آموزش

اعلام شرایط جدید همکاری اساتید حق التدریس با دانشگاه آزاد
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی درباره شرایط همکاری استادان حق‌التدریس با این دانشگاه، گفت: داوطلبان همکاری حق التدریس با دانشگاه آزاد اسلامی دو هفته فرصت دارند تا اطلاعات خود را در سامانه sajed.iau.ir ثبت کنند، پس از این تاریخ اطلاعات وارده امتیازبندی و ارزیابی شده و مجوز حق‌التدریس برای افراد مورد تایید، صادر می‌شود.
راه‌اندازی چندین دانشگاه تخصصی در حوزه اصناف
رئیس اتاق اصناف ایران بر ضرورت توجه به دانشگاه‌ها به منظور پیوند در حوزه اصناف تاکید کرد و گفت: در حال حاضر چندین دانشگاه تخصصی در این حوزه ایجاد شده که این مراکز علمی آموزش‌های تخصصی در هشت بخش نهادینه شده اصناف را ارائه می‌دهند.
در سیاست گذاری‌های نظام آموزش عالی دچار مشکل شده‌ایم
معاون وزیر صنعت با تاکید بر اینکه در سیاستگذاری‌های نظام آموزش عالی دچار اشتباه شدیم، گفت: متاسفانه فارغ التحصیلان ما در مقاطع مختلف حتی پسا دکتری نیازمند مهارت آموزی هستند که این وضعیت بیانگر اشتباه ما در حوزه سیاستگذاری آموزش عالی است.
پذیرش آزمایشی دکتری حرفه‌ای فیزیوتراپی از فوق‌لیسانس در مهر امسال
مسئول انجمن فیزیوتراپی استان یزد با اشاره به ضرورت بالا بردن جایگاه علمی فیزیوتراپیست‌ها، گفت: طرح پایلوت پذیرش دکتری حرفه‌ای فیزیوتراپی از مقطع فوق لیسانس، از مهرماه امسال در شش دانشگاه توانبخشی کشور اجرا می‌شود.
دانشگاه فرهنگیان تلاش خود را برای تبدیل وضعیت همه مدرسان به کار می‌گیرد
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان گفت: این دانشگاه تمام تلاش خود را برای تبدیل وضعیت همه مدرسان به کار می گیرد، چرا که اعتقاد داریم این عزیزان سرمایه های علمی و معنوی تربیت معلم کشور هستند.
امروز، آخرین مهلت ویرایش و انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
داوطلبان کارشناسی ارشد سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان امروز برای انجام ویرایش و انتخاب رشته مهلت دارند.
کنکوری‌ها با رشته‌های تحصیلی دانشگاه علم و صنعت آشنا می‌شوند
دبیر همایش"آشنایی با رشته‌های تحصیلی دانشگاه علم و صنعت" از برگزاری همایش حضوری آشنایی دانش آموزان کنکوری 97 با دانشگاه و رشته‌های تحصیلی آن در روز یکشنبه 14 مرداد از ساعت 7:30 الی 13:30 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.
وزارت علوم را در اجرای طرح آمایش آموزش عالی کمک کنیم
نایب رییس کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران، گفت: در کانون می‌توانیم وزارت علوم را در اجرای طرح آمایش آموزش عالی کمک کنیم و اجازه ندهیم این وزارتخانه احساس تنهایی کند.
شرایط ادامه تحصیل دانشجویان علوم پزشکی در دانشگاه‌های خارج اعلام شد
مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای شرایط انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در رشته های علوم پزشکی دانشگاه‌های خارجی را اعلام کرد.
اجرای طرح ˮآموزش‌های مهارتی ترکیبیˮ در دانشگاه علمی کاربردی
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان گفت: به‌منظور تربیت نیروی انسانی ماهر و کارآفرین، دانشگاه جامع علمی و کاربردی در نظر دارد، طرح جدیدی باهدف آموزش در محیط واقعی کار و حمایت از صنعت و حوزه خدمات در دانشگاه اجرا کند.
نتایج آزمون EPT مرداد ماه دانشگاه آزاد اعلام شد
نتایج آزمون EPT مرداد ماه دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
راه‌اندازی انستیتو آموزشی سنگ ایتالیا در خمینی‌شهر
رئیس کنفدراسیون سنگ ایتالیا از راه‌اندازی "انستیتو آموزشی سنگ ایتالیا" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر خبر داد.
