مجلس

تحریم های آمریکا با کنار گذاشتن خودتحریمی ها خنثی می شود
سمنان- ایرنا- رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم های آمریکا با افزایش وفاق ملی و همدلی در جامعه و کنار گذاشتن برخی خودتحریمی ها خنثی می شود.
ذوالنوری: روحانیون مورد اعتماد گروه های مختلف هستند
تهران- ایرنا- نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان گفت: روحانیون مورد اعتماد گروه های مختلف جامعه هستند و مانند دیگر شخصیت های مرجع اجتماعی به حساب می آیند.
احزاب نامزدهای انتخابات مجلس را معرفی می کنند
تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند: ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از طریق لیست‌های حزبی انجام شود.
باید امیدوار بود لوایح مرتبط با FATF تصویب شود
تهران- ایرنا- سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از حضور وزیر امور خارجه در جلسه امروز - یکشنبه - این فراکسیون خبر داد و گفت: به گفته «محمد جواد ظریف» با توجه به شرایط موجود و برای حل مشکلات اقتصادی باید امیدوار بود لوایح مرتبط با FATF تصویب شود.
لاریجانی: لایحه جامع انتخابات هنوز به مجلس نرسیده است
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه جامع انتخابات در دولت به جمع بندی رسیده ولی هنوز به مجلس نرسیده است.
لاریجانی: لایحه جامع انتخابات هنوز به دست مجلس نرسیده است
رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که دولت در خصوص لایحه جامع انتخابات به جمع بندی رسیده است، اما هنوز به دست مجلس شورای اسلامی نرسیده است.
تعیین حوزه‌بندی حوزه‌های انتخابیه در انتخابات مجلس
نمایندگان مجلس شورای اسلامی حوزه‌بندی حوزه‌های انتخابیه را در انتخابات مجلس مشخص کردند.
سلیمی: ارگان‌های مختلف زمینه حضور جوانان در عرصه‌های کشور را فراهم کنند
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه «حضور جوانان در عرصه‌های مختلف کشور می‌تواند تحولی در نظام مدیریتی ایجاد کند» گفت: ارگان‌ها و ادارات دولتی و غیر دولتی باید جوان سازی را در اولویت کاری خود قرار دهند تا از سلسله مدیریتی پیر در کشور خارج شوند.
آغاز جلسه علنی مجلس- اصلاح قانون انتخابات در دستور کار نمایندگان
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
دهقانی: مجمع تشخیص مصلحت نظرش را درباره پالرمو و CFT طبق بررسی‌های فنی اعلام کند
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت گفت: مجمع تشخیص مصلحت با در نظر گرفتن مصالح کشور و بررسی‌های فنی نظرش را هر چه سریع‌تر درباره این دو لایحه اعلام کند.
نمایندگی مجلس بیش از سه دوره ممنوع شد
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: نمایندگی مجلس بیش از سه دوره ممنوع است.
طرح اصلاح موادی از قانون بودجه 97 از دستور کار مجلس خارج شد
تهران- ایرنا- طرح اصلاح قانون بودجه 1397 کل کشور اعاده شده از سوی شورای نگهبان به پیشنهاد علی لاریجانی رییس مجلس از دستور کار مجلس شورای اسلامی خارج شد.
ملت ایران برای حل مشکلات نیاز به خارجی ها ندارد
شیراز- ایرنا- نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تحریم‌ها همه مردم ایران را هدف قرار داده است، گفت: ما به هیچ چیز جز سرنوشت مشترک راضی نمی‌شویم و معتقدیم مشکلاتمان درون بدنه ملت ایران حل می شود و نیاز به خارجی ها نداریم.
ملت ایران برای حل مشکلات نیاز به خارجی ها ندارد
شیراز- ایرنا- نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم‌ها همه مردم ایران را هدف گرفته است و ما به هیچ چیز جز سرنوشت مشترک راضی نمی‌شویم و معتقدیم مشکلاتمان درون بدنه ملت ایران حل می شود و نیاز به خارجی ها نداریم.
پلیس نباید تحت تاثیر نام افراد قرار بگیرد
جیرفت - ایرنا - نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتار بازیکن سابق استقلال در مواجهه با پلیس گفت: پلیس نباید در اجرای قانون تحت تأثیر نام افراد قرار گیرد و افراد باید در برابر تخلف خود پاسخگو باشند.
بروجردی: سفر اسد به تهران میوه چینی افتخارآفرینی جبهه مقاومت در سوریه بود
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سفر بشار اسد به ایران را میوه چینی زحمات پنج ساله مقاومت در سوریه تعبیر کرد و گفت: پیام این سفر شکست ناپذیری جبهه مقاومت بود.
شورای شهر ساری دستور تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی را داد
ساری - ایرنا - رئیس شورای شهر ساری عصر شنبه در نشست علنی این شورا از شهرداری خواست تا ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی را هر چه زودتر راه اندازی و تمهیدات لازم را برای استقبال از مسافران نوروزی اتخاذ کند.
کواکبیان: کارآفرینان و مدیران اشتغالزا باید درباره FATF نظرات خود را بیان کنند
مصطفی کواکبیان گفت که کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور باید درباره FATF نظرات خود را بیان کنند.
نقوی حسینی: رفتار اعتمادساز اروپایی‌ها در تصمیم گیری پیرامون  پالرمو⁩ و CFT سازنده است
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی تصمیم مجمع تشخیص مصلحت نظام⁩ مبنی بر تصمیم‌گیری در مورد لوایح پالرمو⁩ و CFT در سال آینده را هوشمندانه، دقیق و مبتنی بر منافع ملی دانست و گفت که ‏قطعا در این مدت رفتار اعتمادساز طرف‌های اروپایی می‌تواند سازنده باشد.
ساز وکار مالی اروپا از بروز مشکلات جدید در کشور می کاهد
تهران- ایرنا- نماینده مردم تبریز در مجلس ساز و کار مالی اروپا را در شرایط کنونی کشور مفید دانست و گفت: اینستکس در شرایط کنونی، می تواند از بروز مشکلات جدید بکاهد که باید با امیدواری هر چه بیشتر آن را پیگیری و به نفع کشور نهایی کنیم.
>> > ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

