آموزش

تمدید زمان ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون ارشد وزارت بهداشت-پایان ثبت‌نام دکتری
ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تا ساعت 16 امروز تمدید شد.
ادغام علوم پزشکی در وزارت علوم به نفع کشور نیست-ادغام مشکلات آموزش عالی را حل نمی کند
قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت گفت: ممتاز بودن آموزش علوم پزشکی در کشور موجب می‌شود مسئولان در وزارت علوم فکر کنند که اگر آموزش علوم پزشکی در وزارت علوم ادغام شود، می‌تواند آموزش عالی را ارتقا دهد، در حالی‌که اینگونه نیست و ادغام این دو حوزه مشکلات آموزش عالی را حل نخواهد کرد و نگرانی ما این است که با انجام این مساله کیفیت آموزش عالی سلامت نیز افت کند.
اجرای طرح توانمندسازی فارغ‌التحصیلان در دانشگاه‌های علمی کاربردی
معاون نظارت و سنجش دانشگاه علمی کاربردی کشور از اجرای طرح توانمندسازی فارغ‌التحصیلان در دانشگاه‌های علمی کاربردی خبر داد.
توضیحات رییس دانشگاه آزاد درباره شرایط انتقال دانشجویان دختر
رییس دانشگاه آزاد اسلامی درباره دیدارهای اعضای هیات رییسه این دانشگاه با مراجع عظام تقلید و نیز شرایط انتقال دانشجویان دختر به شهرهای خودشان توضیحاتی را ارائه داد.
آخرین فرصت تکمیل ظرفیت آزمون ارشد وزارت بهداشت اعلام شد
مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت امروز پایان می‌یابد.
گسترش همکاری دانشگاه حکیم سبزواری با دانشگاه دامغان
رئیس دانشگاه حکیم سبزواری از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه بین این مرکز و دانشگاه دامغان خبر داد.
تحقق دانشگاه‌های کاربردی و کارآفرین مطالبه اصلی جامعه دانشگاهی است
رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) یکی از اصلی‌ترین مطالبات جامعه دانشگاهی را بردن دانشگاه‌ها به سوی نسل دانشگاه‌های کاربردی و کارآفرین دانست.
انتظار دانشگاهیان از دولت محقق نشد-خلاء وزیر علوم مصیبت بزرگی است-به زودی از پا می‌افتیم!
یک عضو هیات علمی دانشگاه تهران خلاء وزیر علوم را مصیبت بزرگ آموزش عالی دانست و گفت: متاسفانه این دولت حوزه‌های فرهنگ، آموزش و پرورش و آموزش عالی را در اولویت‌های سیاست‌گذاری‌های خود قرار نداده است. متاسفانه دولت دوازدهم آموزش عالی را در اولویت‌های آخر سیاست‌های خود قرار داده است و این امر موجب شد دانشگاهیان از سیاست‌های دولت ناامید و بین نخبگان و دولت شکاف ایجاد شود.
انتخاب نشدن وزیر علوم تاکنون لطماتی به آموزش عالی وارد کرده است
رئیس دانشگاه صنعتی استان همدان با بیان اینکه انتخاب نشدن وزیر علوم تاکنون لطماتی به آموزش عالی وارد کرده است، افزود: وزیر باید تجربه هدایت دانشگاه‌ها را داشته باشد و مرحله مدیریت کردن دانشگاه را طی کرده باشد تا با مشکلات دانشگاه‌ها به خوبی آشنا باشد.
دانشگاه‌ها باید به سمت تحقق دانشگاه کارآفرین حرکت کنند
رئیس پارک علم و فناوری استان قم، با اشاره به اینکه دانشگاه‌ها باید به سمت تحقق دانشگاه کارآفرین و توسعه فناوری حرکت کنند، گفت: براساس مولفه‌های مهم چرخه تجاری‌سازی فناوری، دانشگاه باید در امر آموزش و تحقیقات کاربردی پویا و با تحرک باشد تا دانش به سمت تولید فناوری سوق داده شود.
