آموزش

فکر مهاجرت تحصیلی را از سرتان بیرون کنید!
«شما تو بهترین دانشگاه اروپا باشی بعد بخوای برگردی ایران بری خدمت چه حسی داری؟». شما که این جمله را می‌خوانید چه حسی دارید؟
عیادت از دانشجویان حادثه‌دیده دانشگاه آزاد در بیمارستان امام (ره)
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از دانشجویان حادثه دیده دانشگاه آزاد واحد علوم، تحقیقات در بیمارستان امام خمینی (ره) عیادت کرد و در جریان روند درمان آنها قرار گرفت.
ملاقات ˮدل‌شیرˮ و ماه در شامگاه امشب
در شامگاه امشب (چهارشنبه ۵ دی ماه) پدیده همنشینی ستاره "دل‌ شیر" با ماه رخ خواهد داد.
تلاش مجلس برای تهیه طرح ساماندهی دانشگاه آزاد و پاسخگو کردن مسئولان آن
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس حادثه تاثر برانگیز روز گذشته دانشگاه علوم تحقیقات را پیگیری می‌کند، از تلاش برای تهیه طرحی جهت پاسخگو کردن دانشگاه آزاد و قرار دادن آن به عنوان زیر مجموعه وزارت علوم تاکید کرد.
اختصاص ۳۰ درصد ظرفیت به دانشجویان تحصیلات تکمیلی
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دستیابی این دانشگاه به اهداف ۱۴۰۴ در حوزه توسعه کمی تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه خبر داد و گفت: بر اساس چشم انداز ۱۴۰۴ باید ۳۰ درصد از ظرفیت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به حوزه تحصیلات تکمیلی اختصاص یابد که در حال حاضر این دانشگاه بیش از زمان تعیین شده به اهداف برنامه ریزی شده دست یافته است.
دانشگاه باید کارآفرینان و عالمان عامل تربیت کند
رئیس دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان شرقی با بیان این‌که دانشگاه باید کارآفرینان و عالمان عامل تربیت کند، افزود: دانشمندان، عالمان، نخبگان، کارآفرینان و صنعتگران باید خود را سربازان علم و صنعت کشور بدانند و برای اشتغال زایی و رفع مشکل بیکاری کمر همت ببندند
ورود مجلس به حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات
رییس کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات بیان کرد: اکنون ما به اتفاق جمعی از اعضای کمیسیون آموزش در حال بررسی وضعیت و جویا شدن و عیادت مصدومین حادثه هستیم.
دستور دادستانی برای پیگیری حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات
در پی حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات، حجت الاسلام منتظری طی دستوری از دادستان تهران خواست که به موضوع رسیدگی کند.
مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه آزاد تمدید شد
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال دوم سال تحصیلی تا ۱۰ دی ماه خبر داد.
آغاز توزیع کارت دو آزمون ملی وزارت بهداشت ازساعت ۱۸ امروز
کارت ورود به جلسه شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی داروسازی دانش آموختگان خارج از کشور و آزمون ملی دندانپزشکی از ساعت ۱۸ امروز سه‌شنبه ۴ دی ۹۷ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://www.sanjeshp.ir/ در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.
ارائه دروس مرتبط با مهارت‌افزایی و اشتغال‌زایی از نیم‌سال آینده
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هنر گفت: دروس مرتبط با مهارت‌افزایی و اشتغال‌زایی از نیم‌سال آینده در این دانشگاه تدریس خواهند شد.
