مجلس

حمایت از کالای ایرانی فرصتی برای تقویت اقتصاد است
تهران-ایرنا- نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی حمایت از کالای ایرانی را فرصتی برای تقویت اقتصاد کشور دانست و گفت: تولیدکنندگان داخلی باید تلاش کنند که کالاهای با کیفیت به مردم ارایه کنند و بخش های دولتی و خصوصی هم خرید این کالاها را در برنامه خودقرار دهند.
میرزایی نیکو: کالای داخلی باید بتواند با کالای خارجی برابری کند
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: کالای ما باید بتواند با کالای خارجی برابری کند و شاخص‌هایی را که کالای خارجی از نظر کیفیت و قیمت برای جذب مصرف‌کننده دارد، داشته باشد.
محصورین برانداز نیستند-مجلس به دنبال انتقام‌جویی از دولت نیست
بیش از همه درباره حصر و لزوم رفع حصر سخن گفته؛ حتی از تریبون مجلس زمانی که اصلاح‌طلبان در اقلیت محض بودند. پس از راهیابی به مجلس دهم از لیست امید به عضویت این فراکسیون درآمده و همپای اصلاح‌طلبان و حتی گاه جلوتر از آنها پیگیر رفع حصر بوده است. در پی همین پیگیری‌ها و دیدارها از وعده رفع حصر تا پایان سال ۹۶ خبر داده بود؛ وعده‌ای که محقق نشد.
قوای سه‌گانه می‌توانند اثرات سازنده‌ای را در اجرایی‌شدن شعار سال داشته باشند
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: استفاده مسئولان از کالای ایرانی در حمایت مردم از کالاهای تولید داخل تاثیرگذار است ولی مهمتر از این مسئله تصمیم و اراده مسئولین در تحقق شعار سال است.
پاسخ به یک پرسش؛ کالاهای مورد استفاده نمایندگان ایرانی است یا خارجی؟
نمایندگان معتقدند استفاده از کالای ایرانی بعد از نامگذاری امسال از سوی رهبر انقلاب به نام «سال حمایت از کالای ایرانی» برای آنها یک تکلیف است. نمایندگان همچنین بر این باورند که عملکرد مسئولان و میزان استفاده آن‌ها از کالای ایرانی در حمایت مردم از کالاهای ساخت داخل کشور موثر است.
ابراهیمی: مسئولین می‌توانند به عنوان یک الگو در حمایت از کالای ایرانی تاثیرگذار باشند
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: مسئولین می‌توانند به عنوان یک الگوی تاثیرگذار در حمایت از کالای ایرانی ایفای نقش کنند.
بزرگ‌ترین راهبرد حمایت از کالای ایرانی، افزایش کیفیت است
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: ما باید کیفیت تولیدات داخل کشور را بالا ببریم تا مردم تشویق به استفاده از کالاهای داخل شوند، مهمترین نکته برای تحقق حمایت از کالای ایرانی، افزایش کیفیت است.
تا زمانی که زیرساخت‌ها فراهم نشود، نمی توان بر شعار سال جامه عمل پوشاند
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: عواملی نظیر بهره بانکی بالا، قانون پیچیده کار و تامین اجتماعی، قانون امور مالیاتی، بروکراسی پیچیده اداری و واردات بی‌رویه کالا دست به دست هم دادند و به تولید ضربه می زنند و تا زمانی که این مسائل برطرف نشود، شعار سال محقق نخواهد شد.
نماینده مجلس:چانه زنی برای تخصیص اعتبارات حذف شود
شیراز- ایرنا- نماینده مردم جهرم درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کشور طرح آمایش و توسعه متوازن وجود ندارد گفت:به دلیل نبود این برنامه، چانه زنی برای تخصیص اعتبارات رواج دارد که باید این روش حذف شود.
علوی: مسئولین باید حضور پررنگ‌تری در حمایت از کالای ایرانی داشته باشند
یک عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: حضور پررنگ مسئولین در حمایت از کالای ایرانی منجر به فرهنگ سازی و حمایت مردم می شود، کیفیت کالای ایرانی باید به حدی برسد که قابل رقابت با کالای خارجی باشد.
خرید کالای ایرانی رونق بخش اقتصاد کشور است
زاهدان - ایرنا - نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: خرید کالای ایرانی علاوه بر ایجاد اشتغال و ریشه کنی معضل بیکاری زمینه ساز رونق اقتصاد کشور است.