دفاعی امنیتی
دفاعی امنیتی

آخرین اخبار

برج میلاد به احترام زمین خاموش می شود
تهران- ایرنا- برج میلاد همزمان با اجرای طرح جهانی «ساعت زمین» 10 فروردین امسال به مدت یک ساعت خاموش می شود.
مشکل تامین آب استان تهران برطرف شد
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران اعلام کرد: طبق گزارش های ارائه شده وضعیت سدها تا پایان سال آبی خیلی بهتر از سال گذشته و دیگر سال ها خواهد بود و دیگر با مشکل تامین آب مواجه نیستیم.
سد گلستان در نزدیکی مشهد پرآب شد
مشهد- ایرنا- فرماندار شهرستان طرقبه - شاندیز (بینالود) گفت: سد گلستان در بخش طرقبه این شهرستان در پی بارشهای اخیر پرآب شده است.
بارش های البرز از مرز 345 میلی متر گذشت
کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز با اشاره به بارش های خوب سال زراعی جاری اظهار داشت: میزان این بارش ها از مهر ماه 97 تا صبح امروز سه شنبه ششم فروردین ماه سال 98 به 345 میلی متر رسید.
بارش برف در جاده کرج - چالوس
کرج - ایرنا- رئیس پلیس راه البرز از بارش برف در جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد.
2 محور روستایی بهشهر همچنان مسدود است
ساری- ایرنا- بخشدار یانه سر از توابع بهشهر از مسدود بودن 2 مسیر این بخش خبر داد و گفت: مسیر سرخگریوه به دیباج در استان سمنان و همچنین مسیر قریب محله به پرکلا و سمچول هم به دلیل رانش مسدود است.
سیلاب در مسجدسلیمان یک قربانی گرفت
اهواز-ایرنا-رییس جمعیت هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان گفت: سیلاب بعد از ظهر روز سه شنبه در این شهرستان یک قربانی برجای گذاشت.
خبر تخلیه روستاهای تفت یزد به نقل از فرماندار، تکذیب شد
یزد- ایرنا- فرماندار تفت در استان یزد، خبرهای منتشره در برخی از کانالهای خبری و فضای مجازی این استان به نقل از وی مبنی بر تخلیه روستاهای این شهرستان به دلیل خطر سیل را تکذیب کرد.
تردد در جاده قم – گرمسار عادی است
تهران – ایرنا- فرماندار ورامین واقع در جنوب شرق استان تهران گفت: با وجود بارش شدید باران در این شهرستان تردد در محور قم – گرمسار عادی و هیچ موردی از آب گرفتگی در این مسیر مهم رخ نداده است.
برای جلوگیری از خسارت سیل به خوزستان در آماده باش هستیم
اهواز - ایرنا - معاون آب و آبفای وزیر نیرو با اشاره به آماده باش برای جلوگیری از خسارت های سیل احتمالی در خوزستان گفت: جانمایی برای پخش سیلاب احتمالی در حوزه کرخه و برنامه ریزی برای مخازن سدها در حال انجام است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