تسهیلات دانشگاه علم و صنعت برای دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان
رئیس دانشگاه علم وصنعت از تسهیلات ویژه این دانشگاه برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر برای دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان این دانشگاه خبر داد.
از نمایندگان مجلس می‌خواهیم در کنار وزارت علوم باشند
یکی از نمایندگان پویش اشتغال دانشجویان غیر پزشکی با بیان اینکه این پویش مطالبات خود را در چهار محور پیگیری می‌کند و وزارت علوم قرار است در بودجه سال ۹۸ به برخی مطالبات این پویش رسیدگی کند،گفت: در این برهه‌ که نیاز داریم مجلس در کنار وزارت علوم باشد از نمایندگان مجلس میخواهیم همکاری و همیاری لازم را با وزارت علوم داشته باشند و در کنار وزارت علوم باشند نه این که یا مطرح کردن مساله استیضاح، روبه‌روی این وزارتخانه بایستند.
اصلاح تقویم جذب سالانه دانشگاه‌ها-بازنگری در ساختار هیئت‌های اجرایی جذب دانشگاه آزاد
در جلسه ۲۰۱ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی و به ریاست دکتر محمد علی کی‌نژاد، مواردی همچون اصلاح تقویم جذب سالانه دانشگاه‌ها و بازنگری در ساختار هیئت‌های اجرایی جذب دانشگاه آزاد اسلامی تصویب شد.
کنترل کیفیت و استانداردسازی مباحث علمی و آموزشی دانشگاه پیام‌نور
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از تبیین کنترل کیفیت در سند راهبردی این دانشگاه خبر داد و افزود: بخش نظارتی و کنترل کیفیت به عنوان یکی از موضوعات مهم در سند راهبردی دانشگاه تبیین شده و با اجرایی شدن این سند، کنترل کیفیت و استانداردسازی تمامی بخش ها به ویژه مباحث علمی و آموزشی مطابق با استانداردهای جهانی، بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد .
نقوی‌حسینی: مافیای مباحث آموزشی به پیش دبستانی‌ها ورود کرده‌اند
یک عضو هیات رییسه فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که مافیا در مباحث آموزشی به خصوص موضوع کنکور فعالانه عمل می‌کند، گفت: به محض مطرح شدن موضوع حذف کنکور، موسسات و مافیا به سراغ انتشار کتب‌ کمک آموزشی برای مقاطع دیگر رفتند که امروز کار را به پیش دبستانی‌ها کشانده اند.
رشته‌هایˮارتباطات علم و فناوریˮو ˮارتباطات سلامتˮ راه‌اندازی می‌شوند
رییس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی از تصمیم این دانشکده برای راه‌اندازی سه رشته جدید "ارتباطات علم و فناوری"، "ارتباطات سلامت"،" مطالعات فرهنگی و ارتباطات و رسانه‌ها" در دوره کارشناسی ارشد خبر داد.
تشکیل گروه آموزشیˮ اخلاقˮ در دانشگاه علوم پزشکی گیلان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تشکیل گروه آموزشی" اخلاق" در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: مجموعه فعالیت‌هایی که قرار است در حوزه اخلاق صورت بگیرد باید در شورای اخلاق تجمیع شود.
ویرایش و ثبت نام مجدد آزمون دستیار تخصصی از ۱۰ دی
مهلت ویرایش و ثبت نام مجدد چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد.
مسئول راه‌اندازی «دانشگاه آزاد اسلامی واحد ناشنوایان» منصوب شد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، مسئول راه‌اندازی واحد ناشنوایان را منصوب کرد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه علمی دانشگاهی