ضرورت راه‌اندازی بیمارستان‌های توانبخشی در تمام استان‌ها
رئیس جدید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از جمله اهداف این دانشگاه را تعیین الگوها در حوزه توانبخشی، سلامت اجتماعی و سلامت روان برشمرد و بر ضرورت اقدام به راه‌اندازی بیمارستان‌های توانبخشی در تمام استان‌ها تاکید کرد.
عضویت دانشگاه علوم بهزیستی در ستاد تحول درمان استان تهران
رئیس پیشین دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید دانشگاه، از عضویت آن در ستاد تحول درمان استان تهران خبر داد و گفت: امیدواریم نتایج حاصل از این عضویت در 6 ماهه دوم سال نمایان شود.
افزایش تعداد مراکز برگزاری آزمون ˮصلاحیت بالینی دانشجویان پزشکیˮ
تعداد مراکز برگزاری آزمون صلاحیت بالینی دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی افزایش یافت.
مدیکالیزه شدن خدمات توانبخشی آفت است-لزوم پرداختن به توانبخشی اجتماعی
معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، این دانشگاه را یک دانشگاه ویژه و دارای ماموریت‌های ویژه دانست و تاکید کرد: در این دانشگاه باید ضمن پرداختن به جنبه‌های پزشکی خدمات توانبخشی به سلامت اجتماعی این افراد نیز پرداخته شود.
افزایش مجدد ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان
رییس دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد: این دانشگاه برای سال جاری در رشته‌های آموزش راهنمایی و مشاوره بسته فعالیت های پرورشی، ردیف جدید دارد و در رشته آموزش ابتدایی نیز ۹۹۸ نفر افزایش پذیرش داشته است.
ظرفیت‌های بین‌المللی دانشگاه مغفول مانده است-دانشگاه خوارزمی تفکیک نمی‌شود
سرپرست دانشگاه خوارزمی فعالیت‌های بین‌المللی این دانشگاه را از جمله ظرفیت‌های این دانشگاه دانست که کمتر مورد توجه قرار گرفته و افزود: در عرصه فعالیت‌های بین‌المللی قابلیت‌های خوبی داریم که از آن‌ها چندان استفاده‌ای نشده است.
برنامه وزارت علوم برای ارتقاء سطح کیفی آموزش عالی و ایجاد فضای مهارت‌آموزی
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی شاهرود گفت: برنامه وزارت علوم کاهش کمی تعداد واحدهای دانشگاهی و به جای آن ارتقای سطح کیفی آموزش عالی و ایجاد فضای مهارت آموزی است .
رئیس دانشگاه بجنورد ابقا شد
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر احمد محقر را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه بجنورد ابقا کرد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه علمی دانشگاهی

صنفی، فرهنگی
صنفی، فرهنگی

آخرین اخبار

گفتگو با عبدالله رئیسی؛ فتح قله کنکور از قعر محرومیت
عبدالله رئیسی رتبه ۲ کنکور، آقازاده واقعی ایران؛ از یک روستای بی نام و نشان سراوانِ سیستان و بلوچستان، که آب و غذا برایشان کمیاب است و قلم و دفتر نایاب … هزاران سلام به تو و پشتکارت.
سربلندانِ پر غرور؛ فرماندهانی که به جنگ تحمیلی پایان دادند
تا لمسش نکرده باشی، نمی‌دانی چیست، تفاوت دارد با تمام قصه‌ها و غصه ها، گلوله‌های داغ شوخی ندارند، موشک‌ها و خمپاره‌ها فرق نمی‌گذارند بین سربازان با زنان و بچه ها، بمب‌های لعنتی، یکسان می‌بارند روی سر همه و جانبازِ شیمیایی، یادگاری می‌گذارند برای همسران شان، نمی‌توانی خودت را بتکانی، جِر بزنی و بگویی از اول!
برترین‌ها پلاس؛ از دریای خزر تا #فرزندت_کجاست؟
«برترین‌ها پلاس» یک ویژه برنامه ویدئویی است که سه شنبه هر هفته از مجله اینترنتی برترین‌ها پخش می‌شود. در این برنامه، خبر‌های داغ و متنوع از سراسر دنیا مطرح می‌شود و همه افراد با هر سلیقه و یا هر سن و سالی می‌توانند برنامه مورد علاقه خودشان را در «برترین‌ها پلاس» ببینند.