خرید کالای ایرانی رونق بخش اقتصاد کشور است
زاهدان - ایرنا - نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: خرید کالای ایرانی علاوه بر ایجاد اشتغال و ریشه کنی معضل بیکاری رونق بخش اقتصاد کشور است.
دیدار جمعی از نمایندگان مجلس با دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد
جمعی از اعضای فراکسیون امید مجلس امروز(۵شنبه) به مناسبت سال جدید با دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد دیدار کردند.
مجلس موانع تولید رقابت پذیر را اصلاح می کند
گرگان - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح قوانین و رفع موانع تولید رقابت پذیر از رویکردهای مجلس برای عملی شدن حمایت از کالای ایرانی است.
قرائت گزارش تحقیق و تفحص از صندوق  ذخیره فرهنگیان در مجلس
تهران - ایرنا - گزارش نهایی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مورد تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسات هفته آینده خانه ملت قرائت می شود.
سرمایه‌گذاری مثبت در حوزه سلامت سن امید به زندگی در ایران را ۲۰ سال افزایش داد
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمارهای جهانی درباره وضعیت خوب و قابل قبول سطح سلامت در ایران، افزود: سن امید به زندگی در ابتدای انقلاب حدود ۵۴ سال بود اما به خاطر سرمایه‌گذاری مثبت در حوزه سلامت به ۷۵ سال رسیده است.
دستگاه دیپلماسی به سازمان ملل درباره ایران‌هراسی آمریکا هشدار دهد
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها ایران هراسی را دست‌مایه‌ای برای فروش سلاح کشتار جمعی و ایجاد بازار پردرآمد کرده‌اند، گفت: باید دستگاه دیپلماسی به مجامع بین‌المللی درباره این اقدامات آمریکا هشدار دهد چون خاورمیانه را تبدیل به انباری از سلاح‌ها کرده اند.
پورابراهیمی: وضعیت آلایندگی مجتمع مس سرچشمه نگران کننده است
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هدف‌گذاری شرکت ملی صنایع مس ایران باید رسیدن به ظرفیت حداقل دو برابر رکوردهای سال‌های قبل باشد.
اکبری: حمایت از کالای ایرانی توسط مردم راهکار عبور از مشکلات اقتصادی است
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: تولیدکنندگان و صنعتگران باید در زمینه کیفیت و قیمت کالاهای داخلی رقابت ایجاد کنند. ما باید داشته‌های خود در کشور را باور کنیم و در این خصوص باید فرهنگ‌سازی انجام شود.
آمریکا با خروج از برجام منزوی می شود
تهران-ایرنا-عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در صورت خروج از برجام منزوی می شود و کشورهای دنیا اعتماد خود را به این کشور از دست می دهند.
>> > ... 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

سیاست خارجی
سیاست خارجی

آخرین اخبار

وقتی انتظار یک نوزاد بامزه داری، ولی با پیرمرد مواجه می‌شوی!
در حالی که بیشتر نوزادان ناز و بامزه هستند و دل آدم را می‌برند، برخی هم پیر به دنیا می‌آیند و می‌توانند به پدرشان بگویند «پسرم»!
۱۶ حقیقت در مورد انقلاب روسیه که احتمالا نمی‌دانستید
بیش از 100 سال از انقلاب روسیه گذشته است؛ انقلابی که منجر به ایجاد اتحاد جماهیر سوسیالیستی شوروی شد. با وجود این که در مورد این انقلاب مطالب و کتاب های بسیار زیادی نوشته شده، اما هنوز هم حقایق و ابعاد زیادی از آن برای بسیاری از افراد ناشناخته است. در ادامه به تعدادی از حقایق کمتر شنیده شده انقلاب روسیه می پردازیم.
۱۰ فیلم پرفروش اخیر سینما و بررسی اکران‌های پاییز
اگرچه تابستان ۹۷ با گران‌تر شدن بلیت سینما‌ها و همچنین جام جهانی در ابتدای این فصل و ماه محرم در انتهای آن، چندان فصل درخشانی از نظر فروش نبود، اما وجود ژانر‌های مختلف از کمدی گرفته تا دفاع مقدس، پکیج خوبی را در سینما ایجاد کرده بود.
مراقبت از مفاصل با این راه‌ها
همان‌طور که لاستیک‌های اتومبیل بعد از مدتی صاف می‌شوند و برجستگی‌های خود را از دست می‌دهند، غضروف مفاصل نیز ممکن است با بالا رفتن سن، حرکات مکرر، حمل وزن زیاد، آسیب‌ها و تصادفات دچار ساییدگی و خوردگی شود. پس به مراقبت نیاز دارند.