صنفی، فرهنگی
صنفی، فرهنگی

آخرین اخبار

پایان دوی نیمه ماراتن جام هرمز بانوان با قهرمانی پریسا عرب
پریسا عرب مسابقات دو نیمه ماراتن جام هرمز قهرمان شد و جایزه ۱۴ میلیونی را تصاحب کرد.
حال دریاچه ارومیه بهتر شد
مدیر دفتر منطقه‌ای ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به بارش‌ها اخیر و رهاسازی آب، تراز فعلی دریاچه ارومیه افزایش 33 سانتی‌متری را نشان می‌دهد.
فیفا: تیم کی روش با تسلسل آمار دفاعی بی نقص خود، صدرنشین شد
تهران- ایرنا- تارنمای رسمی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) بدنبال تساوی بدون گل شب گذشته تیم های ملی ایران و عراق نوشت: شاگردان «کاروس کی روش» با حفظ آمار دفاعی بی نقص خود، موفق شدند به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شوند.
شهردار پیشین و پیشکسوت ورزش جهرم درگذشت
«محمد حسن رازقی جهرمی»، شهردار پیشین و رئیس اسبق اداره تربیت بدنی شهرستان جهرم که به فعالیت‌های عمرانی برای این شهر معروف است، در ۸۱ سالگی درگذشت.
کتاب «هواداران فوتبال» در ملایر رونمایی شد
همدان- ایرنا- کتاب «هواداران فوتبال» به نویسندگی میلاد جانجان بازیکن سابق تیم فوتبال پاس همدان در شهرستان ملایر رونمایی شد.
پیشرفت و حرکت دانشگاه ها بایستی به سمت کارآفرینی باشد
رشت - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان با تاکید بر ضرورت توجه به مقوله کارآفرینی در دانشگاه ها گفت: دانشگاه ها بایستی به سمت کارآفرینی، مهارت افزایی دانشجویان و تولید علم حرکت کنند.
شرکت 'فراز دام یاران مبتکر' مجوز دانش بنیان دریافت کرد
ارومیه - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: شرکت «فراز دام یاران مبتکر» مستقر در مرکز رشد پارک علم و فناوری این استان موفق به اخذ مجوز دانش بنیان از طرف کارگروه تشخیص و ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان شد.
جایزه خوشنویسی فجر، توهین به خلاقیت است
شیراز- ایرنا- چهره ماندگار خوشنویسی ایران گفت: اختصاص تنها یک جایزه در پنج رشته خوشنویسی در جشنواره فجر ناراحت کننده است و هزینه کرد تنها 150 میلیون تومان برای کل 10 رشته، توهین به اوج خلاقیت است.
سودای دنیاطلبی هنر خوشنویسی را تهدید می کند
شیراز- ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: آنچه هنر خوشنویسی را تهدید می‌کند، نه ابداع فرم‌های نو است و نه دست نیافتنی بودن قله‌های بزرگان؛ بلکه دنیا طلبی است.
هندرسون: صلاح مثل سوارس است
کاپیتان لیورپول به ستایش محمد صلاح پرداخت و او را با مهاجم کنونی آبی‌ اناری‌ها مقایسه کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

دفاع تراکتوری‌ها از خرج‌های میلیاردی زنوزی
رئیس هیئت‌مدیره باشگاه تراکتورسازی با بیان این موضوع که باشگاه تبریزی دولتی نیست از خرج‌هایی که طی این مدت انجام شده دفاع کرد.
برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی آثار زیان‌باری برای زیست شهری دارد
عضو شورای شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه در مصلی آثار زیان‌باری برای زیست شهری دارد و وضعیت ترافیک را تشدید می‌کند.
عربستان - قطر؛ بازی سیاسی در ابوظبی
چهاردهمین روز از مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا امشب با برگزاری چهار دیدار پیگیری خواهد شد.
کاملا سفید، کاملا زمستان؛ برف در ۲۹ استان
سازمان هواشناسی کشور برای امروز در ۲۹ استان کشورمان بارش "برف و باران" پیش‌بینی کرد.
لبنان دعوت آمریکا برای کنفرانس ورشو را رد کرد
شبکه خبری المیادین از نپذیرفتن دعوت آمریکا از سوی لبنان برای شرکت در کنفرانس ضد ایرانی در ورشو پایتخت لهستان خبر داد.
کمرنگ شدن بهره‌مندی از ظرفیت‌های خوزستان با واگذاری دانشگاه صنعت نفت به وزارت علوم
فعالیت دانشجویان پرستاری در مراکز غیرآکادمیک، سیستم بهداشت و درمان را متضرر می‌کند
آغاز ثبت‌نام آزمون‌های EPT و فراگیر مهارتهای عربی دانشگاه آزاد
دستورالعمل دادستانی کل کشور برای نظارت بر بازار- آخرین وضعیت پرونده علوم تحقیقات
آغاز پذیرش بدون آزمون کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد از روز شنبه
دانشگاه باید پاسخگوی نیازهای جامعه باشد
«خصوصی‌سازی رشته‌های پزشکی» فرصتی برای ورود مادی‌گراها به جامعه پزشکی
شرایط پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی اعلام شد-آغاز ثبت‌نام از ۲۹ دی
آغاز پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد
جای آبادی را تحویل گرفتم امیدوارم خراب نکنم