تاثیر «فریدا کالو» بر صنعت مد و فشن امروز
فریدا کالو، نقاش مکزیکی و یکی از زنان نامدار تاریخ هنر معاصر می باشد که به‌ خاطر خودنگاره‌ های هنرمندانه ‌اش، مشهور شده است. ما با تابلوهای نقاشی او می توانیم به سبک لباس پوشیدن اش پی ببریم. او معمولا تل های سر گلدار، موهایی گیس کرده، لباسی گلدار، جواهراتی منحصر بفرد و زیبا و پیراهن هایی گلدوزی شده به تن می کند.
بهترین رژگونه‌ها برای رنگ پوست شما
رژگونه نقش تکمیل کننده آرایش صورت را دارد و وقتی مقدار کمی رژگونه روی سیب گونه می زنیم اعتماد به نفس مان بیشتر می شود. اما نکته مهم در استفاده از رژگونه این است که رنگ رژگونه مناسب رنگ پوست مان انتخاب کنیم.
دادن شانس دوباره به همسر خیانت‌کار؟
شاید این خیانت توسط یک پارتنر جدی در زندگی‌تان که به او اعتماد کرده بودید انجام شده باشد. شاید هم همسرتان به خیانت‌های خود در روابط قبل از شما اعتراف کرده باشد. حسابی شوکه شده‌اید و قلبتان شکسته است و این کلیشه مدام در ذهنتان تکرار می‌شود، «کسی که یک‌بار خیانت کند باز هم مرتکب خیانت خواهد شد.»
زهرا کیانی در تالو بانوان ایران تاریخ ساز شد
زهرا کیانی با کسب مدال نقره بازی های آسیایی جاکارتا به نخستین بانوی تالوکار ایران تبدیل شد که در این رویداد مهم به مدال دست می یابد.
بدشانسی رکابزن ایران با پارگی زنجیر
پاره شدن زنجیر دوچرخه سوار ایرانی، مانع از رسیدن وی به مدال بازی های آسیایی شد.
شجاعی: در روئینگ ۴ نفره منتظر مدال باشید
ملی‌پوش روئینگ ایران گفت: رقابت سختی در ماده تک نفره داشتم اما در روئینگ 4 نفره منتظر مدال خوشرنگ باشید.
زهرا نعمتی در مرحله مقدماتی سی‌و یکم شد
در نخستین روز از رقابت‌های تیروکمان بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و در مرحله مقدماتی ریکرو انفرادی زنان، زهرا نعمتی تنها نماینده ایران در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی سی و یکم شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آشکار شدن محل شکافته شدن خانه کعبه
مجید یراق بافان مجری شبکه قرآن با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: نقابش را ز کعبه باد برداشت.
تاجزاده: با آنهایی که رأی نمی‌دهند، موافقم!- «رضا کیانیان» در ۶۶ سالگی آلزایمر گرفت
یک فعال اصلاح‌طلب گفت: حمایت از روحانی به جایگاه ما خدشه زد.
مربی‌ تیم ملی کشتی فرنگی: کسب دو یا سه طلا دور از دسترس نیست
مربی تیم‌ ‌ملی کشتی فرنگی درباره قرعه فرنگی‌کاران، گفت: کشتی‌گیری که مدال طلا می‌خواهد نباید دنبال قرعه آسان باشد.
مهیار صداقت فینالیست تفنگ سه وضعیت شد
مهیار صداقت در ماده تفنگ سه وضعیت مردان بازی های آسیایی ۲۰۱۸ به فینال رسید.
امروز، آخرین مهلت انتخاب رشته استعدادهای درخشان آزمون ارشد علوم پزشکی
ظرفیت پذیرش در آزمون ارشد پزشکی افزایش می‌یابد
فعالیت ۱۱ شعبه آموزش زبان فارسی دانشگاه فردوسی در خارج کشور
زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری مشخص شد-305 رشته بدون متقاضی
آغاز پذیرش دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای علمی کاربردی از امروز
دانشگاه پیام نور در انتظار تدوین سند راهبردی آموزشی جدید
مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی علمی کاربردی تمدید شد
از سود بانکی پرهیز خواهیم کرد-حرکت دانشگاه آزاد به سمت اشتغال دانش‌بنیان
در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد چه گذشت؟ +تصاویر
ساماندهی اساتید حق‌التدریسی دانشگاه‌-لزوم تقویت روحیه امید در جامعه