفاع افغانستان امروز دوشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد، به‌رغم ورود به فصل سرد زمستان، نیروهای امنیتی دفاعی این کشور برنامه‌های جامعی برای تشدید عملیات علیه طالبان دارند.
سریعترین خودروی پلاک‌شده در ایران!
خودروی پورشه (Porsche 911 Turbo S) با سرعتی در حدود 330 کیلومترد در ساعت ، سریعترین خودروی پلاک ملی در ایران است. قیمت این خودرو در بازارهای جهانی نزدیک به 200هزار دلار است.
دانشجویان ایرانی در جشنواره تکنولوژی هند شرکت کردند
دهلی نو- ایرنا- 20 دانشجوی ایرانی در جشنواره تکنولوژی موسسه تکنولوژی هند در شهر مومبای شرکت کرده اند.
چک های دانشگاه راجیوگاندی هند به دانشجویان ایرانی برگشت خورد
دهلی نو - ایرنا - سه دانشجوی ایرانی که در سال 2015 در یک دانشکده دندان پزشکی ثبت نام کرده اند، اکنون به شدت در تلاش برای دریافت شهریه خود به ارزش 9 میلیون روپیه (125 هزار دلار) از این دانشکده هستند.
نخست وزیر ژاپن راهی روسیه می شود
پکن- ایرنا- تلویزیون ژاپن اعلام کرد 'شینزو آبه' نخست وزیر این کشور با هدف «حل و فصل برخی اختلافات از جمله مالکیت بخشی از جزایر کوریل» به روسیه سفر خواهد کرد.
آمریکا در جنگ افغانستان شکست خورد
اسلام آباد - ایرنا - تحلیلگر سیاسی و دبیرکل جنبش جوانان پاکستان با تحلیل روند مذاکرات صلح افغانستان و درخواست واشنگتن از اسلام آباد برای کمک به مذاکرات، گفت: آمریکا در افغانستان در جنگ علیه طالبان شکست خورد و اکنون می خواهد که بدون پاسخ به عملکرد خود از این کشور خارج شود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

معافیت جانبازان ۵۰ درصد از قانون بازنشستگی
جانبازان ۵۰ درصد هم مانند جانبازان بالای ۵۰ درصد، از قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند.
بازیگر معروف به استقبال زمستان رفت +عکس
سیدجواد رضویان بازیگر سینما و تلویزیلون با انتشار تصویری از خود به استقبال زمستان رفت.
رنگ موی جدید رامین رضاییان
رامین رضاییان پس از پایان کارش در لیگ بلژیک و چند وقت بی تیم ماندن به لیگ قطر رفت اما تیپ و ظاهر او در این مدت، کاملا عوض شده است.
«کامبیز مهدی زاده»؛ داماد جنجالی حسن روحانی
کامبیز مهدی زاده فرساد، تیر ماه امسال در تالار فرشته تهران با یکی از دختران آقای رییس جمهور دولت تدبیر و امید ازدواج کرد. آقای روحانی٬ دو پسر و سه دختر دارد که اکنون یکی از دامادهای وی در کانون توجه رسانه های داخلی و بین المللی قرار گرفته است.
فرزندان روسای جمهور آسیای مرکزی چه می‌کنند؟
سورانبای جین‌بیک‌اف، رئیس‌جمهور قرقیزستان با ۲ فرزند کمترین، و امامعلی رحمان با ۹ فرزند رکورددار بزرگ ترین خانواده در میان روسای جمهور آسیای مرکزی هستند.
گزارش‌های کامل همایش نقش پژوهش در فرآیند قانون‌گذاری و سمینار صلح و ثبات در غرب آسیا و ...
توضیحی برای یک مصوبه مجمع-آخرین خبر از حادثه چابهار-تعبیر جهانگیری از وضعیت دانشگاه‌ها و...
پیگیری منویات رهبری در سفر به قزوین نیازمند اتاق فکر است
سفر رهبری به قزوین برای این دیار مملو از دستاورد بود
توضیحی در مورد غیبت آیت الله شاهرودی-سفر ظریف به قطر-غصه باهنر برای دولت و مجلس و...
امام جمعه کیش مردم را به هوشیاری در مقابل دشمن فراخواند
چهارمین کنگره حزب ندای ایرانیان-واکنش‌ها به اظهارات پمپئو-حمایت مجدد ۸ کشور اروپایی از برجام
ملت ولایتمدار ایران درمقابل دشمنان عقب نشینی نمی کند
محورهای خطبه های نمازجمعه شهرهای استان بوشهر
محاصره اقتصادی دشمن را باید به جریان استکبارستیزی تبدیل کرد