واژن‌تان چه راز‌هایی از سلامت‌تان افشا می‌کند؟
واژن شما چیز‌هایی برای گفتن در مورد سلامت، سن، قاعدگی و سایر تابو‌ها دارد.
ساندویچ بستنی، دسر محبوب بچه‌ها
بستنی دسری محبوب، مخصوصا میان بچه ها است. با شروع فصل پاییز و بازگشایی مدارس می‌توانید این دسر خوشمزه را تهیه کنید و پس از بازگشت بچه ها از مدرسه با این دسر خوشمزه آن ها را خوشحال کنید.
طرز تهیه میگوی کاجون تند و خوشمزه
میگوی کاجون تند و پنیری، خوشمزه‌ترین پیش غذا برای مهمانی‌ها است، یک غذای آسان و سریع پر از عطر و طعم!
خواهرانِ سلبریتی و ماجراهایشان!
رفتار‌های سلبریتی‌ها با خواهر و سایر اعضای خانواده در نوع خود جالب است و گاهی اوقات شوخی‌های سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی با خواهرانشان دست به دست می‌شود. بعضی از این سلبریتی‌ها حسابی به فکر خواهرشان هستند و در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی پست‌های زیادی از تفریح‌ها و خوش‌گذرانی‌های خواهرانه منتشر می‌کنند.
مد‌های زنانه لباس برای پاییز ۲۰۱۸
هر فصل مد مخصوص به خود را دارد. همانطور که در تابستان شاهد لباس‌های گلدار با رنگ‌های متنوع یا صندل‌های طرحدار بوده ایم، برای فصل پاییز هم باید انتظار مد‌های جدیدی را بکشیم. اگر دوست دارید که با ترند‌های پاییز ۲۰۱۸ آشنا شوید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
صدای درونی منفی چیست؟ چگونه آن را ساکت کنیم؟
همه‌ی ما هرازگاهی این صدای درونی منفی را تجربه می‌کنیم که به شکل‌های مختلفی هم ظاهر می‌شود و اگر مراقب نباشیم می‌تواند استرس شدیدی نه تنها برای خودمان بلکه برای اطرافیانمان هم ایجاد کنند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بهترین زننده ضربات آزاد تاریخ فوتبال کیست؟
در ادوار مختلف، ستاره های هنرمندی بوده اند که ضربات ایستگاهی فوق العاده ای را تبدیل به گل کرده اند.
فیلم- تفاوت مسی و رونالدو در اخراج شدن!
به بهانه اخراج رونالدو در دیدار یوونتوس و والنسیا نگاهی به تفاوت کریستیانو و مسی در زمینه دریافت کارت قرمز بیاندازیم.
معروف نتوانست از قدرت جادویی‌اش استفاده کند
سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان گفت: وقتی سعید معروف مجبور می‌شود برای پاس دادن به خارج منطقه یک‌سوم بیاید، نمی‌تواند از قدرت جادویی‌اش استفاده کند.
خواهر و برادر ژاپنی دو طلای جودو را کسب کردند
در پایان روز دوم از رقابتهای جودو قهرمانی جهان ژاپنی ها با کسب دو طلای دیگر جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم کردند.
وقتی انتظار یک نوزاد بامزه داری، ولی با پیرمرد مواجه می‌شوی!
در حالی که بیشتر نوزادان ناز و بامزه هستند و دل آدم را می‌برند، برخی هم پیر به دنیا می‌آیند و می‌توانند به پدرشان بگویند «پسرم»!
یکجانبه گرایی آمریکا علیه ایران، تاثیر منفی مشخصی بر زنان و کودکان دارد
هرمزگانی‌ها در دفاع از منافع کشور پیشگام بوده و هستند
رئیس مجلس شورای اسلامی وارد بندرعباس شد
رییس مجلس شورای اسلامی وارد بندرعباس شد
رییس مجلس شورای اسلامی وارد بندرعباس شد
پیشنهاد نمایندگان برای تعطیلی روز زن به جای تعطیلی هشتم ربیع‌الاول
رؤیای کلید خوردن مذاکره موشکی ایران هرگز تعبیر نمی‌شود
امیرعبدالهیان: تکذیب بخشی از محتوای گفت‌وگوی الحلبوسی با لاریجانی، از سوی وی قابل درک است
عاشورا درس مقاومت در برابر ظلم است
کمیسیون برنامه وضعیت درامدهای ارزی کشور را بررسی می کند