بین‌المللی‌سازی دانشگاه‌ها مطالبه جامعه دانشگاهی است
عضو هیئت‌علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) گفت: بین‌المللی سازی دانشگاه، افزایش دامنه ارتباطات خارجی به همراه افزایش اعتبارات پژوهشی از مطالبات جدی جامعه دانشگاهی است.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی: فضای مجازی هم فرصت است هم تهدید
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: خداوند متعال را شاکریم که جشنواره سراسری فضای مجازی و رسانه و کنگره ملی شهدای دانشجو از استان آذربایجان‌شرقی شروع شد؛ ۱۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که فرصتی بسیار مغتنم بوده و جای امیدواری دارد.
موافقت با درخواست دانشجویان دختر دانشگاه آزاد برای بازگشت به شهر خود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از موافقت این دانشگاه با درخواست دانشجویان دختر برای بازگشت به شهر خود در راستای بومی‌گزینی بعنوان یکی از سیاست‌های این دانشگاه خبر داد.
اجرای پروژه توسعه فناوری و ارائه خدمات نوین باند پهن در دانشگاه آزاد
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد از اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مشترک در زمینه توسعه فناوری و ارائه خدمات نوین باند پهن در دانشگاه آزاد خبر داد.
متولیان فرهنگ نباید سلیقه‌ای عمل کنند
معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت گفت: کسانی که کار فرهنگی را مدیریت می‌کنند باید خودشان مقررات فرهنگی را که مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است رعایت کنند و بر اساس سلیقه شخصی و یا ذهنیت فردی تصمیم گیری نکنند.
آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور از هفته آینده
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 96 این دانشگاه از 29 مهر ماه جاری خبر داد.
ضرورت توجه جدی به وضعیت موزه‌های فرهنگی دانشگاه‌ها
معاون فرهنگی دانشگاه تهران بر ضرورت توجه جدی بر موزه‌ فرهنگی این دانشگاه تاکید کرد و گفت: در حال حاضر دانشگاه تهران با عدم بودجه کافی برای گسترش فعالیت‌ موزه‌های دانشگاه مواجه است که لازم است توجه ویژه‌ای به این بخش از مراکز دانشگاهی صورت بگیرد.
وزیر بهداشت حکم انتصاب ۱۲ رییس دانشگاه علوم پزشکی را ابلاغ کرد
بر اساس مصوبه جلسه روز گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست رییس‌جمهور تشکیل شد، رؤسای منتخب ۱۲ دانشگاه علوم پزشکی کشور معرفی و با ابلاغ وزیر بهداشت منصوب شدند.
آخرین مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه بیش از ۷۸ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شوند، گفت: داوطلبان حاضر در جلسه آزمون تا فردا، پنجشنبه 27 مهرماه جاری فرصت دارند تا در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد ثبت‌نام کنند.
راه‌اندازی رشته­‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد با رویکرد میان‌رشته‌ای و فناوری‌های نوین
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توسعه و جابجایی عدالت محور رشته‌ها، استفاده حداکثری از امکانات و منابع دانشگاه، تعیین مأموریت برای واحدها و راه‌اندازی رشته‌های تحصیلات تکمیلی با رویکرد میان رشته‌ای و علوم و فناوری‌های نوین از اهداف توسعه و بازمهندسی هدفمند رشته‌هاست.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه علمی دانشگاهی

علم و فناوری ایران
علم و فناوری ایران
پژوهش
پژوهش
جهاد دانشگاهی
جهاد دانشگاهی
صنفی، فرهنگی
صنفی، فرهنگی
علم و فناوری جهان
علم و فناوری جهان
آموزش
آموزش
آغاز ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور از فردا
آخرین مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد اعلام شد
اعلام تکمیل ظرفیت آزمون تخصصی دندانپزشکی به زودی-اختصاص ظرفیت‌های تکمیل نشده به داوطلبان آزاد
نتایج آزمون Ept دانشگاه آزاد اعلام شد
اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمرکز کنکور اعلام شد
وزیر بهداشت حکم انتصاب ۱۲ رییس دانشگاه علوم پزشکی را ابلاغ کرد
قائم مقام و دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت منصوب شدند
معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمرکز کنکور فردا منتشر می‌شوند
انتخاب رشته بیش از ۳ هزار داوطلب در آزمون ارشد فراگیر پیام نور
آغاز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد از امروز