اسامی برخی جانباختگان حادثه سیل شیراز اعلام شد
شیراز- ایرنا- اداره کل پزشکی قانونی استان فارس اسامی برخی جانباختگان حادثه سیل شیراز را اعلام کرد.
رانش زمین روستای «آبیدک زیلایی» را در بویراحمد بلعید
یاسوج- ایرنا- فرماندار بویراحمد گفت: پس از بارندگی های سیل آسا در کهگیلویه و بویراحمد ،روستای «آبیدک» دهستان زیلایی در شهرستان بویراحمد بر اثر رانش زمین محو شد و هیچ اثری از آن وجود ندارد.
معاون رئیس جمهوری از مصدومان سیل شیراز عیادت کرد
شیراز- ایرنا- معاون رئیس جمهوری امروز سه شنبه با حضور در بیمارستان های نمازی و شهید رجایی شیراز از مصدومان سیل روز گذشته این شهر عیادت و دلجویی کرد.
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره های هنری در آذربایجان غربی
ارومیه - ایرنا - رییس حوزه هنری آذربایجان غربی گفت: مهلت ارسال اثر به چهار جشنواره حوزه هنری استان در رشته های شعر، تئاتر و تصویرسازی به درخواست هنرمندان تا 20 فروردین سال جاری تمدید شد.
آماده باش دستگاه‌های مسئول در پایتخت برای مواجهه با سیل احتمالی
استاندار تهران تاکید کرد: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر احتمال بارش شدید در عصر روز سه شنبه، همه دستگاه‌های مسئول استان تهران تا عصر روز چهارشنبه در آماده باش کامل خواهند بود.
دیه قربانیان سیل شیراز بعد از تعیین مقصر پرداخت می‌شود
مسئولان شهرهای خود را رها نکنند
امیرعبداللهیان: امضای تحریک‌آمیز ترامپ، مقدمه آزادی ⁧ جولان ⁩ از اشغال ⁧ صهیونیست‌هاست
عارف: دولت رسیدگی به سیل زدگان را در اولویت فعالیت‌های خود قرار دهد
آیت الله جنتی درگذشت تعدادی از هموطنانمان را در حوادث اخیر تسلیت گفت
لاریجانی: آمادگی دستگاه‌های اجرایی، خسارات ناشی از سیل را کاهش می‌دهد
تشکیل کمیته مدیریت بحران در فراکسیون امید
مخاطب یازدهمین فرمان اقتصادی رهبری کیست؟
رئیس مجلس شورای اسلامی از رودخانه قمرود قم دیدن کرد
مسئولان برای جلوگیری از آسیب های سیلاب پای کار باشند